5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Reduktory przepływu wody opadowej

Sortuj według:
1
regulator-przeplywu-wody-110mm

Regulator przepływu ø110

709 zł

Darmowa dostawa

regulator-przeplywu-dn-160-mm-l/s

Regulator przepływu ø160

1 099 zł 1 377 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 377 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 278 zł
regulator-przeplywu-200-do-deszczowki

Regulator przepływu ø200

1 477 zł

Darmowa dostawa

1
Poszczególne produkty do naszego domu jak i do ogrodu, stanowią często ważną ich część oraz przede wszystkim funkcjonalną. Na naszej stronie znajdziesz wiele produktów, które pozwolą Ci odpowiednio zagospodarować swój dom i wszystko, co znajduje się wokół niego. Możesz dostać nie tylko zbiorniki na wodę deszczową naziemne , podziemny zbiornik na deszczówkę czy ozdobne zbiorniki na deszczówkę, ale także funkcjonalny pojemnik na deszczówkę z kranikiem. Każdy produkt jest wykonany w sposób niezwykle profesjonalny, ponieważ cenimy sobie jakość oraz dobro naszych Klientów. Ciekawym i niezmiernie przydatnym elementem domu jest regulator przepływu wody deszczowej.

Zastosowanie regulatora przepływuDom i woda to nie tylko zbiorniki na deszczowke,beczki na deszczowke czy wiadra plastikowe 30l, których zastosowanie jest opisane na naszej stronie. Istotną rolę ogrywają także tego typu regulatory. Przede wszystkim służy on do normalizowania przepływu ścieków do odbiorników, a także do układów separacji zawiesin i substancji ropopochodnych, tym samym umożliwiając ich pracę przy parametrach nominalnych. Jest to więc świetny produkt zapobiegający przeciążeniom hydraulicznym sieci kanalizacyjnych, separatorów, osadników i innych urządzeń, umożliwiając ich pracę przy nominalnych parametrach. Wśród innych produktów warto też zapoznać się z tym, jaki kompostownik jest przez nasz sklep oferowany, a także jakie ciekawe dzbany w ogrodzie można zakupić, ponieważ wybór jest spory. Regulatory przepływu przydają się również do ograniczania wypływu zbiorników retencyjnych, czy też do wspomnianej regulacji zrzutu ścieków do cieku wodnego lub kanalizacji. Jest to więc niezwykłe urządzenie, które cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów oraz przede wszystkim funkcjonalnością.

Regulator przepływu wody deszczowej cenaPamiętajmy o tym, że oczyszczalnia ekologiczna niesie za sobą naprawdę wiele korzyści, dlatego mimo iż czasem cena może wydawać się nieco wygórowana, zapewniamy, że tak nie jest. Jeśli chodzi o koszt takiego urządzenia, to jest to niejednoznaczna kwestia. Wszystko bowiem zależy od jakości konkretnego produktu oraz jego wielkości czy innych parametrów i istotnych czynników. Podobnie jak zresztą w przypadku, gdy chcemy zakupić filtr wody deszczowej, kran ogrodowy (które poza swoim celem użytkowym są u nas niezwykle eleganckie i dobrze się prezentują), kranik ogrodowy czy też właz studzienki. Jednak jeśli mowa o konkretnej cenie, jest to kwestia związana z tym, jakiego rodzaju jest wybrany reduktor przepływu wody. Jeśli zależy nam na podstawowym, możemy go dostać w cenie 709zł, natomiast regulator przepływu do studzienki jest już nieco droższy i kosztuje 1289zł.

Jakie inne zalety przepływu regulatory mają?Warto wiedzieć, że a href="https://domiwoda.pl/a3,dofinansowanie-do-deszczowki.html">odzyskiwanie wody deszczowej> to bardzo ważna sprawa, nie tylko pod względem oszczędności, ale i dodatkowych korzyści, związanych z efektem ekologicznym, ponieważ obecnie poziom wody w Polsce znacznie maleje. Niezależnie więc od tego, czy nasza oczyszczalnia to przydomowa oczyszczalnia ścieków tunelowa, albo jeśli nie wiemy dokładnie jak zbierać deszczówkę, zachęcamy do skorzystania z naszych usług i konsultacji z profesjonalistami w tym zakresie. Takie urządzenie jak regulator przepływu jest projektowany i dobierany indywidualnie, dla zastosowania na konkretnym zadaniu inwestycyjnym. Często pada również pytanie rekuperacja co to takiego? Bądź zastanawiamy się, jakie możemy dostać wymiary zbiornika 1000l. Wszystkie tego typu informacje uzyskasz właśnie na naszej internetowej stronie.

Nasze regulatory wykonane są ze stali nierdzewnej, co daje gwarancję najwyższej jakości danego produktu. Jak wygląda wykorzystanie wody deszczowej, a raczej na ile sposób jest to możliwe, również możesz dowiedzieć się dzięki naszym specjalistom w tym zakresie. Kiedy wybieramy np. zbiornik na wodę cena jest uzasadniona wieloma poszczególnymi czynnikami. Podobnie jak w przypadku innych produktów, takich jak studnia deszczowa, skrzynka rozsączająca cena, a href="https://domiwoda.pl/k20,geosyntetyki-geowloknina-drenazowa.html">geotkanina, czy też skrzynka poboru wody.

Dlatego też serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług i wysokiej jakości produktów, które pozwalają nam przede wszystkim oszczędzać wodę pitną oraz zagospodarować wodę deszczową. Choć też wiele innych zastosowań mają nasze produkty, tak więc zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.