5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zbiorniki do magazynowania wody pitnej

Sortuj według:
zbiornik-na-wode

Zbiornik na wodę pitną G-85

234 zł

Darmowa dostawa

zbiornik-na-wode-pitna-v-105

Zbiornik na wodę pitną V-105

275 zł

Darmowa dostawa

zbiornik-na-wode-pitna

Zbiornik na wodę pitną SG-100

307 zł

Darmowa dostawa

Zbiorniki na wodę pitną - o czym należy pamiętać przy ich wyborze?


p>Magazynowanie wody do rozmaitych celów już od dawna jest praktykowane przez wiele osób. Jeśli również mają Państwo w planie zacząć magazynować wodę na swojej posesji, trzeba być świadomym tego, że zbiornik wody pitnej musi być wykonany z odpowiednich materiałów, aby należycie spełniał swoje funkcje. Zbiorniki do magazynowania wody pitnej powinny być przede wszystkim odpowiednio szczelne oraz łatwe w obsłudze. Najczęściej wybierane są zbiorniki na wodę pitną, które są wyposażone w specjalne krany, dzięki którym można wydobyć dowolną ilość wody pitnej. Zaletą zbiorników na wodę pitną jest to, że można je zamontować w wielu miejscach. Zwykle zbiornik wody pitnej jest instalowany w takich obiektach jak piwnica lub specjalnie wydzielone pomieszczenia techniczne. Zbiorniki wody pitnej tworzy się z materiałów, które zmniejszają rozmnażanie się bakterii, jak i nie ulegają rdzy, co wpływa na jakość wody. Decydując się na pojemnik na wodę pitną powinno się wybierać te, które posiadają atest PZH, co jest zapewnieniem, że woda pitna w nich zebrana jest zdatna do picia. Pojemniki na wodę pitną z atestem PZH są testowane i szczegółowo sprawdzane przez specjalistów w tej dziedzinie.


W naszej ofercie znaleźć można zarówno naziemne zbiorniki na deszczówkę jak i również podziemne zbiorniki na deszczówkę. Każdy zbiornik na deszczówkę, czy też dzban do ogrodu jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, tak więc kupując na naszej stronie pojemnik na wode 1000 L, bądź też taki produkt jak beczka na deszczówkę, klienci mogą być pewni, że zakupione przez nich sprzęty będą trwałe i posłużą im przez wiele lat.


Jaki zbiornik do uzdatniania wody wybrać?


Na rynku znajdują się różnego rodzaju zbiorniki na wodę pitną podziemne, jak i naziemne. Z wielu względów polecany jest zbiornik na wodę pitną podziemny, który dobrze wpływa na przechowywanie wody pitnej. Przede wszystkim taki zbiornik do przechowywania wody wstępuje w wielu wariantach, jeśli chodzi o pojemność zbiornika. Oczywiście ogromnym atutem zbiorników podziemnych jest to, że nie zajmują miejsca na posesji, co daje możliwość zagospodarowania wolnej przestrzeni w inny sposób. Można też zdecydować się na naziemny zbiornik na wodę pitną z atestem, który może być wykonany z różnego typu materiałów. Trzeba jednak powiedzieć, że naziemny zbiornik na wodę pitną z kranikiem jest równie dobrym wyborem, ponieważ jego instalacja jest o wiele łatwiejsza niż w przypadku zbiorników podziemnych. Dla niektórych jest to ogromny atut.


Każdy z pojemników występuje w kilku pojemnościach, dzięki czemu można samodzielnie dobrać zbiornik, uwzględniając swoje wymagania i potrzeby. Można zdecydować się na zbiornik na wodę pitną 50L lub zbiornik na wodę pitną 100L. Tego typu zbiorniki idealnie sprawdzą się u osób, które nie mają do zagospodarowania zbyt dużo miejsca na posesji. Nieco większy jest zbiornik na wodę pitną 200L, zbiornik na wodę pitną 5000L, zbiornik na wodę pitną 1000L oraz zbiornik na wodę pitną 10000L. Jest to najlepszy sposób na to jak zbierać deszczówkę i uzdatniać ją do picia, kupując na przykład filtr do deszczówki. Warto dowiedzieć się, czy na taki zbiornik na wodę będą dostępne dofinansowania do deszczówki.


Z jakich powodów warto zdecydować się na nasze produkty?


Nasz sklep internetowy Dom i Woda jest działalnością, która posiada różnego rodzaju produkty do ogrodu i domu. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która stale stara się poszerzać swój asortyment, oferując przy tym klientom wysokiej jakości sprzęty, jak i akcesoria ogrodowe. Można u nas również zakupić zbiorniki na wodę pitną, które są wykonane z odpowiednich materiałów, zapewniających trwałość. Posiadamy sporo doświadczenia i wiedzy w zakresie magazynowania wody deszczowej i nie tylko. Na stronie zakupić można krany ogrodowe, a także przydomowe oczyszczalnie ścieków i moduły rozsączające. Do tego warto sprawdzić naszą ofertę na domki hobbita, chaty grillowe, a także takie rozwiązania jak sauna fińska ogrodowa, bądź też altana ogrodowa drewniana.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów lub ich użytkowania, zachęcamy do kontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Z wielką przyjemnością udzielimy wyczerpującej odpowiedzi na każde zadane przez Państwa pytanie. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie Dom i Woda!