5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Wspornik drenażu biohydrofitowego

wspornik-drenazowy-biohydrofitowa

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni roboczych

System , który rozsączy i odprowadzi do gleby ścieki podczyszczone mechanicznie lub biologicznie, wodę deszczową, wypłuczę wodę po filtrach uzdatniania wdy z przydomowych stacji uzdatniania wody.System rozsączania pracuje ciśnieniowo musi być poprzedzony przepompownią.

Powierzchnię złoża dobiera się w oparciu o przepuszczalność gruntu rodzimego i wielkość maksymalnego przewidywanego zrzutu dobowego


Dane techniczne:

Materiał: stal nierdzewna
Trwałe złoże z wypełnieniem mineralnym Do drenażu należy użyć:

- 12 ton kamienia płukanego 16-32

- piasek (ilość zależna od głębokości wykopu)

- żwir do podsypki

- rura kanalizacyjna szara


Minimalna ilość zamówienia 11 szt, wykorzystasz je na  20mb drenażu

68,50 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji


Wsporniki są proste w montażu, jeśli w przyszłości zechcesz przenieść system w inne miejsce, możesz ponownie je wykorzytać,  z łatwością możesz go rozbudować. Łatwo wyczyścisz system,  wszystko jest dostępne z poziomu gruntu , nie musisz kopać.

Uwaga! Zalecamy okresowo wyczyścić system.


W systemie znajdują się złoża piaskowo-żwirowe i rośliny wilgociolubne przy czym polecamy użyć trzcinę.

Złoże wykonaj w gruncie zdejmując warstwę humusu, potem uzupełnij tak powstały wykop piaskiem płukanym frakcji 0,5-2mm do wysokosći 10cm poniżej gruntu, piasek wyrównaj i wypoziomuj. Na warstwę piasku usyp warstwę żwiru płukanego ok. 5cm frakcji 8-16 lub 16-32 mm, trzeba go wypoziomować ponieważ posłuży on jako ogranicznik w montażu podpór zraszacza. Następnie wbij podpory zraszaczy aż do ogranicznika. Podpory ustaw równo na osi wykopu w rozstawie co 2m. Zasyp złoze żwirem frakcji 8-16 lub 16-32 około 10 cm. Złoże tak wykonane będzie sięgać na wysokość 6 cm poniżej dolnej części otworu podpory. Wykorzystując podpory układamy rury fi 50 mm z perforacją w dolnej części. Perforacja  w rozstawie co 1 m, średnica perforacji  10 mm. Szerokość minimalna złoża  wynosi 50 cm.