5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Skontaktuj się z nami: 570 018 537 (Iza) 533 327 679 (Robert)


BALIA DREWNIANA, wkałd z włókna szklanego 180cm, piec wewnętrzny

balia-drewniana-z-wkladem-szklanym

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostępne w ciągu 14 - 21 dni

Balia ogrodowa do kąpieli, to sposób na spędzanie czasu z rodziną i znajomymi. Zabiegi w bali poprawiają krążenie, układ odpornościowy oraz jakość skóry. Relaks i odprężenie gwarantowane i to kilka kroków od Twojego domu, spełnij swoje marzenie. Beczka kąpielowa jest wyjątkowym sposobem na spędzanie czasu. Obudowa wykonana jest ze świerku syberyjskiego, który dzięki pochodzeniu odporny jest na wiele niekorzystnych czynników, a do tego balia jest zaimpregnowana i solidnie wykonana, wygląda pięknie, cieszy nie tylko ciało, ale i oczy. Wkład z włókna szklanego nie kurczy się i nie rozciąga, ma dobre właściwości termiczne.

Dane techniczne:
Rekomendowana dla 6-8 osób
Średnica: 180 cm
Wysokość: 105 cm
Pojemność: 1800 litrów
Wkład z włókna szklanego: niebieski, biały, szary


Standardowe wyposażenie:
Obudowa drewniana, wkład z włókna szklanego z zaworem wylotowym, pokrywa z wółókna szklanego, 2 opaski zaciskowe ze stali nierdzewnej, wewnętrzny piec ze stali nierdzewnej i komin z zaślepką, drewniane ogrodzenie zabezpieczające komin, siedzisko z włókna szklanego, wiosło,  a także dwustopniowe schody .Dostawa:
Podana cena obejmuje odbiór z naszego magazynu. Oferujemy również dostawę bez wyładunku. Do zdjęcia bali oraz ustawienia w dowolnym miejscu na działce lub w ogrodzie potrzebne jest 4-5 osób. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie.

 

 

 

 

16 236 zł

Ilość

Więcej informacji

Zobacz jak wygląda balia ogrodowa:

Warto wiedzieć:

Przygotuj równą i stabilną powierzchnię przed postawieniem bali. Ważne jest również cyrkulacja powietrza pod balią, zalecamy podłoże żwirowe, płyty kamienne lub płytki. Postawienie bali na trawie nie jest najlepszym pomysłem. Po ustawieniu w miejscu docelowym rozpakuj balię i sprawdź czy obejmy nie są poluzowane, w razie potrzeby dokręć. Teraz czas na zalanie beczki kąpielowej wodą. Nie nalewaj wody do pełna, ponieważ po wejściu zwyczajnie przeleje się. Piec do podgrzania wody rozpalamy tylko wtedy, kiedy beczka jest napełniona. Do 40°C woda będzie nagrzewała się 2-4 godziny Możesz  stosować chemię basenową, aby woda zachowywała dłuższą świeżość.  Wymieniaj co 2 tygodnie wodę w okresie letnim. Zimą i przy niskich temperaturach należy spuścić wodę po kąpieli lub ją stale podgrzewać, jeśli woda zamarznie, balia może ulec uszkodzeniu. Dbaj o swoją balię poprzez  zewnętrzną  impregnację każdego sezonu, to naturalne drewno, więc narażone jest na działania atmosferyczne, impregnacja utrzyma walory drewna. Dodatkowo czyść ją wewnątrz, żeby nie powstawał osad. Naturalne drewno z upływem czasu ciemnieje, co jest naturalnym efektem. Możliwość montażu filtra piaskowego z przyłączami.

Nasi klienci tworzą sobie ogrodowe spa dokupując saunę lub domek grillowy z sauną.