5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Napiszemy dla Ciebie zgłoszenie budowy oczyszczalni i zezwolenie wodnoprawne. Kontakt

Sortuj według:
1
Oczyszczalnie-wobet-hydret-rotomoulding-na-4-osoby

Oczyszczalnia biologiczna Wobet Hydret ZBS-4C dla 4 osób

10 737 zł 11 931 zł
Najniższa cena z 30 dni: 11 931 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 1194 zł
oczyszczalnie-wobet-hydret-zbiornik-rotomoulding

Oczyszczalnia biologiczna Wobet Hydret ZBS-6C dla 6 osób

12 055 zł 13 394 zł
Najniższa cena z 30 dni: 13 394 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 1339 zł
oczyszczalnia-wobet-zbs-5c-pompa-mamutowa

Oczyszczalnia biologiczna Wobet Hydret ZBS-5C dla 5 osób

13 977 zł 14 477 zł
Najniższa cena z 30 dni: 14 477 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 500 zł
oczyszczalnia-zbs-6c-z-pompa-ebara-optima-pedrollo

Oczyszczalnia biologiczna Wobet Hydret ZBS-6C dla 6 osób z pompą

14 447 zł 15 719 zł
Najniższa cena z 30 dni: 15 719 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 1272 zł
oczyszczalnia-zbs-6-osob-z-pompa-ebara-optima-wloska

Oczyszczalnia biologiczna Wobet Hydret ZBS-10C dla 10 osób

15 200 zł 19 680 zł
Najniższa cena z 30 dni: 19 680 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 4480 zł
oczyszczalnia-dwukomorowa-wobet-hydret-z pompa-na-wyplywie-pedrollo

Oczyszczalnia biologiczna Wobet Hydret ZBS-5C dla 5 osób z pompą

15 977 zł 16 814 zł
Najniższa cena z 30 dni: 16 814 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 837 zł
przydomowa-oczyszczalnia-SBR-z-licznikiem-MTG

Oczyszczalnia biologiczna Wobet Hydret ZBS-8C dla 8 osób

15 997 zł 16 961 zł
Najniższa cena z 30 dni: 16 961 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 964 zł
oczyszczalnia-zbs-6c-z-pompa-ebara-optima-pedrollo

Oczyszczalnia biologiczna Wobet Hydret ZBS-8C dla 8 osób z pompą

18 797 zł 19 552 zł
Najniższa cena z 30 dni: 19 552 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 755 zł
1

Przydomowa oczyszczalnia biologiczna Wobet-Hydret

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Wobet-Hydret to oczyszczalnie polskiej produkcji. Polska myśl techniczna rozwijająca się w tej firmie, umożliwia proces konstrukcji wysokiej jakości oczyszczalni ścieków, przepompowni ścieków, zbiorników na deszczówkę oraz szamb (zbiorników bezodpływowych). Biologiczna oczyszczalnia Wobet Hydret jest produktem, którego działanie opiera się na wykorzystaniu bioreaktorów ZBS oraz ZBB. Wieloletnie doświadczenie tego producenta w branży pozwala na konstrukcję i montaż trwałych oraz efektywnych oczyszczalni. Tworzywa, z których wykonywane są modele firmy Wobet Hydret dostępne w naszym sklepie to polietylen o wysokiej gęstości. Produkty marki Wobet Hydret cechują się większą wytrzymałością na trudne warunki glebowe oraz uszkodzenia mechaniczne. Możliwość przełączenia wydajności oczyszczalni na większą lub mniejszą, zabezpiecza przed jej niepoprawnym działaniem. Na przykład podczas wyjazdu na wakacje należałoby zmienić ustawienie na niższe, a podczas weekendowego grilla ze znajomymi na wyższe.


Wobet Hydret oczyszczalnia ścieków jednopłaszczowa

Oczyszczalnie przydomowe jednopłaszczowe marki Wobet-Hydret charakteryzują się kompaktowością, wysoką skutecznością oraz odpornością na wysoki poziom wód gruntowych. Wobet oczyszczalnie jednopłaszczowe to urządzenia wykorzystujące technologię SBR, która stosowana jest w celu biologicznego porcjowego oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych przy pomocy osadu czynnego. Oczyszczalnia ta ma dużą efektywność nawet podczas nieregularnego napływu ścieków. Jeśli chodzi o dobór jednopłaszczowych oczyszczalni, zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami. To rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się na potrzeby domów jednorodzinnych. Jeśli wysoki poziom wód gruntowych oraz mała przepuszczalność gleby uniemożliwiają montaż oczyszczalni drenażowych, to oczyszczalnie Wobet-Hydret mogą okazać się rozwiązaniem problemu. Czasami montaż oczyszczalni na dużej głębokości nie jest możliwy. W takim przypadku często zaleca się wykonanie instalacji oczyszczalni o niedużej pojemności na małej głębokości w układzie poprzecznym.


Wobet Hydret oczyszczalnie biologiczne dwupłaszczowe - zasada działania

W skład dwupłaszczowej przydomowej oczyszczalni biologicznej Wobet Hydret wchodzą dwa zbiorniki: osadnik gnilny (wstępny) i komora biologiczna, czyli bioreaktor. Ścieki zostają podczyszczone w osadniku gnilnym, następnie przepompowywane są do bioreaktora. W bioreaktorze ma miejsce tlenowy rozkład zanieczyszczeń, który wywoływany jest działaniem złoża biologicznego oraz powietrza wpompowywanego przez dyfuzor z membraną i dmuchawę. W zbiorniku reaktora biologicznego zachodzą zjawiska sedymentacji i flotacji. Sedymentacja polega na opadaniu cięższych cząsteczek na dno zbiornika. Natomiast zjawisko flotacji powoduje, że lżejsze cząsteczki (tłuszcze, oleje) unoszą się na powierzchni tworząc tzw. kożuch. Przy pomocy pompy nadmiar osadu jest przepompowywany z powrotem do osadnika wstępnego. Ostatnim etapem pracy oczyszczalni jest faza dekantacji, podczas której już oczyszczone ścieki przepompowywane są do odbiornika. Oczyszczalnie biologiczne ZBF charakteryzują się tym, że ścieki oczyszczane są przy pomocy osadu czynnego wspieranego wypełnieniem fluidalnym. W przeciwieństwie do oczyszczalni z drenażem rozsączającym, oczyszczalnie biologiczne mogą być stosowane na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych.


Biologiczne oczyszczalnie Wobet Hydret opinie użytkowników

Bio oczyszczalnie ścieków marki Wobet Hydret dostępne w naszej ofercie, wyróżniają świetne opinie użytkowników. Firma Wobet-Hydret charakteryzuje się troską o środowisko i realizacją zamówień z wysoką starannością. Dostępne w naszym sklepie systemy oczyszczania ścieków spełnią wymagania klientów. Oczyszczalnie o większej przepustowości, które również oferujemy, mogą być odpowiednie do małych obiektów wypoczynkowych oraz małych osiedli. W celu zwiększenia efektywności oczyszczalni producent zaleca wprowadzanie biopreparatów do bioreaktora. Typowy okres, co który powinno mieć miejsce wprowadzenie dodatkowych bio preparatów do oczyszczalni zależny jest o jej modelu. Nasza oferta obejmuje również oczyszczalnie, których działanie jest oparte na systemie drenażu rozsączającego.