5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Szambo plastikowe do domu

Sortuj według:
1
zbiornik-na-scieki

Zbiornik na szambo z PEHD BLACK 2000l - 2m3, długość: 2m, średnica: 1,2m

3 998 zł 4 377 zł
Najniższa cena z 30 dni: 4 377 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 379 zł
podziemny-zbiornik-na-szambo-3000l-3m3-wobet-hydret

Zbiornik na szambo z PEHD BLACK 3000l - 3m3, długość: 2,9m, średnica: 1,2m

4 820 zł 5 067 zł
Najniższa cena z 30 dni: 5 067 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 247 zł
zbiornik-najazdowy-oslo-4000-l

Zbiornik na szambo Oslo - 4000l

4 997 zł 5 250 zł
Najniższa cena z 30 dni: 5 250 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 253 zł
podziemny-zbiornik-na-deszczowke-black-5000-litrow-zbiornika-przeciwpozarowy-zbiornik-na-scieki

Zbiornik na szambo z PEHD BLACK 4000l - 4m3, długość: 3,7m, średnica: 1,2m

5 572 zł 5 767 zł
Najniższa cena z 30 dni: 5 767 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 195 zł
podziemny-zbiornik-na-deszczowke-black-5000-litrow-zbiornika-przeciwpozarowy-zbiornik-na-scieki

Zbiornik na szambo z PEHD BLACK 5000l - 5m3, długość: 4,6m, średnica: 1,2m

6 430 zł 6 797 zł
Najniższa cena z 30 dni: 6 797 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 367 zł
podziemny-zbiornik-na-deszczowke-black-6000-litrow-zbiornika-przeciwpozarowy-zbiornik-na-scieki

Zbiornik na szambo z PEHD BLACK 6000l - 6m3, długość: 3,7m, średnica: 1,5m

7 490 zł 7 627 zł
Najniższa cena z 30 dni: 7 627 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 137 zł
podziemny-zbiornik-na-deszczowke-black-8000-litrow-zbiornika-przeciwpozarowy-zbiornik-na-scieki

Zbiornik na szambo z PEHD BLACK 9000l - 9m3, długość: 5,4m, średnica: 1,5m

9 990 zł 10 387 zł
Najniższa cena z 30 dni: 10 387 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 397 zł
1

Szambo plastikowe do domu

Pojemnik plastikowy na szambo to zbiornik na nieczystości wykonany z plastiku. W przypadku, gdy niemożliwe jest podłączenie do systemu kanalizacji, istnieje kilka różnych sposobów na poradzenie sobie z tym problemem, a jednym z nich jest właśnie szambo plastikowe dwukomorowe. Zbiorniki na ścieki plastikowe to doskonały zamiennik dla przydomowej oczyszczalni ścieków, której budowa jest zdecydowanie bardziej kosztowna. Szamba mogą być jedno lub dwukomorowe. Mogą posiadać także właz do wybierania nieczystości poprzez wąż podłączony do wozu asenizacyjnego. Istnieją także takie, które można montować na terenach zarówno suchych jak i podmokłych. Szamba plastikowe mają również dużo mniejsza wagę niż ich betonowe odpowiedniki. W naszej ofercie znaleźć można gotowe szamba plastikowe, które wystarczy tylko zamontować na swoim terenie.


Montaż szamba plastikowego - kiedy jest to potrzebne

Zbiornik na ścieki plastikowy można zamontować na działce tylko wtedy, gdy nie istnieje możliwość podłączenia się do sieci kanalizacyjnej. Wtedy kwestia odprowadzania ścieków zostaje rozwiązana poprzez pojemnik na szambo plastikowy w bardzo prosty i korzystny sposób. Oczywiście istnieje także opcja montażu przydomowej oczyszczalni ścieków (na przykład z drenażem rozsączającym), jednak wiąże się ona wydatkiem wyższym niż w przypadku szamba. W takim wypadku zbiornik plastikowy na szambo magazynuje wszelkiego rodzaju ścieki. Następnie zawartość bezodpływowego zbiornika, produkowana przez domowników, powinna być wywożona przez wóz asenizacyjny, który zajmuje się transportem takich zanieczyszczeń. Wywóz powinien odbywać się nie rzadziej niż raz na kwartał.


Szambo zbiornik plastikowy - dlaczego warto

W sytuacji, gdy niemożliwe jest podłączenie do kanalizacji, instalacja szamba jest doskonałym rozwiązaniem. Istnieje kilka zalet szamb plastikowych. Małe szambo plastikowe na działkę jest tanie, a koszty jego użytkowania nie przytłaczają domowników. Do tego nie trzeba samodzielnie wywozić zawartości szamba, gdyż zajmują się tym specjaliści z zewnętrznej firmy. Zawartość szamb plastikowych ze względu na ich szczelność i wytrzymałość nie wchodzi w reakcję z otoczeniem, a co za tym idzie nie przedostaje się do gruntu i wód gruntowych. Laminat poliestrowy, z którego są wykonane jest materiałem odpornym na korozję, więc eksploatacja jest bezproblemowa. Są to komfortowe i ekologiczne rozwiązania na wszelkiego rodzaju posesje lub też działki z domkami letniskowymi.


Pojemniki na szambo plastikowe - regulacje prawne

Jeśli zdecydujemy się na montaż udogodnienia, jakim jest plastikowy zbiornik na szambo, musimy uwzględnić różne przepisy obowiązujące w Polsce. W wypadku, gdy chcemy zamontować szambo szczelnie plastikowe o pojemności powyżej 10 m3, powinniśmy uzyskać na to odpowiednie pozwolenie. Do montażu zbiornika bezodpływowego można przystąpić w ciągu 30 dni od zgłoszenia zamiaru budowy, oczywiście jeśli nie otrzyma się sprzeciwu. Należy pamiętać także o odległościach między udogodnieniem, jakim jest szambo z tworzywa sztucznego a innymi obiektami na działce. Plastikowe pojemniki na szambo powinny znajdować się minimum 5m od okien i drzwi budynków. Zbiornik bezodpływowy o pojemności do 10 m3 musi także zostać zamontowany w odległości nie mniejszej niż 2m od granicy działki. Szamba przydomowe plastikowe powinny także być zamontowane nie bliżej niż 15 m od ujęcia wody pitnej. W wypadku, gdy montujemy zbiornik do szamba plastikowy o pojemności ponad 10 metrów sześciennych, lecz nie większej niż 50 metrów sześciennych, odległości wynoszą 3 m od okien i drzwi oraz 7.5 m od granic działki. Należy pamiętać też o tym, by od czasu do czasu takie szambo oczyścić. Służy do tego specjalny biopreparat bakteryjny, który należy zmieszać z wodą i wlać do szamba.


Zbiorniki plastikowe do szamba - jak zamontować takie rozwiązanie

Aby zamontować na działce zbiornik szambo plastikowe, należy uprzednio wcześniej wykonać w miejscu montażu odpowiedni wykop, w celu posadowienia tam zbiornika. Po wykonaniu odpowiedniej głębokości i szerokości wykopu, należy w nim umiejscowić zbiornik plastikowy na szambo. Następnie, zbiornik na szambo plastikowy trzeba podłączyć rurami do kanalizacji wewnętrznej. Teraz gdy wiesz już jak zamontować szambo plastikowe, możesz wybrać odpowiedni dla Twojego gospodarstwa domowy zbiornik plastikowy szambo i przystąpić do działania. Szambo plastikowe montaż można też zlecić firmie zewnętrznej. Wtedy należy w koszty wliczyć cenę udogodnienia, jakim są szamba plastikowe z montażem.


Pojemniki do szamba plastikowe - cena inwestycji

Zbiornik bezodpływowy plastikowy nie jest drogą inwestycją. Cena szamba plastikowego to kwestia zaczynająca się od zaledwie kilku tysięcy złotych. Jeśli interesuje Cię udogodnienie, jakim są szamba bezodpływowe plastikowe, sprawdź na szamba plastikowe cennik dostępny na naszej stronie i znajdź coś dla siebie. Szambo plastikowe cena z montażem to niedroga kwestia, w której do ceny samego szamba należy doliczyć zaledwie kilka tysięcy złotych, co w efekcie zaowocuje w profesjonalnie zamontowany zbiornik podziemny plastikowy. Sprawdź nasze ceny szamba plastikowego i znajdź dla siebie odpowiednie zbiorniki bezodpływowe plastikowe.


Szambo plastikowe małe - nasza propozycja

Zbiorniki na ścieki plastikowe wykonane z polietylenu to świetne rozwiązanie, które ma swoich zwolenników na terenie całej Polski. Takie zbiorniki są lekkie oraz niezwykle wytrzymałe, plus nie potrzebują dodatkowego uszczelniania, ze względu na ich doskonałe wykonanie. Dzięki ich szczelności zawartość w nich magazynowana nie ma wpływu grunt, gdyż nie wchodzi ona z nim w żaden kontakt. Montaż szamba jest doskonałą opcją dla tych, którzy dbają zarówno o komfort, jak i o środowisko. Szambo jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy nie mają możliwości odprowadzania ścieków. Pojemniki sprzedawane przez naszą firmę są zrobione z najwyższej jakości materiałów oraz przystosowane do pracy w każdych warunkach. Posiadają one także odpowiednie certyfikaty. Zapraszamy do kontaktu, by wraz z nami wybrać model i zamontować odpowiednie szambo na działce. Oferujemy różne tanie szamba plastikowe czy betonowe, a wszystkie z nich są wystarczające by zadowolić użytkowników. Możliwy jest u nas także zakup zbiornika na deszczówkę. Sprawdź ile kosztuje szambo plastikowe i dokonaj właściwego zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.