5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Najlepszy wybór dzbanów ogrodowych

Sortuj według:
amfora-300-gliniana-zbiornik

Zbiornik dekoracyjny Amfora Classic 300 litrów, kolor gliniany

1 265 zł 1 457 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 457 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 192 zł
zbiornik-na-deszczowke-hela-300-l

Zbiornik na deszczówkę HELA 300l

1 385 zł 1 624 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 624 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 239 zł
amfora-300-litrow-gliniany-kolor-zestaw-kranik-zbieracz

Amfora 300 litrów gliniana w zestawie ze zbieraczem i kranikiem

1 497 zł 1 627 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 627 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 130 zł
Amfora-zbiornik-na-desczowke-500-litrow

Zbiornik dekoracyjny Amfora Classic 500 litrów, kolor gliniany

1 636 zł 1 697 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 697 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 61 zł
amfora-500-litrow-gliniana-w-zestawie-ze-zbieraczem-z-kranikiem

Zestaw retencyjny Amfora Classic 500 litrów, w zestawie ze zbieraczem i kranikiem, kolor gliniany

1 870 zł 2 067 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 067 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 197 zł
zbiornik-na-deszczowke-1000l

Kompletny zestaw, zbiornik na deszczówkę Amfora 1000l, zbieracz, kranik, grafitowy

2 720 zł 2 947 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 947 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 227 zł
zbiornik-amfora-1000-l-terakota

Kompletny zestaw, zbiornik na deszczówkę Amfora 1000l, zbieracz, kranik, kolor gliniany

2 720 zł 2 947 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 947 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 227 zł
zbiornik-na-deszczowke-1000l-amfora

Kompletny zestaw, zbiornik na deszczówkę Amfora 1000l, zbieracz z filtrem, kranik chromowany, grafitowy

2 964 zł 3 197 zł
Najniższa cena z 30 dni: 3 197 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 233 zł
Kompletny zestaw, zbiornik na deszczówkę Amfora 1000l, zbieracz z filtrem, kranik mosiężny, kolor gliniany

Kompletny zestaw, zbiornik na deszczówkę Amfora 1000l, zbieracz z filtrem, kranik mosiężny, kolor gliniany

2 964 zł 3 197 zł
Najniższa cena z 30 dni: 3 197 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 233 zł
Ogród to miejsce, dzięki któremu możemy wykazać się naszą kreatywnością oraz wykorzystać nieco inspiracji, których dostaliśmy. Poszczególne ozdoby do ogrodu, bądź ważne rzeczy, które pozwolą nam na odpowiednie zagospodarowanie naszego ogrodu w sposób funkcjonalny, to kwestie, dzięki którym możemy cieszyć się nie tylko ciekawym i oryginalnym wyglądem naszej przestrzeni, ale również wspomnianą funkcjonalnością. Warto więc szukać takich produktów, które idealnie sprawdzą się w tej roli. Dom i woda oferuje ich naprawdę wiele. Jednym z ciekawych elementów ozdobnych (i nie tylko) naszego ogrodu są dzbany ogrodowe.

Dzbany do ogrodu - ich rola i zastosowanieOtóż rodzajów zbiorników na deszczówkę jest naprawdę wiele. Są takie, których celem jest przede wszystkim ich zastosowanie, ale są również te, które poza swoim funkcjonowaniem pełnią rolę ozdobną. Taki typem zbiorników są właśnie wszelkiego rodzaju donice czy dzban do ogrodu. Warto pamiętać, że taki pojemnik na wodę deszczową należy przeglądać wraz z poszczególnymi, niemniej istotnymi elementami czy dodatkami, takimi jak kran na zewnątrz. Zbiornik nie tylko świetnie wygląda, ale również okazuje się niezbędny w przypadku gromadzenia wody. Pamiętajmy o tym, że dzban w ogrodzie powinien być odpowiednio dopasowany do stylu, zarówno naszego domu jak i właśnie ogrodu, tak, aby wszystko komponowało się ze sobą idealnie. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność, ale także pewnego rodzaju podkreślenie charakteru konkretnej przestrzeni oraz jej wzbogacenie. Warto więc zaopatrzyć się w taki produkt, który świetnie skomponuje się z całą resztą.

Nie zapominajmy również o odpowiednich rozmiarach, dlatego też warto znać np. wymiary zbiornika 1000l. Trzeba mieć też na uwadze oczywisty fakt, taki jak sposób wykonania, tak aby poszczególny, wybrany przez nas zbiornik faktycznie dobrze się sprawdził jako metoda na pozyskiwanie deszczówki. Nasz dom i ogród to niezwykłe miejsca, dlatego z pewnością każdemu z nas zależy na wyjątkowości ich wyglądu i funkcjonowania. A zbiornik na wodę deszczową naziemny czyli inaczej zbieracz deszczówki, sprawdza się rewelacyjnie- szczególnie kiedy potrafimy go umiejętnie spożytkować i dopasować do stylu konkretnej przestrzeni.

Dzban ogrodowy dostępny na stronie dom i wodaOdwiedzając naszą stronę, warto przejrzeć takie produkty, które posiadają wiele ważnych zastosowań, np. ozdobne zbiorniki na deszczówkę. Jeśli zależy Ci na produkcie, jakim są dzbany w ogrodzie, wśród naszych ofert znaleźć możesz np. 250-litrowy zbiornik na deszczówkę, który wyglądem przypomina antyczny dzban z terakoty, a więc wyrób z dobrze oczyszczonej i wypalonej gliny w formie figurek lub płytek, stosowane do zdobień. W celu ładnego prezentowania się w naszym ogrodzie, posiada on na górze miejsce, przeznaczone pod zasadzenie roślin. Pojemnik ten wykonany jest z niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego, które (mimo działania słońca i nierzadko wysokiej temperatury) zachowuje swoją jakość na długo. Dodatkowo w bardzo łatwy sposób można przymocować kranik, jeśli mamy taką potrzebę bądź wizję. Służy on przede wszystkim do naziemnego zbierania wody deszczowej przy podłączeniu zbieracza wody deszczowej, dlatego też przy zakupie tego produktu, należy dokupić również wspomniany kranik oraz zbieracz wody deszczowej.

Warto pamiętać, że na okres zimowy istotne jest opróżnienie zbiorników z wody, aby zamarznięta woda nie spowodowała pęknięcia zbiornika, co niestety w takiej sytuacji może się zdarzyć, dlatego też zwracamy na to szczególną uwagę i ostrzegamy. W naszym internetowym sklepie możesz znaleźć również inne ciekawe produkty, takie jak filtr do wody deszczowej, geokompozyt drenażowy, kompostownik, zbiornik na deszczówkę podziemny, skrzynki rozsaczajace czy właz do studzienki i wiele, wiele innych.

Dzbany gliniane ogrodowe - zaletyPrzede wszystkim dzbany gliniane do ogrodu wyglądają niezwykle ciekawie i przy tym ozdabiają nasz ogród w oryginalny sposób. Przy dokonywania tego typu wyboru, powinniśmy mieć na uwadze fakt, iż należy wybierać naczynie bez glazurowanej powłoki, bo może ona zawierać kadm i ołów, (zresztą każdy produkt powinien być dobierany w przemyślany sposób, tak aby później nie żałować podjętej przez nas decyzji, podobnie jak w przypadku takiego produktu jak regulator przepływu wody deszczowej, który pełni niezwykle ważne role). Wyroby gliniane bez glazury, ze względu na ich porowatą strukturę są doskonałymi pochłaniaczami wszelkich trucizn chemicznych czy drobnoustrojów, podobnie zresztą jak węgiel leczniczy. Alkaliczna natura gliny zapewnia właściwe pH przechowywanej w niej wody, a także pozytywnie wpływa na bilans kwasowo - zasadowy organizmu, dlatego też dzban gliniany do ogrodu to naprawdę świetnie rozwiązanie, jeśli zależy nam na tak ważnych właściwościach.

Oprócz tego warto wiedzieć, że poprzez stosowanie takich glinianych naczyń do przechowywania wody, zachowujemy właściwą gospodarkę hormonalną. Dlaczego? Ponieważ bisfenol który jest zawarty w plastiku naśladuje hormony żeńskie oraz blokuje męskie. Dlatego też poza takimi wieloma pozytywnymi właściwościami, tego rodzaju zbiornik również dobrze się prezentuje w naszym ogrodzie. Pamiętajmy też o tym, że odprowadzenie wód opadowych z posesji nie jest tak prostą rzeczą, na jaką może wyglądać, dlatego warto w tej sytuacji skonsultować się z odpowiednim specjalistą w tej dziedzinie, który pomoże nam wykonać to w prawidłowy sposób i tym samym doradzi w innych, poszczególnych kwestiach związanych z zastosowaniem podobnych technologii.

Co jeszcze warto wiedzieć o stronie dom i woda?Jesteśmy firmą, która pomaga zagospodarować wodę deszczową wokół domu, w ogrodzie jak i również na obiektach komercyjnych. Zależy nam, aby uświadamiać ludzi w tym, jak ważne jest oszczędzanie wody pitnej, której ceny niestety jak dobrze wiemy rosną z roku na rok. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania, jak np. ile kosztuje wentylacja mechaniczna, jak wygląda budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, jaką poszczególna studnia chłonna głębokość posiada i wiele innych. Naszym zadaniem jest podzielenie się szeroką wiedzą naszych doradców na temat zagospodarowania deszczowej wody do codziennych celów użytkowych, takich jak odprowadzenie wody deszczowej do zbiornika naziemnego bądź też podziemnego. Powiemy Ci, jak powinno wyglądać prawidłowe rozsączanie wody oraz pozbywanie się wody opadowej na terenie swojej posesji. Na czele naszej spółki stoją eksperci z wieloletnim doświadczeniem managerskim zdobytym w międzynarodowych korporacjach, więc warto jest im zaufać.

Niezmiernie ważne jest dla nas dobro naszych Klientów i ich ogólne zadowolenie, dlatego nasze produkty są dobrej jakości i starannie wykonywane przez najlepszych w tej dziedzinie specjalistów. Dzbany ogrodowe to nie jedyny tego typu produkt, ponieważ np. skrzynka poboru wody, a więc skrzynka ogrodowa zdecydowanie ułatwia korzystanie z wody w ogrodzie. Jest to złącze zewnętrzne, wykonane z solidnego tworzywa sztucznego, odpornego na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Nadaje się do pompy strumieniowej oraz zatapialnej. Poza tym, dostępne są u nas także beczki na deszczówkę z kranem spustowym, dzięki któremu w wygodny sposób można korzystać z nagromadzonej deszczówki. Takiego rodzaju pojemnik na wodę z pewnością przetrwa długi czas, pomimo działania wysokiej temperatury czy też promieniowania słonecznego.

Zachęcamy więc do korzystania z naszych ofert, których jest mnóstwo. Możesz dostać produkty zarówno do domu jak i ogrodu. Jeśli szukasz czegoś dokładnie sprecyzowanego, o konkretnej pojemności, np. wiadro 30l czy beczka drewniana 100l, możesz po prostu wpisać daną frazę na naszej stronie głównej, znaleźć wśród innych ofert bądź skontaktować się z nami. Cenimy sobie wzajemną współpracę i uważamy, że tylko odpowiednia konsultacja jest w stanie sprawić, że nasi Klienci będą całkowicie usatysfakcjonowani.