5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Kratki biologicznie chłonne - parkingowe i drogowe

Sortuj według:
1
krata-drogowo-parkingowa

Krata drogowo parkingowa 40m2/ 176szt., wys. 5cm, kolor czarny - Stella Green

2 667 zł 2 927 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 927 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 260 zł
Krata trawnikowa

Krata drogowo parkingowa 40m2/ 176szt., wys. 5cm, kolor zielony - Stella Green

2 667 zł 2 927 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 927 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 260 zł
Krata drogowo parkingowa 50m2/ 220szt. , wys. 4cm, kolor czarny - Stella Green

Krata drogowo parkingowa 50m2/ 220szt. , wys. 4cm, kolor czarny - Stella Green

2 857 zł 2 997 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 997 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 140 zł
Krata drogowo parkingowa 50m2/ 220szt. , wys. 4cm, kolor zielony - Stella Green

Krata drogowo parkingowa 50m2/ 220szt. , wys. 4cm, kolor zielony - Stella Green

2 857 zł 2 997 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 997 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 140 zł
1

Kratka drogowa - jakie ma zastosowanie?


Na rynku spotyka się kraty parkingowe z różnego tworzywa. Najczęściej wybierana przez klientów jest plastikowa kratka parkingowa. Dzieje się tak głównie ze względu na to, że taka siatka ażurowa jest łatwo dostępnym produktem. Tego rodzaju EKO kratka parkingowa cena której jest uwarunkowana wieloma czynnikami, ma szeroki wachlarz zastosowań, ponieważ można ją zamontować na licznych drogach, podjazdach, chodnikach, deptakach, parkingach, lotniskach i lądowiskach. Często geokrata parkingowa jest wykorzystywana w zagospodarowaniu wybiegów dla zwierząt, utwardzania skarp, padoków, a nawet terenów pod campingi.

Dla wielu osób kratka parkingowa trawnikowa jest doskonałym materiałem do zagospodarowania terenu głównie ze względu na łatwość montażu. Trzeba pamiętać o tym, aby odpowiednio ułożyć kratki parkingowe plastikowe w wyznaczone przez siebie miejsca i wypełnić wybranym przez siebie tworzywem. Częściej niż zwykle do wypełnienia takiego elementu jak kratka trawnikowa stosuje się tłuczeń, który jest rodzajem kruszywa naturalnego łamanego ze skały. Oprócz tego kratka podjazdowa może zostać uzupełniona w grys, żwir, czy kamień dekoracyjny. Niektórzy decydują się też na to, by kratka trawnikowa parkingowa była wypełniona piaskiem, torfem, ziemią oraz trawą, a nawet można użyć rozdrobnionej kory. Wiele osób uważa, że zainstalowanie kratek na swojej posesji to dobry pomysł, głównie ze względu na to, że ma ona zapewniać wzmocnienie i stabilizację gruntu, co jest niezwykle ważne. Coraz częściej takie rozwiązanie jak kratki trawnikowe parkingowe wykonane z plastiku zastępuje betonowe płyty ażurowe. Tak więc jeśli nie chcesz montować betonowych płyt ażurowych lub betonowych płyt chodnikowych i wolisz bardziej naturalne rozwiązania, warto zainwestować w montaż kratki trawnikowej. Warte uwagi jest też uniwersalne zastosowanie kratki ogrodowej, ponieważ tego typu kratki plastikowe nie przyczyniają się do ogrzewania ogrodu latem. Tak więc krata drogowa parkingowa lub eko kratka na skarpy może być przydatna dla każdego. Jeśli nie interesuje Cie jednak kratka do ogrodu, warto sprawdzić również pojemniki dekoracyjne, zbiornik rozsączający, łapacz wody deszczowej, zbiornik na wodę opadową lub inny zbiornik na wodę.


Kratka plastikowa parkingowa - zalety


Jeśli chodzi o zalety zastosowania kratki na podjazd, sprawdzi się ona doskonale na wielu powierzchniach, dzięki czemu jest produktem uniwersalnym. Dodatkowo kratki parkingowe z tworzywa sztucznego są praktycznie niewidoczne. Montując na swojej posesji taki rodzaj produktu do zagospodarowania terenu jakim jest kratka plastikowa na podjazd zamiast kostki brukowej możesz być pewien, że jest ona wykonana z materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Niezależnie od tego, czy mowa o takich produktach jak kratka pod trawnik, eko kratka trawnikowa, kratownica ogrodowa, kratka pod kamienie, kratownica plastikowa, geokraty parkingowe, kratki ogrodowe plastikowe wokół domu, kratka deszczowa, geokrata parkingowa montaż której jest banalnie prosty, czy też chociażby klasyczny podjazd z geokraty - każda z tych opcji jest jak najbardziej warta uwagi. Ogromną zaletą kratek plastikowych jest odporność na czynniki atmosferyczne oraz to, że jest ona wykonana z materiału ekologicznego. Warto sprawdzić również nasze dzbany gliniane do ogrodu, zbiorniki na wodę deszczową podziemne, a także filtr do deszczówki, kranik ogrodowy, baniak na wodę z kranikiem i domowy kompostownik.


Przed zakupem kratek plastikowych warto najpierw sprawdzić na produkt eko kratka opinie, dzięki którym dowiesz się, czy dany produkt spełnił oczekiwania innych klientów. Wystarczy w wyszukiwarkę internetową wpisać kratka parkingowa opinie, aby sprawdzić, która eko kratka cena oraz jakość wykonania jest dla Ciebie wystarczająca. Przed zakupem kratek parkingowych przede wszystkim powinno się zwrócić uwagę na takie aspekty jak jakość ich wykonania, przepuszczalność wody (ważne żeby mogła ona swobodnie przenikać do wód gruntowych), sposób utwardzania nawierzchni np. za pomocą zagęszczarki i wiele, wiele innych, ponieważ będzie to mieć wpływ na ich użytkowanie w późniejszych latach. Warto mieć świadomość również tego, iż zazwyczaj na 1 m2 nawierzchni potrzebne są cztery panele kratek parkingowych. Z kolei panele te są odporne na duże obciążenie, dlatego można nimi utwardzać nawet nawierzchnie przeznaczone dla samochodów ciężarowych. Nie da się ukryć, iż przy takich miejscach jak place manewrowe, drogi pożarowe czy też przy drogach dojazdowych bardzo ważne jest to, aby zadbać o takie aspekty jak odpowiednia ilość warstwy nośnej, umocnienie skarpy czy też nawet swobodne manewrowanie samochodów osobowych. Zabezpieczenie skarp przed erozją gruntu może odbyć się poprzez obsadzenie jej roślinami, np. na terenach zielonych. Jeżeli posiadamy podłoże o słabej nośności gruntu, który słabo przepuszcza wodę, wówczas trzeba zastosować pewnego rodzaju zagęszczenie warstwy wierzchniej i nie tylko. Jeżeli chcemy wypełnić kratkę ogrodową, wówczas niewątpliwie najczęściej stosowanym typem wypełnienia jest właśnie trawa lub grys. Kratkę trawnikową przypominającą plaster miodu i posiadającą kolor zielony można użyć, żeby stworzyć tzw. zielony podjazd albo zielony parking plastikowy.


Czy kratka parkingowa plastikowa jest produktem wartym uwagi?


Jak się okazuje, wiele osób decyduje się na zakup produktu jakim jest eko kratka na podjazd lub inne kratki drogowe. Szukając dogodnego rozwiązania w kwestii eko kratki i nie tylko, bardzo często w wyszukiwarce użytkownicy wpisują takie słowa kluczowe jak: "kratka trawnikowa cena", "geokrata parkingowa cena", "geokrata na podjazd opinie", "kratka trawnikowa podjazdowa", "kratka najazdowa", "eko krata, która stabilizuje nawierzchnię", "geokrata podjazd do stabilizacji gruntu", "geokrata komórkowa", "kratki trawnikowe cena", "geokrata cena", "geokrata parkingowa producent", "geokrata na podjazd cena", kratka trawnikowa czy warto", "geokrata drogowa", "kratka trawnikowa opinie", czy też chociażby "kratka parkingowa montaż w prosty sposób". Wszystkie tego rodzaju frazy z pewnością pomogą Ci znaleźć produkty dostępne na naszej internetowej stronie. Jeśli chcesz poznać więcej informacji dotyczących tego, co stabilizuje nawierzchnię, co warto wiedzieć o warstwie nośnej, czy też zalety różnych typów nawierzchni utwardzonej - na naszej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.


W przypadku, kiedy nie wiesz, czy zakup tego produktu jest dobrym pomysłem, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty, z których nasi stali klienci są w pełni zadowoleni. Zapraszamy do współpracy i zakupów w naszym sklepie internetowym Dom i Woda! Oferujemy takie produkty jak zbiornik na wodę deszczową naziemny, mała oczyszczalnia ścieków, regulator przepływu wody deszczowej, studnia chłonna, pojemnik na wode 1000l, a także możliwy jest tunele rozsączające dobór. W ofercie posiadamy też produkty pozwalające na uzdatnianie wody deszczowej do picia.