5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Skrzynki do punktu poboru wody

Sortuj według:
1
SKRZYNA-POBORU-WODY-DO-DESZCZOWKI-3/4-CALA

Skrzynka ogrodowa z pojedynczym przyłączem do węży z wyjściem i wejściem na 3/4 cala

147 zł 277 zł
Najniższa cena z 30 dni: 277 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 130 zł
punkt-poboru-wody-kran-ogrodowy

Punkt poboru wody Classic z jednym kranem – kolor grafitowy

557 zł 637 zł
Najniższa cena z 30 dni: 637 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 80 zł
1

Wykorzystaj skrzynki ogrodowe na swoim podwórkuWszyscy marzą o tym, aby ich trawnik lub inne rośliny posadzone w ogrodzie wyglądały pięknie i były prawdziwą ozdobą podwórka. Trzeba jednak pamiętać, że wymaga to sporo pracy oraz zaangażowania. Przede wszystkim należy zapewnić odpowiedni dopływ wody do każdego miejsca, które tego potrzebuje. Nie od dziś wiadomo, że w przypadku każdej ogrodowej aranżacji, odpowiednie nawodnienie jest elementem niezbędnym. Bez wątpienia jest to czynnik, który mocno wpływa na atrakcyjność roślinności w ogrodzie. Oczywiście przydomowe ogródki można śmiało podlewać ręcznie, jednak wiele osób sięga po nowinki technologiczne, takie jak skrzynka ogrodowa. Wykonany w prawidłowy sposób, zautomatyzowany system nawadniania, to przede wszystkim duży komfort, ale również skuteczność. Tak więc podwórko to nie tylko dobrze zaprojektowana oczyszczalnia ścieków domowa, ale również prawidłowo działający system nawodnienia. Do przechowywania wody do podlewania można wykorzystać zbiornik 1000l cena, cena którego z pewnością będzie atrakcyjna dla wielu klientów. Tego typu zbiornikc jest bardzo popularnym rozwiązaniem i cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Warto również sprawdzić ofertę na pojemnik na wodę z kranikiem do naszego ogrodu. Aby zadbać o swój dom, dowiedz się więcej na temat systemu, jakim jest rekuperacja czy warto ją stosować i czy jest równie ważna, jak prawidłowe nawodnienie ogródka.

Dobrze skonstruowany system nawodniania ogródka może okazać się przydatny zarówno przy ozdobnych krzewach, jak i drzewkach ogrodowych. Można również śmiało wykorzystać go do odpowiedniego pielęgnowania trawnika wokół domu. Warto więc sprawdzić jak funkcjonuje skrzynka na zawór wody oraz w jaki sposób korzystać z podobnych technologii, które równie skutecznie pozwolą nawodnić całe podwórko. Kran w ogrodzie umieścić można właśnie w oferowanej przez nas skrzynce.

Czym właściwie jest skrzynka poboru wody?Może się to okazać niezwykle potrzebnym przedmiotem w przypadku wielu ogrodów. Istnieją również miejsca, które dotknięte są suszą i tu warto wspomnieć o inicjatywie Ministerstwa Rolnictwa. Projekt mała retencja dofinansowanie zapewnia nawodnienie w obszarach dotkniętych suszą, dlatego warto dowiedzieć się o tym więcej. Skrzynka do pobierania wody bez wątpienia umożliwi prawidłowo wykończyć projektowanie systemu nawadniającego w Twoim ogrodzie. Istnieje możliwość zainstalowania jej równo z powierzchnią ziemi, dzięki czemu nie wpłynie ona na komfort wykonywania prac na terenie ogródka. Przykładem może być koszenie trawy, wówczas skrzynka zostaje zakryta, przez wyprodukowaną z tworzywa sztucznego przykrywkę. To sprawia, że kosiarka nie uszkodzi skrzynki i bez problemu będzie można kosić trawę wokół miejsca, gdzie znajdować się będzie instalacja. Skrzynka ta posłuży do doprowadzania wody w różne miejsca ogrodu. Oprócz skrzynki ogrodowej można również zaopatrzyć się w dzban gliniany do ogrodu, którego wcale nie trzeba napełniać wodą, a mimo to będzie świetną ozdobą.

Skrzynki ogrodowe naszej firmy zostały wykonane z niezwykle solidnego tworzywa sztucznego. Gwarantuje ono odporność skrzynki na aktualnie panujące warunki atmosferyczne. Bez problemu można ją wykorzystać wobec pompy zatapialnej oraz pompy strumieniowej. Za dużą zaletę tego produktu można uznać jego rozmiar oraz wagę, które są niewielkie. Materiał, z którego została wykonana skrzynka jest niezwykle wytrzymały i odporny na wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia. Pokrywka skrzynki jest bardzo szczelna. Przypomina ona oferowany przez nas właz żeliwny cena, którego znajduje się na naszej stronie. Pozwoli to na uniknięcie przedostawania się do skrzynki różnego rodzaju zanieczyszczeń wokół instalacji. Produkt cieszy się sporym zainteresowaniem i warto zwrócić na niego uwagę, podczas projektowania systemu nawadniania na swoim podwórku. Jeśli natomiast zastanawiamy się nad skutecznym odprowadzaniem nadmiaru wody warto wykorzystać nasze geotkaniny.

Kiedy przydatna będzie ogrodowa skrzynka?Projektując dobrze funkcjonujący system nawodnienia naszego ogródka, możemy napotkać pewne komplikacje. Pojawiają się miejsca na podwórku lub na terenie ogródka, gdzie ciężko będzie dociągnąć wąż, więc podlewanie samodzielne może być wówczas niezwykle problematyczne. Wtedy warto zastanowić się nad tym, aby zainstalować punkt poboru wody w ogrodzie w postaci naszej skrzynki. Pozwoli ona dotrzeć do miejsc trudno dostępnych, dzięki czemu nie będzie potrzeby ręcznego podlewania. Wystarczy tylko otworzyć przykrywę, a następnie puścić wodę. Zawór umieszczony w skrzynce podleje wszystko za Ciebie, a Ty w tym czasie będziesz mógł spokojnie zająć się czymś innym. Co prawda można użyć znajdujące się w naszej ofercie wiadro 45l do podlewania trudno dostępnych miejsc, jednak w tym przypadku skrzynka ogrodowa wydaje się dużo lepszym wyborem. Oprócz nawodnienia ogrodu naszych klientów interesuje również kompostownik domowy oraz studnia drenażowa.

Dobrym krokiem będzie więc zapoznanie się z ofertą naszej firmy, która dotyczy skrzynek ogrodowych. Bez wątpienia jest to bardzo przydatny produkt, który może znaleźć zastosowanie w wielu ogrodach. Popularne wśród naszych klientów są również beczki na deszczówkę 1000l, zbiornik na wodę deszczową podziemny, naziemny zbiornik na deszczówkę, a także ozdobne zbiorniki na deszczówkę. Zbiorniki na deszczówke, które posiadają kranik do wody umożliwiają skuteczne wykorzystanie jej do różnych potrzeb. Dzięki temu woda z deszczówki może zostać wykorzystana na przykład do podlewania podwórka. Bez wątpienia zastosowanie wody w domu z deszczu jest bardzo oszczędnym rozwiązaniem. Podczas wykorzystywania deszczówki warto się zaopatrzyć także w filtry zewnętrzne. W przypadku deszczówki bardzo ważne będzie również odpowiednie rozsączanie wody. W tym przypadku nasza firma może zaproponować zbiornik rozsączający, a także regulator przepływu, które świetnie nadadzą się do systemu rozsączania.