Moja Woda - odbierz dotację do 6000zł. Sprawdź.

5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zestaw Water Garden, ze zbiornikiem 9000l - 9m3

zestaw-ze-zbiornikiem-wate-house-garden-7000l

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa od 7 do 14 dni roboczych

Zestaw zawiera:

Zbiornik podziemny na deszczówkę - 9000l
Komin/ nadstawkę
Pokrywę
Sito wlewowe
Pompę automatyczną
Skrzynkę ogrodową
Połączenie wężem sztywnym (pompa/skrzynka)

GWARANCJA- 15 LAT NA ZBIORNIKDane techniczne zbiornika:

Pojemność - 9000l
Średnica - 160 cm
Długość - 531cm
Szerokość - 160 cm
Wysokość bez włazu:175cm
Wysokość z włazem: 225cm
Średnica włazu - 60 cm
Średnica przyłącza 11/16 cm
Waga - 260kg
Materiał - GRP

GWARANCJA- 15 LAT NA ZBIORNIK

 


Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury gratis dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich. Dzięki temu masz pewność, że urzędnicy otrzymają kompletne i poprawne informacje, co skróci czas całej procedury i szybciej otrzymasz swoją dotację.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

12 594 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji


Montaż
Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.Zobacz jak wygląda instalacja zbiornika na wodę deszczową:


 

Kompletny zestaw do wykorzystania wody deszczowej w ogrodzie. Zaletą zestawu jest automatyczna pompa, która po przekręceniu końcówki węża ogrodowego automatycznie uruchamia się, co oznacza, że natychmiast zaczyna zasysać wodę do węża ogrodowego i możesz przystąpić do podlewania trawników, kwiatów lub warzyw w ogrodzie. Kolejną zaletą jest zabezpieczenie pompy przed suchobiegiem, co oznacza, że pompa nie uruchomi się, jeśli w zbiorniku nie będzie wody, a tym samym nie ulegnie uszkodzeniu. Zmagazynowana wodę możesz wykorzystać również do umycia samochodu lub innych prac wokół domu.

Dom i Woda radzi:
 
Po wykonaniu montażu zestawu do wykorzystania deszczówki należy dokupić i podłączyć wąż ogrodowy, który umożliwi podlewanie Twojego ogrodu, ale jest też inne rozwiązanie, nowoczesne i automatyczne. Przeczytaj poniżej.
 
Wraz z zakupem zestawu do zbierania i wykorzystania wody deszczowej warto przy okazji prowadzonych prac zakupić i zamontować zestaw do automatycznego nawodnienia ogrodu, dzięki temu jednocześnie zainstalujesz komplet urządzeń, które obsłużą Twój ogród, a Ty zaoszczędzisz swój cenny czasy, który możesz wykorzystać na koszenie trawy lub relaks w swoim cudnym ogrodzie. Nawodnieniem ogrodu możesz sterować telefonem.