5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Duży zbiornik na wodę deszczową 6000 L

Sortuj według:
1
Zestaw do deszczówki EKO ze zbiornikiem EcoLine II 6000l

Zestaw do deszczówki EKO ze zbiornikiem EcoLine II 6000l

8 574 zł 8 767 zł
Najniższa cena z 30 dni: 8 767 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 193 zł
zestaw-ze-zbiornikiem-i-akcesoriami-6000-l

Zestaw do zbierania deszczówki ze zbiornikiem Green Rain 6000l

8 590 zł 8 997 zł
Najniższa cena z 30 dni: 8 997 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 407 zł
zestaw-na-deszczowke-black-7000-litrow-zbiornika-przeciwpozarowy-zbiornik-na-scieki

Zestaw na deszczówkę ze zbiornikiem BLACK 6000l - 6m3, długość: 3,7m, średnica: 1,5m

9 300 zł 9 777 zł
Najniższa cena z 30 dni: 9 777 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 477 zł
zestaw-domowo-ogrodowy-eco-ze-zbiornikiem-ecoline-ii-6000-l

Zestaw ogrodowy STANDARD ze zbiornikiem EcoLine II 6000l

9 996 zł 10 300 zł
Najniższa cena z 30 dni: 10 300 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 304 zł
10 lat GWARANCJI na zbiornik

Zestaw ogrodowy PREMIUM EcoLine II ze zbiornikiem 6000l

11 998 zł 12 188 zł
Najniższa cena z 30 dni: 12 188 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 190 zł
1

Zbiornik na deszczówkę 6000 l - do jakich celów można go wykorzystać?


Tego typu zbiornik na wodę deszczową 6000L daje między innymi możliwość rozprowadzania wody deszczowej na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest rozsączkowanie, natomiast druga metoda polega na bezpośrednim doprowadzeniu wody bezpośrednio do odpływu. Ponadto zbiornik na wodę 6000 L jest łatwy w eksploatacji, a także utrzymaniu czystości, co zadowala większość osób. Następnym atutem tego rodzaju zbiorników jest to, że są wyposażone w poręczne uchwyty, dzięki czemu możliwe jest ich przemieszczenie. Nie można również zapomnieć o tym, że zagospodarowanie wody deszczowej w zbiorniku oraz system zbierania wody deszczowej jest to doskonały pomysł na zaoszczędzenie pieniędzy. Wykorzystywanie deszczówki coraz częściej jest praktykowane przez osoby posiadające domek jednorodzinny. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ woda jest niezbędna w każdym gospodarstwie domowym. Używana jest między innymi do prania, podlewania, a także spłukiwania toalet. Jej zastosowanie jest naprawdę szerokie, stąd też warto pomyśleć o jej zagospodarowaniu na wiele sposobów. Można również postarać się o dofinansowania do deszczówki, z czym pomożemy na naszej stronie. Znajdziesz tutaj również kratki żeliwne, tunele rozsączające lub zbiornik do magazynowania wody. Jeśli szukasz takich produktów jak beczka na wodę deszczową, kran w ogrodzie albo dzban w ogrodzie, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.


Na jaki zbiornik należy się zdecydować?


Wybierając zbiornik na wodę 6000 L, należy uwzględnić kilka wytycznych. Przede wszystkim powinno się zapoznać z różnego rodzaju zbiornikami, które widnieją na rynku. Otóż zbiorniki można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszym z nich jest zbiornik montowany pod ziemią, który występuje w kilku wersjach. Odróżnia ich od siebie pojemność. Każdy z nich jest zakopywany pod ziemią, co według wielu opinii wpływa na jakość wody deszczowej. Alternatywą dla tego rozwiązania będą zbiorniki umiejscawiane na powierzchni. Mają one jednak o wiele mniejszą pojemność i zbierają wodę z powierzchni dachu, co dla niektórych okazuje się niezbyt dobrym wyjściem. Zazwyczaj umiejscawia się je przy budynku. Trzeba jednak pamiętać, że każdy ma inne oczekiwania względem tego rodzaju produktu, stąd też należy rozpatrzyć wszystkie za i przeciw zbiornika naziemnego oraz podziemnego. Znaczna większość wybiera jednak ten instalowany pod ziemią, ponieważ ich wybór jest zdecydowanie większy. Dodatkowo nie zabiera on przestrzeni w ogrodzie, co dla niektórych okazuje się niezwykłym atutem. Jednak ostateczny wybór powinien należeć tylko i wyłącznie do Ciebie. Sprawdź również inne nasze produkty, jak chociażby ekologiczne oczyszczalnie przydomowe, naziemny zbiornik na deszczówkę, zbiorniki na wodę 1000l, czy też zbiornik z kranikiem lub kratka plastikowa parkingowa.


W naszym sklepie można zakupić zbiornik na deszczówkę 6000l, który sprzedawany jest w zestawie. Składa się na niego zbiornik, automatyczna pompa, zielona pokrywa, ale i również skrzynka ogrodowa z przyłączem o węża ogrodowego. Dodatkowo do zestawu dołączony jest wąż połączeniowy pomiędzy pompą a skrzynką. Zestaw ten umożliwi Ci zamontowanie systemu do magazynowania wody deszczowej na własnej posesji. W przypadku jeśli nie wiesz, czy ten zbiornik będzie dla Ciebie odpowiedni, możesz skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Z wielką przyjemnością postaramy się dobrać produkt, uwzględniając Twoje wymagania. Nasza firma Dom i Woda w głównej mierze skupia się na obsłudze klienta, przez co zyskuje nowych, zadowolonych klientów. Niezwykle ważne dla nas jest również nabywanie doświadczenia oraz pozyskiwanie wiedzy o naszej branży. Na bieżąco śledzimy rynek sprzedażowy, by poszerzać nasz asortyment. Zawsze staramy się wzbogacać naszą ofertę w produkty wysokiej jakości, a także takie stworzone z wytrzymałych materiałów. Doskonale wiemy, że są to elementy, które są uwzględniane przez naszych klientów. Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz lub zadzwoń do nas! Postaramy się udzielić odpowiedzi w prosty i zrozumiały sposób. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie Dom i Woda! Znajdziesz tutaj filtry zewnętrzne, zbiornik na deszczówkę zimą, zbiornik na deszczówkę 3000l, regulator przepływu, a także zbiornik podziemny na deszczówkę i pojemnik ozdobny.