5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów
Zatapialna pompa do deszczówki - zanurzeniowe pompy wody
Sortuj według:
plywajacy-kosz-ssawny-do-pomp-zatapialnych

Pływający kosz ssawny 1 1/4

405 zł

Darmowa dostawa

pompa-omnigena-do-oczyszczalni

Pompa TP 1000 Omnigena do zastosowania w oczyszczalni przydomowej

547 zł 650 zł
Najniższa cena z 30 dni: 650 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 103 zł
 Pompa ogrodowa Gardena 3000/4

Pompa ogrodowa Gardena 3000/4

557 zł

Darmowa dostawa

pompa-gardena-3600-4

Pompa Gardena 3700/4

617 zł

Darmowa dostawa

pompa-zanurzeniowa-zatapialna-do-zbiornika-na-deszczowke

Pompa automatyczna do deszczówki Lift 35 Malec

697 zł 797 zł
Najniższa cena z 30 dni: 657 zł

Darmowa dostawa

pompa-zatapialna-multi-ip-1000-auto

POMPA ZATAPIALNA MULTI IP 1000 AUTO

777 zł

Darmowa dostawa

pompa-zanurzeniowa-zatapialna-do-zbiornika-na-deszczowke

Pompa automatyczna do deszczówki Lift 45 Malec

847 zł 897 zł
Najniższa cena z 30 dni: 897 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 50 zł
garden jet 62 LR

Pompa napowierzchniowa do zbiorników naziemnych na deszczówkę - AQUA Jet

997 zł 1 097 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 097 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 100 zł

Pompa do deszczówki - jakie funkcje pełni?


Osoby posiadające własny ogród z pewnością zainteresują się tematem, jakim jest gromadzenie wody deszczowej. Jeśli jesteś posiadaczem ogródka lub domu z ogrodem, warto pomyśleć o gromadzeniu deszczówki, ponieważ jest to bardzo opłacalne rozwiązanie. Wodę deszczową można wykorzystać w wielu celach, na przykład do podlewania ogrodu lub do spuszczania wody w toalecie, czy też do prania. Wody ze zbiorników można użyć do wielu czynności, które wykonuje się w obrębie domu, jak i ogrodu. Trzeba jednak pamiętać, że zbiornik do gromadzenia wody deszczowej musi być wyposażony w odpowiednie elementy, dzięki którym możliwy będzie pobór czystej wody. Akcesoria, o których nie można zapomnieć, to przede wszystkim pompy wodne. Główną funkcją takiej pompy do deszczówki jest dostarczenie wody deszczowej do określonego odbiornika, który jest dobierany do indywidualnych potrzeb. Najczęściej pompa do zbiornika deszczówki jest podłączana ze zraszaczem, pistoletem zraszającym oraz z kranem, jak i wężem ogrodowym.


Jaka pompa do wody deszczowej okazuje się najlepsza?


Należy również wspomnieć o tym, że pompy do wody deszczowej występują w kilku wersjach. Są to między innymi pompy zatapialne, które zalicza się do bardzo wszechstronnych urządzeń. Pompa zatapialna do wody deszczowej znajdzie swoje zastosowanie w użytku domowym, ale oprócz tego, ta pompa deszczówki może zostać wykorzystana w licznych przedsiębiorstwach oraz firmach. W drugiej kolejności należy powiedzieć, jak działa pompa głębinowa. Takie pompy wody głównie przeznacza się do dostarczania wody zimnej oraz pitnej. Głębinowe pompy do zbiorników na deszczówkę zwykle są montowane w gospodarstwach wiejskich, domowych, jak i działkach, szczególnie jeśli jest studnia. Alternatywą dla tych dwóch rozwiązań jest pompa hydroforowa i jest to często wybierany przez naszych klientów produkt. Ta pompa automatyczna do deszczówki ma za zadanie przetransportować czystą i zimną wodę, która jest już zdatna do użytku. Jeśli chodzi o to, gdzie najczęściej montowana jest pompa do deszczówki, stwierdza się, że ta pompa do zbiornika wody deszczowej może zostać zainstalowana w wielu miejscach. Powinno się jednak wiedzieć, jaka pompa do deszczówki będzie wystarczająca oraz czy jej parametry techniczne spełni wszelkie oczekiwania. Reasumując, można śmiało powiedzieć, że pompy do wody deszczowej są dostępne w kilku wariantach, co pozwala na wybranie odpowiedniej pompy do deszczówki z uwzględnieniem wszystkich, niezbędnych szczegółów.


Pompa do deszczówki - na zwrócić uwagę przy zakupie?


W przypadku, gdy interesują Cię pompy napowierzchniowe, pompa powierzchniowa, pompa do podlewania z beczki, pompa przepływowa do wody lub inny rodzaj tego urządzenia z pewnością chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat parametrów, które powinna posiadać dobrej jakości pompa ciśnieniowa do deszczówki. Na początek warto wspomnieć o tym, że pompa na deszczówkę musi pochodzić od zaufanego producenta, który dba o to, aby każda pompa wody deszczowej działała bez zarzutów. Pompy zanurzeniowe do deszczówki, które wykonuje się z wysokiej jakości komponentów posłużą wiele lat. Zbudowana z odpowiednich materiałów pompa do zbiornika z deszczówką dostarczy przede wszystkim wystarczające ciśnienie, ale dodatkowo wysokiej jakości pompa zatapialna do deszczówki zapewni niższy koszt eksploatacji. Powinno się też zwrócić uwagę na to, czy pompa zanurzeniowa do wody deszczowej jest łatwa w obsłudze, by jej użytkowanie nie sprawiało większych problemów. Zobacz również ofertę na system zbierania wody deszczowej, zbiornik na deszczówkę oraz z0biorniki na wodę deszczową. Ciekawym pomysłem na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie będzie kran ogrodowy, który możesz zakupić w naszym sklepie internetowym Dom i Woda. Aby usprawnić wszelkie prace w ogrodzie, zobacz zbiorniki na deszczówk naziemne, dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę i zbiorniki na deszczówkę podziemne.


Pompa do podlewania deszczówką - gdzie ją zakupić?


W naszym sklepie Dom i Woda dostępna jest pompa zanurzeniowa do deszczówki posiadająca odpowiednie parametry. Do wyboru jest również pompa napowierzchniowa, którą można zakupić w pełnym zestawie. Nasz asortyment zasila także pompa zanurzeniowa do brudnej wody, pompa do deszczówki automatyczna, jak i hydroforowa pompa do zbiornika na deszczówkę. Sprawdź naszą ofertę sprzedażową i przekonaj się, która pompa do wody zanurzeniowa spełni Twoje potrzeby. Każda pompa do wody deszczowej cena jej oraz inne składowe są przez nas uwzględniane w poszerzaniu oferty. Staramy się wybierać takie produkty, które naszym zdaniem są godne uwagi. Z wielką przyjemnością udzielimy porady odnośnie zakupu lub użytkowania danego sprzętu. Możesz skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową, by zapytać, która pompa do zbiornika 1000L jest najlepsza lub jaka pompa wysokociśnieniowa do wody okazuje się dobrym sprzętem. Odpowiemy na każde, nurtujące Cię pytanie. Zachęcamy również do tego, aby obejrzeć inne kategorie produktów, które znajdują się na naszej stronie. Zobacz przydomowe oczyszczalnie ścieków, studnie chłonne oraz kratki żeliwne. Z naszej strony internetowej możesz też dowiedzieć się coś więcej o tym, czy zbiornik na deszczówkę z pompą oraz dzban ogrodowy to produkty, o których zakupie warto pomyśleć. Przeczytaj również, na czym polega dofinansowanie do deszczówki. Chcielibyśmy też wspomnieć o tym, że dodatkowym atutem naszego sklepu jest to, że po przekroczeniu określonej przez nas kwoty obowiązuje darmowa dostawa, co pozwala zrobić zakupy w naprawdę dobrej cenie.

.