4,9 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Skontaktuj się z nami: 533 327 679

Kratki biologicznie chłonne - parkingowe i drogowe

Sortuj według:
1
1

Kratka drogowa - jakie ma zastosowanie?


Na rynku spotyka się kraty parkingowe z różnego tworzywa. Najczęściej wybierana przez klientów jest plastikowa kratka parkingowa. Dzieje się tak głównie ze względu na to, że taka siatka ażurowa jest łatwo dostępnym produktem. Tego rodzaju EKO kratka parkingowa ma szeroki wachlarz zastosowań, ponieważ można ją zamontować na licznych drogach, podjazdach, chodnikach, deptakach, parkingach, wybiegach dla zwierząt, lotniskach i lądowiskach. Często geokrata parkingowa jest wykorzystywana w zagospodarowaniu wybiegów dla zwierząt, utwardzania skarp, padoków, a nawet terenów pod campingi.


Dla wielu osób kratka parkingowa trawnikowa jest doskonałym materiałem do zagospodarowania terenu głównie ze względu na łatwość montażu. Wystarczy tylko usunąć wierzchnią warstwę gruntu, następnie wykonać warstwę nośną, dbając o odpowiednią grubość. W następnej kolejności wystarczy ułożyć kratki parkingowe plastikowe w wyznaczone przez siebie miejsca i wypełnić wybranym przez siebie tworzywem. Częściej niż zwykle do wypełnienia kratki trawnikowej stosuje się tłuczeń, który jest rodzajem kruszywa naturalnego łamanego ze skały. Używa się go do wypełniania nawierzchni kolejowych oraz drogowych. Oprócz tego kratka podjazdowa może zostać uzupełniona w grys, żwir, czy kamień dekoracyjny. Niektórzy decydują się też na to, by kratka trawnikowa parkingowa była wypełniona piaskiem, torfem, ziemią oraz trawą. Wiele osób uważa, że zainstalowanie kratek na swojej posesji to dobry pomysł, głównie ze względu na to, że ma ona zapewniać wzmocnienie i stabilizację gruntu, co jest niezwykle ważne. Coraz częściej kratki parkingowe wykonane z plastiku stają się alternatywą tych betonowych, ponieważ sprawdzają się znacznie lepiej. Jedną z cech odróżniających je od siebie jest to, że kratki plastikowe nie przyczyniają się do ogrzewania ogrodu latem, co pozytywnie wpływa na roślinność. Zatem można powiedzieć, że jest to inwestycja warta uwagi. Warto sprawdzić również pojemniki dekoracyjne, zbiornik rozsączający, łapacz wody deszczowej, zbiornik na wodę opadową lub inny zbiornik na wodę.


Kratka plastikowa parkingowa - zalety


Jeśli chodzi o zalety zastosowania kratki na podjazd, sprawdzi się ona doskonale na wielu powierzchniach, dzięki czemu jest produktem uniwersalnym. Dodatkowo kratki parkingowe z tworzywa sztucznego są praktycznie niewidoczne. Oznacza to, że świetnie wkomponują się w otoczenie, spełniając należycie swoje funkcje. Kratka na podjazd jest niezwykle wytrzymała, dzięki temu, że do jej produkcji stosowane jest wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Montując na swojej posesji kratki plastikowe zamiast kostki brukowej możesz być pewna/pewien, że jest ona wykonana z materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne takie jak rozjeżdżanie, wydeptywanie oraz wycieranie. Niewielu wie również o tym, że kratka tego typu zapewnia obieg wody w glebie, ale i również jest łatwa w pielęgnacji. Ewidentnie plusem tego produktu jest obojętność dla środowiska. Ogromną zaletą kratek plastikowych jest odporność na warunki atmosferyczne oraz to, że jest ona wykonana z materiału ekologicznego. Warto sprawdzić również nasze dzbany gliniane do ogrodu, zbiorniki na wodę deszczową podziemne, a także filtr do deszczówki, kranik ogrodowy, baniak na wodę z kranikiem i domowy kompostownik.


Przed zakupem kratek plastikowych warto najpierw sprawdzić na produkt Eko kratka opinie, dzięki którym dowiesz się, czy dany produkt spełnił oczekiwania innych klientów. Wystarczy w wyszukiwarkę internetową wpisać kratka parkingowa opinie, aby sprawdzić która eko kratka cena oraz jakość wykonania jest dla Ciebie wystarczająca. Przed zakupem kratek parkingowych przede wszystkim powinno się zwrócić uwagę na jakość ich wykonania, ponieważ będzie to mieć wpływ na ich użytkowanie w późniejszych latach. Jeśli chodzi o to, ile wynosi kratka parkingowa cena jest to uzależnione od wielu czynników, do których zalicza się między innymi trwałość, materiał, z którego została wykonana oraz wielkość.


W przypadku, kiedy nie wiesz, czy zakup tego produktu jest dobrym pomysłem, skontaktuj się z nami. Z wielką chęcią udzielimy Ci porady w tym zakresie. Możesz nawiązać z nami kontakt telefoniczny lub mailowy. Postaramy się dołożyć wszelkich starań, aby nasze porady były dla Ciebie pomocne. Ponadto gwarantujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty, z których nasi stali klienci są w pełni zadowoleni. Zapraszamy do współpracy i zakupów w naszym sklepie internetowym Dom i Woda! Oferujemy takie produkty jak zbiornik na wodę deszczową naziemny, mała oczyszczalnia ścieków, regulator przepływu wody deszczowej, studnia chłonna, pojemnik na wode 1000l, a także możliwy jest tunele rozsączające dobór. W ofercie posiadamy też produkty pozwalające na uzdatnianie wody deszczowej do picia.