5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zbiornik na ropę i do oleju opałowego

Sortuj według:
Zbiornik-200-l

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 200l

1 463,70 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-600-l-opalowy

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 600l

2 742,90 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-200-l

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 200l

2 824,08 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 1300l

3 111,90 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-1200-l-na-olej

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 1200l

3 813 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-200-l

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 200l

3 900,94 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-1000-l

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 1000l

4 059 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-napedowy

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 2500l

4 341,90 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-600-l

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 600l

4 434,15 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-1500l

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 1500l

5 092,20 zł

Darmowa dostawa

3500l-zbiornik

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 3500l

5 658 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-1500-l

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 2500l

5 670,30 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-opałowy

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 1200l

6 095,88 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-600-l

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 600l

6 190,59 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-5000-l-na-olej

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 5000l

7 072,50 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-opałowy-do-budynku

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 1200l

7 946,41 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-opalowy

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 2500l

9 909,49 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-3500-l

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 3500l

11 122,27 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-opalowy

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 2500l

11 550,93 zł

Darmowa dostawa

Zbiornik-na-olej-opalowy-9000-l

ZBIORNIK NA OLEJ OPAŁOWY 9000l

11 586,60 zł

Darmowa dostawa


Bez wątpienia trzeba przyznać, że oszczędzanie to coś, co warto wziąć pod uwagę, szczególnie gdy mamy do czynienia z produktami, które na rynku cenowym zmieniają się bardzo szybko i niestety często w niekoniecznie pozytywny sposób. W przypadku gdy mówmy o takim produkcie, jakim jest pojemnik na olej opałowy, wówczas w pierwszej kolejności warto mieć świadomość tego, iż jest to niezwykle korzystne oraz oczywiście oszczędne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób.
Zatem jeżeli decydujemy się na zakup takiego przedmiotu, na samym początku powinniśmy dobrze zapoznać się z poszczególnymi informacjami dotyczącymi chociażby tego, jak przechowywać olej opałowy, na jakie zabezpieczenia zbiornika takiego oleju opałowego warto zwrócić uwagę, kiedy wybrać zbiornik dwupłaszczowy na olej opałowy, czy też jednopłaszczowy albo chociażby w jaki sposób takiego rodzaju substancje magazynować, aby były one całkowicie bezpieczne. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się o tych wszystkich aspektach dotyczących gospodarowania oleju opałowego i innych tego typu substancji - zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie.

Jaki zbiornik do oleju opałowego wybrać?


W pierwszej kolejności warto wiedzieć, iż oleje opałowe możemy podzielić na lekkie oraz ciężkie. W przypadku ciężkich olejów, są one wykorzystywane głównie w przemyśle. Z kolei kiedy mowa o olejach lekkich, wówczas użytkowane są one zazwyczaj do ogrzewania olejowego domowego. Jeśli mówimy o zabezpieczeniach zbiornika oleju, wówczas powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na takie kwestie jak między innymi warstwa antydyfuzyjna zbiornika na olej, gdyż jak można się łatwo domyślić, powinien być on maksymalnie szczelny, a takowa warstwa, choć nie jest konieczna, zapobiega wydostaniu się zapachu oleju. Inną, równie istotną kwestią są zabezpieczenia antykorozyjne. Warto wiedzieć, że jeżeli zbiornik oleju opałowego jest w całości wykonany z tworzywa sztucznego, wówczas wspomniane antykorozyjne zabezpieczenie nie będzie potrzebne. Natomiast w przypadku gdy mówimy o różnorodnych zbiornikach stalowych - korozja może je dość znacząco niszczyć, szczególnie od zewnątrz, chociażby pod wpływem wilgoci.

Zbiornik na olej opałowy dwupłaszczowy 1000l, zbiornik na ropę 1500l czy zbiornik na ropę 2500l - na co warto się zdecydować?


Przede wszystkim decydując się na taką ofertę jaką są zbiorniki dwupłaszczowe na olej opałowy, wówczas powinniśmy najpierw wziąć pod uwagę aspekt związany z naszym zapotrzebowaniem, a więc jego pojemnością. Indywidualne dostosowanie takiego zbiornika oleju opałowego do naszych potrzeb jest istotne. Dla niektórych zbiorniki na olej opałowy 500l są wystarczające, z kolei inni mają zapotrzebowanie na zbiornik na olej opałowy 5000l. Oprócz tego istnieją również takie propozycje jak zbiornik na rope 1000l, zbiornik na olej opałowy 1500l, zbiornik na olej opałowy 2000l, klasyczny zbiornik na paliwo opałowe, zbiornik na olej opałowy podziemny, bądź też nowoczesny zbiornik na olej opałowy 1000l. Każda z tych opcji jest jak najbardziej możliwa w naszym sklepie internetowym. Na stronie można też znaleźć takie produkty jak kratka na podjazd, naziemny zbiornik na deszczówkę z pompą, zbiornik 10m3, zbiornik do magazynowania wody, czy też inny zbiornik na wodę.
Dodatkowo trzeba zaznaczyć, iż wszelkiego rodzaju normy oraz wymagania dotyczące magazynowania oleju opałowego są regulowane prawnie. Jest to substancja, której niebezpieczeństwo pożarowe zalicza się do trzeciej klasy, z tego też względu powinna być przechowywana w odpowiednich, bezciśnieniowych zbiornikach na olej, które dostępne są w naszej ofercie. Takiego rodzaju zbiorniki oleju opałowego mogą występować zarówno jako zbiorniki na olej opałowy dwupłaszczowe jak i jednopłaszczowe. Mogą to być zbiorniki do oleju opałowego naziemnie jak i podziemne. Poza tym warto mieć świadomość tego, iż baterie zbiorników muszą być wykonane z dokładnie tego samego materiału oraz cechować się identyczną pojemnością. Nasze oferty wyposażone są w specjalne układy przewodów, które służą do napełniania, odpowietrzania a także pobierania oleju.

Zbiorniki olej opałowy - dodatkowe informacje


W przypadku gdy mowa o zbiornikach dwupłaszczowych, wówczas powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, iż są to po prostu zbiorniki posiadające dwie ściany, oprócz tego powinien posiadać dodatkowe zabezpieczenia i elementy ochronne. Tego rodzaju konstrukcje mają zagwarantować wszelkiego rodzaju ochronę przed różnorodnymi wypadkami, czy też czynnikami zewnętrznymi. Jeśli chodzi o zbiornik olej opalowy powinien być przechowywany w temperaturze nie niższej niż 10 stopni, natomiast nie większej niż 40. Zbyt wysokie temperatury mogą prowadzić do topienia się tworzywa, z którego wykonany jest zbiornik, a i sam olej nie załagodzi sytuacji, ponieważ w wypadku pożaru będzie tylko wzmagał ogień. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycjami dostępnymi na naszej stronie internetowej. Ogromnie zależy nam na ogólnej satysfakcji naszych klientów, dlatego w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Zapraszamy również do sprawdzenia takich kategorii jak deszczówka zbiornik, własna oczyszczalnia ścieków, instalacja zbiornika na deszczówkę, czy też instalacja do zbierania deszczówki.

Zobacz też:
zbiorniki do paliw
zbiornik do oleju napędowego
zbiornik do benzyny