5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zbiornik na wodę deszczową podziemny

Sortuj według:
zbiornik-na-deszczowke-1600-litrow

Zbiornik Classic Herkules - 1600l - podziemny i naziemny

2 375 zł 2 437 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 437 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 62 zł
zbiornik-flat-1500l-podziemny-wysokie-wody-gruntowe

Zbiornik Garden Flat 1500 litrów na wysokie wody gruntowe

2 450 zł 2 599 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 599 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 149 zł
Zbiornik-infiltracyjny-Herkules-1600-litrow

Herkules 1600 litrów - zbiornik infiltracyjny

2 495 zł 2 547 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 547 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 52 zł
zbiornik-flat-3000l-podziemny-na-wysokie-wody-gruntowe

Zbiornik Garden Flat 3000 litrów na wysokie wody gruntowe

3 321 zł 3 550 zł
Najniższa cena z 30 dni: 3 550 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 229 zł
zbiornik-na-deszczowke-eko-bio-1000-litrow

Eko Bio zbiornik na deszczówkę 1000l

3 527 zł

Darmowa dostawa

zbiornik-1600l-podziemny

Zbiornik podziemny Cristal 1600 l

3 947 zł

Darmowa dostawa

zbiornik-na-deszczowke-blue-rain-3000-litrow

Zbiornik na deszczówkę Bolt Blue Rain 3500l - 3,5m3

3 973 zł 4 247 zł
Najniższa cena z 30 dni: 4 247 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 274 zł
eko-bio-zbiornik-na-deszczowke-2000-l

Eko Bio zbiornik na deszczówkę 2000l

3 997 zł

Darmowa dostawa

ecoline-1700

Zbiornik EcoLine II 1700 l

4 067 zł 4 289 zł
Najniższa cena z 30 dni: 4 289 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 222 zł
podziemny-zbiornik-na-deszczowke-kingspan

Zbiornik na wodę deszczową Rainstore 3000l

4 107 zł 6 137 zł
Najniższa cena z 30 dni: 6 137 zł

Oszczędzasz 2030 zł
Eco Solu 4000l

Eco Solu 4000l

4 297 zł

Darmowa dostawa

zbiornik-na-deszczowke-ecoline-2200l-dotacje-na-deszczowke-moja-woda

Zbiornik EcoLine II 2200 l

4 389 zł 4 572 zł
Najniższa cena z 30 dni: 4 572 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 183 zł
zbiornik-rewatec-1500-l-na-wysokie-wody-gruntowe

Zbiornik Neo Rewatec 1500l na wysokie wody gruntowe

4 442 zł 4 640 zł
Najniższa cena z 30 dni: 4 640 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 198 zł
eco-bio-zbiornik-na-deszczowke-4000-l-

Eko Bio zbiornik na deszczówkę 4000l

4 497 zł

Darmowa dostawa

zbiornik-f-line-rewatec-1500l

Zbiornik na deszczówkę F-Line Rewatec 1500l

4 534 zł 4 997 zł
Najniższa cena z 30 dni: 4 997 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 463 zł
zbiornik-na-deszczowke-eko-bio-3000-l

Eko Bio zbiornik na deszczówkę 3000l

4 597 zł

Darmowa dostawa

podziemny-zbiornik-na-deszczowke-ekoline-2600

Zbiornik EcoLine II 2600 l

4 774 zł 4 913 zł
Najniższa cena z 30 dni: 4 913 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 139 zł
Zbiornik  AQT Basic Line 2000l

Zbiornik AQT Basic Line 2000l

4 920 zł

Darmowa dostawa

Nasz ogród to wyjątkowe miejsce, które dzięki odpowiedniemu zagospodarowaniu poszczególnych elementów, może zyskać nie tylko na dobrej funkcjonalności, ale również na świetnym i jedynym w swoim rodzaju wyglądzie. Różnorodne elementy, dostępne na naszej stronie z pewnością pozwolą Ci zadbać o tę wyjątkowość. Cenimy sobie dobrą jakość i wielofunkcyjność, więc takie też są nasze produkty. Podziemne zbiorniki są jednym z tych, które zadbają nie tylko o Twój komfort, ale także pozwolą zmniejszyć ilość Twojej pracy.

 

Dzięki nam dowiesz się, jaki zbiornik na deszczówkę sprawdzi się w Twoim ogrodzie najlepiej!

 

Podziemny zbiornik na deszczówkę i jego wielofunkcyjność Tego typu zbiorniki do magazynowania wody to niezwykle korzystne rozwiązanie, nie tylko ze względów ekonomicznych, ale również ekologicznych. Te dwa aspekty są dla nas bardzo ważne, dlatego też staramy się takie rozwiązania produkować w jak najciekawszy sposób. Instalacja takich zbiorników umożliwia zaoszczędzenie nawet do 50% wody pitnej, a jest to istotna kwestia. Poza tymi czynnikami, warto tu również zaznaczyć, że zastosowany zbiornik na deszczówkę podziemny, korzystnie wpływa na poziom wód gruntowych oraz odciąża kanalizacje ściekową.

Zbiorniki dostępne wśród naszych ofert są różnorodne, dzięki czemu dla każdego znajdzie się coś najbardziej odpowiedniego. Spośród wielu produktów, posiadamy np. zbiornik Classic Herkules, którego pojemność wynosi aż 1600 litrów. Nadaje się on zarówno do instalacji naziemniej, jak i podziemnej. Do jego budowy, nasi specjaliści zastosowali znakomitej jakości tworzywo sztuczne, dzięki któremu mamy pewność wysokiej odporności oraz wytrzymałości na wiele lat. Kolejną jego zaletą jest zdecydowanie konstrukcja, która umożliwia bezpieczny i łatwy transport. Nasze zbiorniki podziemne są stworzone w taki sposób, aby każdy możliwy komponent pasował do siebie, tak więc są one w idealnie odpowiedni sposób dopasowane. Precyzyjność, wytrzymałość i łatwość w użytkowaniu to główne zalety naszych zbiorników, które dodatkowo potrafią świetnie współgrać z każdym rodzajem ogrodu czy działki, niezależnie od jej wielkości czy innych aspektów.

 

Zbiorniki na deszczówkę podziemne - oferty naszego sklepu

 

Pośród różnorodnych ofert dostępnych na naszej stronie, możesz bez problemu znaleźć taką, którą spełni Twoje potrzeby i będzie idealnie dopasowana, więc posłuży Ci na wiele lat. Jednym z ciekawszych produktów, jest chociażby zbiornik Cristal. Jego pojemność liczy 1600 litrów, w związku z tym znakomicie zbiera deszczówkę, tym samym pozwalając na oszczędności związane oczywiście z wodą. Jego największą zaletą jest fakt, iż powstał on z jednej formy - bez zgrzewania - co z pewnością gwarantuje maksymalną szczelność, a przecież jest to niezmiernie ważne w codziennym użytkowaniu takich pojemników.

Jego gładkie ścianki są kolejnym atutem, dzięki któremu można w łatwy i szybki sposób czyścić całe urządzenie. Zbiornik Cristal można zamontować poniżej poziomu wód gruntowych, do głębokości 50 centymetrów. Dodatkowo, trzeba tutaj wspomnieć, że szyb zbiornika pozwala na dostosowanie położenia pokrywy do wymogów ukształtowania terenu. Dzieje się tak dzięki regulacji kąta nachylenia, możliwej poprzez nakładkę teleskopową. Pamiętajmy jednak o tym, że na okres zimowy warto opróżnić tego typu zbiorniki z wody, po to aby taka zamarznięta woda nie spowodowała pęknięcia naszego zbiornika, co niestety pod wpływem różnych, naturalnych czynników, może się wydarzyć. Podobnym produktem do omawianego teraz Cristala, jest zbiornik o takiej samej nazwie, lecz o dużo większej pojemności, bo aż 2650 litrów.

Większa pojemność jest zdecydowanie bardziej opłacalna i przydatna, w związku z tym warto przyjrzeć się właśnie temu produktowi. Zbiornik Columbus to kolejna świetna oferta z naszej strony. Aż 3700 litrów pojemności! Dzięki temu pozwala on na zbieranie dużych ilości deszczówki, która może być następnie zastosowana do celów gospodarczych. Stabilna konstrukcja nadaje się do umieszczenia wód gruntowych poniżej poziomu, z przykryciem przez minimum 80 cm gruntu. W przypadku tego zbiornika, zachęcamy i polecamy dokupienie specjalnego zestawu, który w połączeniu z Columbusem będzie spełniał wszystkie swoje cele i każda poszczególną rolę.

Zestaw filtrujący SUPRA uzdatnia wodę deszczową tak, by nadawała się ona do prania lub do spłukiwania w toaletach. W takim zestawie możemy znaleźć obudowę filtra, różnego rodzaju wkłady, klucz montażowy i inne ważne elementy do filtrowania.

 

Zbiornik na wodę deszczową podziemny - jaka cena?

 

Wśród innych zbiorników naszej produkcji, występują również takie, których pojemność liczy 4500 litrów a nawet 6500 litrów, co zdecydowanie pozwala na zbieranie znacznie większej ilości wody. Otóż jeśli chodzi o koszt takiego produktu, jest on bardzo zróżnicowany. Wszystko zależy nie tylko od jego pojemności, ale również wielu innych czynników, takich jak funkcjonalność czy jakość. Dlatego też trudno jednoznacznie mówić o konkretnej cenie. Jednak u nas waha się ona mniej więcej w przedziale od 1000-12000zł.

Jest to przedział w tzw. przybliżeniu, dlatego warto po prostu rozejrzeć się wśród ofert, które umieszczamy i wybrać taką, która najlepiej będzie spełniała Twoje oczekiwania. Warto pamiętać, że na cenę ma wpływ także estetyka - ozdobne zbiorniki na deszczówkę mogą być nieco droższe, niż zwykła beczka do deszczówki, jednak jeśli zależy nam na aspekcie wizualnym, warto zainwestować czasem w takie rozwiązanie. Zachęcamy również do skorzystania z naszych innych produktów, dostępnych zarówno do domu jak i do ogrodu. Naziemny zbiornik na deszczówkę czy plastikowe zbiorniki na wodę to tylko część spośród wielu możliwości.

Oprócz tego możesz dokupić różne potrzebne elementy takie jak filtr do deszczówki, kranik do wody czy zbieracze wody deszczowej, które doskonale radzą sobie z niskimi temperaturami oraz wpływem promieni słonecznych, a w dołączonym filtrze zatrzymują się całkowicie zbędne i szkodliwe zanieczyszczenia, takie jak na przykład liście. Zbieracz można zamontować oraz przestawiać z eksploatacji letniej na zimową. Nie zapominajmy również o produktach do domu, takich jak moduły rozszączajaco retencyjne czy regulatory przepływu, które także świetnie sprawdzają się nawet na wiele lat, oczywiście z gwarancją doskonałej jakości.

 

Czy warto zainwestować w zbiornik podziemny na deszczówkę?

 

Zbiorniki na wodę są naprawdę bardzo pomocne i tego zazwyczaj od nich oczekujemy. Warto zatem dokładnie rozważyć kupno takiego urządzenia. Trzeba jednak przyznać, kupno zbiornika wiąże się z dość sporą inwestycją finansową, a także organizacyjną. Kiedy zadajemy sobie to kluczowe pytanie, warto w takiej sytuacji skonsultować to z odpowiednim specjalistą w tej właśnie dziedzinie. Ekspert taki, z pewnością doradzi Ci, jakiego rodzaju zbiornika potrzebujesz i w jaki sposób zamontować go na terenie Twojej posesji. Jeśli natomiast potrzebujesz więcej informacji dotyczących samego funkcjonowania zbiornika oraz jaką rolę spełnia, specjalista ten z pełnym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem, wiedzą oraz doświadczeniem, przekaże Ci wszystkie potrzebne informacje.

 

Jaką właściwie pojemność powinien mieć dobry, podziemny zbiornik?

 

Otóż najważniejszym czynnikiem wpływającym na odpowiednią pojemność naszego zbiornika to oczywiście częstotliwość opadów atmosferycznych. Jest to wyjątkowo trudne do zbadania, ale nie niemożliwe. Możemy po prostu sprawdzić, jaka jest przybliżona średnia rocznej sumy opadów. Pamiętajmy o tym, w jakim celu chcemy zastosować nasz zbiornik. Jak dobrze wiemy, najczęściej użytkowany jest po to, aby gromadzić i wykorzystywać deszczową wodę dla domu, np. do spłukiwania toalet. Nie zapominając rzecz jasna o jego funkcji, jaką spełnia właśnie w naszym ogrodzie, czyli np. nawadnianie roślin. Czasami też przydaje się do celów wstępnej retencji, a więc przy dużych opadach deszczowych, co zabezpiecza naszą inwestycję przed możliwym zalaniem.

 

Podziemne zbiorniki na deszczówkę - cenne rady dotyczące zakupu

 

Zbiornik, o którym mowa, powinien być wybierany zgodnie z powierzchnią naszego dachu (a raczej pod nią), gdyż to z rynnami dachu, woda deszczowa spływa prosto do naszego zbiornika. Zatem podczas dokonywania wyboru odpowiedniego zbiornika, pamiętajmy o tej podstawowej zasadzie. Mianowicie - wybieramy tak duży zbiornik, jak dużą powierzchnię dachu posiadamy. Im większa powierzchnia dachu, tym większy zbiornik (i na odwrót rzecz jasna). Podczas jednorazowego, standardowego podlewania, zużywa się mniej więcej 500/600 litrów takiej deszczówki. W takiej sytuacji zbiornik o pojemności, przypuśćmy 6000 litrów na pewno wystarczy na to, aby zapewnić naszym roślinom odpowiednią ilość wody w czasie suszy. Dlatego jeśli nadal zastanawiasz się, czy zbiorniki na wodę deszczową podziemne są faktycznie przydatne i opłacalne, warto wziąć pod uwagę nie tylko aspekt ekologiczny, ale bądźmy świadomi tego, że tego typu rozwiązanie jest bardzo korzystne dla naszego portfela i przynosi realne oszczędności.

Najprawdopodobniej przy umiejętnym zagospodarowaniu deszczowej wody, można zaoszczędzić nawet do 50% kosztów za wodę wodociągową, więc jest to zatem naprawdę świetne rozwiązanie zarówno pod względem ekologicznym, jak i tym ekonomicznym. Przypominamy również o możliwości ubiegania się o dofinansowanie na tego rodzaju deszczówki. Dobiegać się o nie mogą osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe a także osoby prawne czy przedsiębiorcy. Zatem jeśli interesuje Cię baniak na wodę z kranikiem lub studnia chłonna cena w naszym sklepie jest naprawdę konkurencyjna!

Podstawowe informacje, takie jak wysokość dopłat, termin składania wniosków o dotację, z kim kontaktować się w tej sprawie, jak prawidłowo wykorzystać taką wodę oraz jakie korzyści daje firma Dom i Woda w zamian za zakup zestawu do zagospodarowania deszczowej wody na naszej stronie, znajdziesz właśnie w naszym internetowym sklepie. Poznasz również więcej informacji dotyczących wykorzystywania deszczówki w obiektach komercyjnych (inwestycje), tego, jak wygląda budowa oczyszczalni ścieków, oraz odnośnie obszarów zastosowania skrzynek retencyjno-rozsączających. Retencja to nie tylko zatrzymanie wody, ale i odciążenie sieci kanalizacyjnej. Zmniejszenie zużycia wody pitnej, oszczędności dla inwestora czy możliwość zagospodarowania deszczowej wody w sytuacji braku dostępu do infrastruktury to tylko kilka spośród wielu korzyści związanych z dokonaniem zakupu wszelkich produktów dostępnych na naszej stronie. Warto więc zainwestować w pojemnik na wodę 1000L i tym samym oszczędzić!

 

Oferta naszego sklepu

 

Dla naszego zespołu niezmiernie istotne jest uświadamiane ludzi, jak ważne znaczenie ma oszczędzanie wody pitnej, której ceny niestety z roku na rok rosną - bardzo ważne jesto to, do czego wykorzystujemy wodę i czy działamy zgodnie z ekologią. Dlatego też możesz liczyć na naszych doradców i profesjonalnych specjalistów, którzy z pełną świadomością i zaangażowaniem doradzą Ci, w jaki sposób można zagospodarować wodę deszczową i jak zbierać deszczówkę z rynny. Zarówno do tych spraw na co dzień, czyli do codziennych celów użytkowych, takich jak zbieranie deszczówki w zbiornikach naziemnych czy też podziemnych oraz wykorzystywanie jej do podlewania ogrodu.

Oprócz tego, uświadomią Cię, jak rozsączać wodę w gruncie (pamiętaj, że niezbędna może być także skrzynka na zawór wody) i pozbyć się wody opadowej na terenie własnej posesji. Znajdziesz u nas ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, więc nie musisz martwić się o produkty słabej jakości, które nie starczą na zbyt długo. U nas znajdziesz produkty z gwarancją najwyższej jakości, które starczą na wiele lat - na przykład regulator przepływu, hydrant ogrodowy lub też geokompozyt. Oczywiście praktyczne względu produktów to jedno, jednak liczy się również estetyka - nawet przy takich przedmiotach jak pokrywa żeliwna lub dzban gliniany do ogrodu myślimy o zadowoleniu naszych klientów.

Sprawdź pozostałą ofertę naszego sklepu - dostępne są u nas kompostowniki, wiadra ogrodowe czy skrzynki rozsączające ułatwiające podlewanie ogrodu wodą z opadów. Dzięki nam dowiesz się także co to jest rekuperator, jak powinna wyglądać przydomowa oczyszczalnia ścieków tunelowa lub w jaki sposób można otrzymać na takie zagadnienie jak mała retencja dofinansowanie.