5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Niemieckie kraniki ogrodowe do wody deszczowej

Sortuj według:
1
1
Nasz ogród to niezwykłe miejsce, o które lubimy szczególnie dbać. Chcemy, aby wyglądał wyjątkowo, ponieważ to po prostu nasze miejsce, w którym możemy się relaksować (szczególnie gdy sprzyja nam do tego ładna, letnia pogoda). Jednym z wyjątkowych elementów ozdabiających ogród jest kranik ogrodowy.

Ozdobny kranik do wody i jego zastosowanieTaki kran stosuje się przede wszystkim do czerpania wody użytkowej. Może być on usytuowany na zewnątrz budynku lub nawet w garażu, w zależności od Twoich potrzeb. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ trudno jest podłączyć np. wąż ogrodowy, który może być przydatny podczas podlewania ogrodu. Jaki kran ogrodowy jest najlepszy? Otóż miejmy na uwadze, że taki kran montowany w elewacji można umieścić kilkadziesiąt centymetrów nad podłożem. Oczywiście takie rozwiązanie ma swoje zarówno plusy jak i minusy. Pamiętajmy o tym, że inne produkty dostępne na naszej stronie, takie jak dzbany gliniane ogrodowe, kompostowniki plastikowe, dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę czy też podziemne zbiorniki na deszczówkę.

Krany ogrodowe dostępne na dom i wodaNa naszej stronie znajdziesz różnego rodzaju krany, które będziesz mógł dopasować do swoich potrzeb użytkowych oraz ogólnej wizualizacji zagospodarowania. Dom i ogród to szczególne miejsca, na których nam zależy, gdyż potrzebujemy czuć się komfortowo i wyjątkowo. Wśród naszych ofert znajdziecie np. skrzynki ogrodowe, zbiornik rozsączający czy zbiorniki retencyjne na deszczówkę ale rówież różnego rodzaju krany. Zatem możesz dostać kran - szara kolumna, który jest aktualnie naszym nowym produktem. Został on wykonany z solidnego i odpornego na działanie warunków atmosferycznych tworzywa sztucznego. Bez problemu wytrzyma niekorzystną, czy nawet uciążliwą pogodę, w tym również wysokie temperatury. Jest on idealny do połączenia z systemem, który służy jako zbieranie deszczówki. Oprócz tego ta szara kolumna posiada kran spustowy. Co ciekawe, można do niego podłączyć wąż ogrodowy. Służy oczywiście do doprowadzania wody w ogrodzie. Cena takiego kranu to 670zł (choć warto regularnie zaglądać na naszą stronę, ponieważ często możemy uzyskać różne promocje).

Jednym z niemniej ważnych elementów jest filtr do wody deszczowej, dzięki któremu woda, która została napełniona, oczyszcza się. Filtr ten jest umieszczony na drodze spływu. Innym ciekawy elementem jest reduktor przepływu wody, który pozwala nam zaoszczędzić nawet do 70% wody. Jeśli chodzi o inne rodzaje kranów, w posiadaniu mamy np. kran - ciemne drewno. Jest wysoki i cienki oraz w kolorze ciemnego drewna, dzięki czemu pasuje do praktycznie każdego otoczenia. Posiada chromowany kurek o średnicy 1,9 centymetra. Podstawowa jego zaleta to fakt, iż jest niezwykle łatwy w instalacji. Można do niego podłączyć węża ogrodowego. Z takich ciekawostek warto wiedzieć, że geowłóknina z której zrobione są nasze produkty, jest przyjazna dla środowiska oraz gwarantuje nam długoletnią, wzajemną współpracę.

Cieszące się również dużą popularnością są także beczki na wodę do ogrodu, które nie tylko są funkcjonalne, ale również świetnie się prezentują. Warto również zobaczyć beczki plastikowe na wodę, włazy żeliwne (warto przy tym wiedzieć, że żeliwo jest odlewniczym stopem żelaza z węglem o średniej zawartości węgla od 2 do 4,5% z takimi składnikami jak krzem, mangan, fosfor, siarka i inne), wiadra ogrodowe, które potrafią również doskonale komponować się z całą resztą oraz studnie rozsączające, których zastosowanie jest niezwykle przydatne. Innym rodzajem kranu jest np. ciemny granit, czyli kran w kolorze ciemnego granitu, który służy umieszczeniu w ogrodzie. Posiada chropowatą powierzchnię, co zawdzięcza surową oraz ciekawą stylistykę. Posiada również chromowany kurek o średnicy 1,9 centymetra. Jest bardzo łatwy w instalacji, a koszt również nie jest zbyt wygórowany.

Wyjątkowym w swoim rodzaju kranem jest niewątpliwie kran Roma, który zupełnie różni się od pozostałych. I choć cena jest nieco wyższa, bo wynosi 959zł, to nie bez powodu! Otóż kran ogrodowy Roma charakteryzuje się ciekawą powierzchnią, wyglądającą jak kamień o barwie granitu. Wody spływa prostu do praktycznej misy. Kran ten posiada odkręcany kurek, tak jak pozostałe krany. Korzystając z naszych usług bądź współpracując z nami, możesz uzyskać dofinansowania do deszczówki, jednak uwarunkowane one są poszczególnymi czynnikami, dlatego nie dla każdego są one dostępne. W takiej sytuacji należy po prostu skonsultować się z naszymi specjalistami, a oni z pewnością sprawią, że będziesz usatysfakcjonowany. Warto również skorzystać z takich produktów jak kranik, naziemne zbiorniki na deszczówkę, studnie chłonne na deszczówkę, zbiornik plastikowy 1000l czy też zbiornik na wodę z kranem, który zagwarantują Ci wysoką jakość oraz nawet długoletnie funkcjonowanie.

Trzeba pamiętać o tym, że cena tego typu produktów jest uwarunkowana nie tylko jakością (która zasadniczo jest w tym przypadku najistotniejsza), ale również wieloma innymi, niemniej ważnymi czynnikami, które mają wpływ na pewne koszty. Dlatego wybierając konkretne produkty, zapoznaj się ze wszystkimi ważnymi informacjami oraz z producentem danego produktu. Pamiętajmy, że oczyszczalnie przydomowe ekologiczne to ważna kwestia, szczególnie w dzisiejszych czasach. Ekologia i generalnie kwestie związane ze środowiskiem powinny być dla każdego z nas zasadniczym aspektem, pod którego wybieramy i dokonujemy różnych zakupów. Jeśli chcesz poznać rekuperacja wady, również zachęcamy do skontaktowania się z nami. Zatem odprowadzenie wody deszczowej do zbiornika nie jest tak proste i oczywiste, jak mogłoby się nam wydawać. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony również w innych celach, np. jeśli potrzebujesz dokonać zakupu produktów do domu, takich jak moduły retencyjno rozsączające i wiele innych. Zapraszamy!