Od 6 do 15 lipca 2014 przebywamy na urlopie. W tym czasie nasi doradcy nie będą dostępni.
Złożone zamówienia będą zrealizowane po 15 lipca.

5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Napiszemy dla Ciebie zgłoszenie budowy oczyszczalni i zezwolenie wodnoprawne. Kontakt

Sortuj według:
1
1

Kingspan - co trzeba wiedzieć o tej firmie?

Jednym z wielu atutów jeśli chodzi o Kingspan, jest z pewnością doświadczenie. Firma z powodzeniem działa na rynku już od ponad 60 lat. To, co wyróżnia Kingspan na tle innych firm to z pewnością pomysłowość i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Specjaliści zatrudnieni w tej firmie potrafią doskonale, z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu zaprojektować oczyszczalnie ścieków zapewniające szybką instalację oraz wysoką wydajność. Szczególnie dobrą opinią cieszy się Kingspan BioDisc oczyszczalnia, która jest wyposażona w opatentowany system telemetrii. Nowoczesny cyfrowy wyświetlacz, a także łatwy w obsłudze panel sterowania dający możliwość prawidłowej pracy. Pozytywną cechą oczyszczalni ścieków BioDisc jest niskie zużycie energii, co dla wielu osób okazuje się znaczące podczas kupna tego produktu, stąd też producent Kingspan BioDisc zwrócił na to szczególną uwagę.

Oczyszczalnia Kingspan BioDisc - z jakich powodów warto się zdecydować na ten produkt?

Produkt, jakim jest oczyszczalnia BioDisc charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, przez co ilość usterek technicznych jest znikoma. Biologiczna oczyszczalnia na uwagę zasługuje również ze względu na możliwość rozbudowy. Jest to dobra wiadomość dla klientów szukających oszczędnych rozwiązań, które umożliwiają wiele opcji. Warto jeszcze wiedzieć o tym, że oczyszczalnie BioDisc pracują, nie emitując hałasu, jak i nieprzyjemnych zapachów. Oczyszczalnia biologiczna Kingspan BioDisc jest do nabycia w różnej wielkości. Dzięki temu, że oczyszczalnia ścieków występuje w kilku wersjach wysokościowych oraz wielkościowych, każdy klient może wybrać taki zbiornik BioDisc, który spełni jego oczekiwania. Najczęściej wybierane oczyszczalnie biologiczne BioDisc BA to te, które mogą być użytkowane przez 6 osób. W zależności od głębokości doprowadzenia ścieku dobierana jest odpowiednia średnica rur oraz inne wytyczne.

Takie oczyszczalnie odprowadzają oczyszczone ścieki sukcesywnie, a dzienny ładunek zanieczyszczeń nie zakłóca użytkowania oczyszczalni ścieków, ponieważ może być okresowo usuwany z osadnika wtórnego. Okres przechowywania osadu jest długi, co jest sporym udogodnieniem. Zbiornik wykonany jest z wysokiej jakości surowców, a konstrukcji wzmocnionej włóknem szklanym przypisuje się to, że zapobiega ewentualnej awarii zasilania lub pojawieniu się innego typu szkód. Dla wielu osób plusem okazuje się to, że biologiczne oczyszczalnie ścieków Kingspan BioDisc nie wymagają podłączenia do sieci kanalizacyjnej. Dlatego jeśli chodzi o Bio Disc montaż nie jest skomplikowany. Powinno się też wspomnieć o tym, iż Kingspan oczyszczalnia cieków wodnych posiada łatwy dostęp do każdego elementu, a przy oczyszczalniach ścieków wydaje się to być naprawdę dużą zaletą. Ze względu na to, że oczyszczalnie te zapewniają łatwy dostęp, można zdecydować się na samodzielne czyszczenie, czy też naprawę sprzętu, nawet bez pomocy serwisanta. Łatwość dostępu nie wymaga konieczności stosowania specjalistycznego sprzętu, co więcej, badania jakości ścieków również mogą zostać wykonane w komfortowych warunkach. Cicha praca Kingspan BioDisc to także mocna strona tego sprzętu. Dzięki temu, że pobór wody do oczyszczania ścieków pochodzi z wybranych wód powierzchniowych, to rozwiązanie jest niezwykle ekologiczne, a oprócz tego - zgodne z przepisami prawa. Jeśli interesuje Cię oczyszczalnia Kingspan z montażem, zachęcamy do kontaktu. Warto również sprawdzić inne produkty w naszej ofercie takie jak zbiornik na wodę opadową, czy też zbiornik podziemny na deszczówkę oraz naziemny zbiornik na deszczówkę.

Jak wygląda proces oczyszczania przy pomocy tego zestawu?

Proces oczyszczania ścieków w oczyszczalni BioDisc odbywa się w kilku prostych krokach. W pierwszej kolejności następuje proces rozkładu, gdzie ścieki zasilają osadnik wstępny. Tam dokonuje się redukcja zawiesiny, co w rezultacie wyprowadza lżejsze cząstki na powierzchnię. Cięższe cząstki opadają na dno, pozostawiając małe ilości osadu. Nie do końca oczyszczone ścieki, wypływające już z osadnika wstępnego, trafiają do miejsca, jakim jest oczyszczalnia biologiczna (w osadniku wstępnym zachodzi kilka procesów mechanicznych). W ten sposób oczyszczona ciecz jest dawkowana poprzez system kubeczków do drugiej strefy biologicznej. Obumierająca już błona biologiczna opada z tarcz, gromadząc się w osadniku wtórnym. W ostatnim kroku, wysokiej jakości oczyszczone ścieki są skutecznie doprowadzane do odbiornika. Interesuje Cię oczyszczalnia Bio Disc z montażem? Skontaktuj się z nami! Warto również zaopatrzyć się w różnorodne akcesoria do oczyszczalni, a dzięki takim dodatkom przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków mogą wiele zyskać. Na naszej stronie znaleźć również można systemy zagospodarowania wody deszczowej, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

W przypadku, kiedy masz jakiekolwiek pytania np. o głębokość dopływu, niskie koszty eksploatacji, jaki posiada oczyszczalnia BioDisc cena, ile kosztować będzie oczyszczalnia Kingspan z instalacją lub możliwość zastosowania na danym terenie, to kwestie, które mogą zostać przez nas objaśnione - wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Aby uzyskać poradę lub dopytać o najistotniejsze kwestie, zachęcamy do kontaktu (adres mailowy oraz numer telefonu znajdziesz w zakładce "Kontakt"). Z wielką przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą, dając pomocne wskazówki. Ze swojej strony śmiało możemy powiedzieć, że widniejąca w naszym asortymencie oczyszczalnia biologiczna Kingspan BioDisc cena jej jest w pełni adekwatna do jakości. Według naszej opinii produkty od producenta Kingspan są godne zaufania, stąd też zdecydowaliśmy się na wdrożenie ich do naszego asortymentu. Oferujemy również zbiorniki na wodę pitną, zbiornik podziemny na deszczówkę z pompą, zbiornik betonowy 10m3, a także pojemny zbiornik do magazynowania wody. Pozostaje nam tylko zachęcić do wykonania zakupów w naszym sklepie Dom i Woda!