5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

O Sklepie

Wspomnienia z dzieciństwa i obserwacja płynącego deszczu z rynny, a potem praca zawodowa w międzynarodowej firmie stały się inspiracją do założenia firmy Dom i Woda.

Wiemy jak zagospodarować i wykorzystać wodę deszczową wokół domu, w ogrodzie lub w obiektach komercyjnych.

Dlaczego warto zbierać deszczówkę?

Zbieranie deszczówki, to najlepszy sposób na oszczędzanie wody, dzięki temu jesteśmy eko, a dodatkowo oszczędzamy swoje pieniądze. Wodę deszczową możemy wykorzystać do podlewania kwiatów, roślin, warzyw, porządków wokół domu, a nawet do prania i w toalecie.

 

Oczyszczalnie biologiczne pozwolą ograniczyć wywóz nieczystości do jednego razu w roku, a odzyskaną wodę również można ponownie wykorzystać, co podwójnie wpływa na zmniejszenie Twoich kosztów.
 

Uświadamiamy też, jak ważne jest oszczędzanie wody pitnej, której ceny rosną z roku na rok, a co gorsza jest jej coraz mniej. Mamy szeroką wiedzą na temat zagospodarowania wody deszczowej do codziennych celów użytkowych przez zbieranie deszczówki w zbiornikach naziemnych i podziemnych.
 
Twoje korzyści ze współpracy na nami:
 
DORADZTWO

Rzetelnie i profesjonalnie dobierzemy właściwy zbiornik, powiemy Ci jak rozsączać wodę w gruncie i pozbyć się wody opadowej na terenie Twojej posesji, jak ją wykorzystywać w domu i ogrodzie. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych korporacjach, to gwarancja kompetencji naszych doradców, a jednocześnie pewność, że zaproponowane rozwiązania zarządzania WODĄ wokół Twojego DOMU będą skuteczne i dostosowane do Twoich potrzeb. Bezpłatnie podzielimy się naszą unikalną wiedzą na temat zbierania i wykorzystania wody opadowej, wyjaśnimy każdą technologię i opiszemy produkt, w sposób zrozumiały i przystępny.
 
MONTAŻ


Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.

DOTACJE

Obecnie funkcjonują różne programy z dotacjami na deszczówkę. Ogólnopolski program Moja Woda będzie trwał do 2024r., to realny sposób, żeby zyskać pieniądze na Twoją inwestycję. W naszym zespole mamy osobę, która zajmuje się przygotowywaniem wniosków dla klientów, koszt takiej usługi, to 197zł, dzięki temu masz pewność, że Twój wniosek będzie wypełniony poprawnie, a w efekcie otrzymasz dotacje na zakup zbiorników, osprzętu, a nawet montażu. Oprócz tego programu Gminy i Urzędy Miasta również dysponują środkami na dofinansowanie zakupu zbiorników do zagospodarowania deszczówki, przydomowych oczyszczalni, więc warto sprawdzić czy w Twoim okręgu działa jakiś inny program z dotacjami. Wiemy, jak urzędnicy rozpatrują wnioski dotacyjne, wiec masz pewność, że dokumenty zakupowe będą zgodne z programem, z którego korzystasz i biurokracja nie stanie na przeszkodzie do uzyskania pieniędzy na zakup potrzebnych urządzeń.
 
OPINIE

Zapewniamy miłą i rzetelną obsługę zarówno przedsprzedażową jak i posprzedażową, zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc kontakt nigdy się nie urywa, o czym świadczą również opinie naszych klientów w Internecie.Dołącz do naszych grup na Facebooku:

Zbiorniki na deszczówkę, gdzie rozmawiamy o dotacjach, poradach poprawnych, instalacjach: link do grupy

Instalatorzy zbiorników na deszczówkę i przydomowych oczyszczalni ścieków, gdzie możesz zadać pytanie instalatorom: link do grupy

Piwniczka, piwnica, ziemianka, spiżarnia ogrodowa, porady, montaż, projekt- poznasz tam ciekawe pomysły na aranżację Twojej piwniczki ogrodowej: link do grupy

Przydomowe oczyszczalnie -dotacje, przepisy, montaż, sprzedaż- na grupie dowiesz się wiele ciekawych rzeczy, które pomogą podjąć Ci decyzję w wyborze odpowiedniej oczyszczalni- link do grupy