5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Pojemniki dekoracyjne i ozdobne na deszczówkę

Sortuj według:
ZBIORNIK-Z-PLASTIKOWYM-KRANIKIEM-BECZKA

Amadeo, zbiornik na deszczówkę 250l

815 zł 927 zł
Najniższa cena z 30 dni: 927 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 112 zł
ozdobny-zbiornik-na-deszczowke

Kamienna studnia Arcado, zbiornik na deszczówkę 230l, 0,23m3, kolor czarny granit

854 zł 927 zł
Najniższa cena z 30 dni: 927 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 73 zł
zbiornik-dekoracyjny-na-deszczowke

Kamienna studnia Arcado, zbiornik na deszczówkę 230l, 0,23m3, kolor piaskowy

854 zł 927 zł
Najniższa cena z 30 dni: 927 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 73 zł
ozdobny-zbiornik-na-deszczowke

Kamienna studnia Arcado, zbiornik na deszczówkę 230l, 0,23m2, kolor granitowy

854 zł 927 zł
Najniższa cena z 30 dni: 927 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 73 zł
Zbiornik naścienny Wood 300 l - jasne drewno

Zbiornik naścienny Wood 300 l - jasne drewno

935 zł 1 057 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 057 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 122 zł
naziemny-zbiornik-na-deszczowke- dekoracyjna-beczka-ogrod-vin0-barrel-barrica-250-litrow

Beczka na deszczówkę - Vino 250 litrów, kolor ciemnobrązowy

950 zł 1 227 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 227 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 277 zł
naziemny-zbiornik-na-deszczowke-beczka-250-litrow-w-zestawie-ze-zbieraczem-barrel-vino-barrica

Kompletny zestaw na deszczówkę. Zbiornik beczka Vino 250 litrów, kolor ciemnobrązowy, ze zbieraczem Speedy

1 150 zł 1 347 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 347 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 197 zł
zbiornik-na-deszczowke-concrete-200l

Zbiornik na deszczówkę Concrete 200l

1 262 zł

Darmowa dostawa

amfora-300-gliniana-zbiornik

Zbiornik dekoracyjny Amfora Classic 300 litrów, kolor gliniany

1 265 zł 1 457 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 457 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 192 zł
ozdobny-zbiornik-na-deszczowke

Kamienna studnia Arcado, zbiornik na deszczówkę 360l, 0,36m3, kolor czarny granit

1 287 zł 1 387 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 387 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 100 zł
zbiornik-dekoracyjny-na-deszczowke

Kamienna studnia Arcado, zbiornik na deszczówkę 360l, 0,36m3, kolor piaskowy

1 287 zł 1 387 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 387 zł

Darmowa dostawa

Oszczędzasz 100 zł
Jeśli mieszkamy w domu z pięknym, dużym ogrodem, doskonale wiemy, jak częstym problemem jest woda zbierająca się nie tylko wokół domu, ale również w ogrodzie czy na innych obiektach. Oszczędność wody jest bardzo ważnym elementem w życiu każdego z nas, a przynajmniej powinna być. Ze względu na to, zespół który tworzy Dom i Woda składa się ze świetnych doradców, którzy z chęcią i ogromną pasją dzielą się swoją wiedzą dotyczącą gospodarowania wody deszczowej. Nasi eksperci powiedzą Ci, jak rozsączać wodę w gruncie i jakie skrzynki rozsaczajace będą najlepszym wyborem, a także jak pozbyć się opadowej wody na obszarze swojej posesji, wykorzystując geosiatki lub montując zbiorniki na deszczówkę podziemne.

Zbiornik na wodę deszczową


Odpowiednio dobrane zbiorniki dekoracyjne to klucz to osiągnięcia naszego celu. Znalezienie zbiorników na deszczówkę wysokiej jakości, z pewnością nie należy do najprostszych. Dlatego też na naszej stronie znajdują się oferty, którym warto się przyjrzeć. Zebranie deszczówki, zarówno w zbiorniku naziemnym jak i podziemnym, oraz wykorzystywanie jej do podlewania ogrodu, nie będzie stanowiło żadnego problemu dzięki naszym produktom. Spełnimy nie tylko Twoje potrzeby pod względem wielkości, pojemności czy innych aspektów technicznych, ale także postaramy się, abyś odnalazł produkty zgodne z Twoim gustem. Zbiornik lub łapacz wody, tak samo jak każdy inny element znajdujący się w naszym domu i w całym jego obrębie, powinien być idealnie dopasowany co całkowitego stylu, w jakim stworzony został nasz dom. Wygląd jest również istotną sprawą, ponieważ czasami zwykła beczka plastikowa 1000l lub baniak na wode z kranem nie będzie wyglądał estetycznie na naszym ogrodzie. Oryginalność jest dziś coraz bardziej doceniana pod każdym kątem, szczególnie jeśli dotyczy to naszych przysłowiowych czterech ścian, w których mamy czuć się najlepiej. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie podziemne zbiorniki na deszczówkę, zbiornik na deszczówkę naziemny, posiadamy również takie dodatki jak pokrywa żeliwna albo skrzynki ogrodowe. Jednak największe zainteresowanie z pewnością budzą ozdobne zbiorniki na deszczówkę z wazonem i dzbany do ogrodu, które będą świetnie wyglądać zarówno na działkach jak i w przydomowych ogrodach.

Warto dokładnie zapoznać się produktami dostępnymi na naszej stronie takimi jak zbiorniki na wodę deszczową 1000l albo zwykły zbiornik na wodę. Poznaj ich właściwości i sposób funkcjonowania każdego z nich, aby mieć pełną świadomość przy dokonaniu zakupu bądź także móc porównać nasze oferty z ofertami wśród innych producentów czy podczas przeglądania innych stron internetowych.

Dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę a warunki atmosferyczne


Skoro jesteśmy w tym temacie, warto zatrzymać się na chwilę przy otaczającej nas naturze. Wiemy doskonale, że woda pochodząca z opadów atmosferycznych to jeden najlepszych sposobów na wspomnianą wcześniej oszczędność. Oprócz tego jest też świetnym źródłem nawadniającym wszelkie rośliny znajdujące się w naszym ogrodzie. Naturalne metody zawsze sprawdzają się najlepiej i są najpewniejsze! Jeśli zatem nadszedł okres, w którym deszczowe dni to codzienność, warto zaopatrzyć się właśnie w taki ozdobny zbiornik na deszczówkę. Przy dokonywaniu wyboru, bierzmy pod uwagę każdy możliwy szczegół i drobiazg, a z pewnością znajdą się takie produkty, które będą idealnie dopasowane do potrzeb każdego klienta. Warto zatem wziąć pod uwagę np. zbiorniki z pokrywami, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed dziećmi.
Wysoka jakość to dla nas rzecz najwyższej wagi, zatem nasze produkty pod względem jakościowym prezentują się naprawdę bardzo dobrze. Każdy pojedynczy dekoracyjny zbiornik na deszczówkę posiada swoje cechy. Wśród klientów coraz częściej znajdują się tacy, którzy zwracają szczególną uwagę na wykonanie, a więc na producenta. Dodatkowe atuty takie jak odporność na promieniowanie UV oraz na warunki atmosferyczne, z pewnością dominują wśród innych argumentów zachęcających do podjęcia decyzji związanej z zakupem takiego zbiornika. Co więcej, dbamy o to, żeby na naszej stronie za zbiornik na wodę deszczową cena nie była wygórowana.

Czy cena jest najważniejsza?


Odpowiedź na to pytanie jest dość jasna. Oczywiście że nie. Przy wyborze takiego elementu jak zbiornik na wodę, przede wszystkim kierować się należy jego jakością i rolą, jaką będzie spełniał w naszym ogrodzie przez kolejne lata. Takich decyzji nie podejmuje się patrząc tylko i wyłącznie na cenę. To musi być przemyślany zakup, przy którym powinniśmy sięgnąć po nieco więcej informacji dotyczących danego produktu. Dlatego też trzeba wziąć pod uwagę to jaki studnia chłonna schemat posiada oraz jakie systemy zagospodarowania wody deszczowej chcemy wykorzystać na swojej posesji. Oczywiście trzeba będzie wliczyć takie elementy jak tunele rozsączające cena, czy też jaki filter do wody będzie najlepszą opcją. Aby dokonać rozsądnego zakupu i znać zależność, pomiędzy ceną a jakością. Jeśli zatem cena jest nieco wyższa, ale doskonale wiemy, że jest ona proporcjonalna do jakości - będziemy mieli pełny, obiektywny obraz całego produktu. Dlatego tak ważne jest odpowiednie doinformowanie się odnośnie producenta i innych, ważnych czynników wpływających np. na pojemnik ozdobny.

Co jeszcze brać pod uwagę przy dokonywaniu zakupu?


Wydawać się może, że zbiorniki na wodę to nic nadzwyczajnego i nie ma zbyt wielkiego wyboru. Nic bardziej mylnego! Wybór jest naprawdę duży, wszystko w zależności od naszych potrzeb, oczekiwań i naszego stylu. Na rynku dostępny jest cały szereg różnorodnych stylów, w jakich zostały wykonane pojemniki. I tak np. zbiornik z wygodnym, bocznym odpływem umożliwia nam całkowite opróżnienie zbiornika przed okresem zimowym. Nasz producent dba o odpowiednią kompozycję poszczególnych czynników wpływających na znakomite funkcjonowanie takiego pojemnika. Oprócz tego, odpowiednie dopasowanie elementów, na które składa się taki pojemnik, jest bardzo ważne, ze względu na jego trwałość, a także i wygląd. Na różnych stronach internetowych znajdziemy poszczególne oferty takich pojemników. Jednak zanim dokonamy zakupu, warto zapoznać się z tymi wszystkimi informacjami, o których była mowa wcześniej. Niestety często możemy spotkać się z pewnego rodzaju oszustwem, jak chociażby nieadekwatna cena co do jakości wykonania konkretnego produktu, który chcemy zakupić. Na naszej stronie masz gwarancję całkowitej uczciwości ze strony producenta, nie ważne czy kupisz kranik do wody, czy też regulator przepływu wody.

Ozdobne zbiorniki na deszczówkę jako sposób na rewelacyjną ozdobę naszych ogrodów


Odpowiednie i stylowe zaaranżowanie naszego ogrodu to bardzo istotna rzecz. Szczególnie, jeśli dysponujmy pięknym, przestronnym ogrodem z ładnym widokiem. Dodatkowe atuty takie jak urokliwa okolica to kolejne czynniki wpływające korzystnie na nasz ogród. Jednak co zrobić, aby nieco bardziej go ożywić i jakie elementy dodać, żeby całość ostatecznie komponowała się i współgrała ze sobą? Dobór poszczególnych ozdób może wydawać się łatwy, jednak dobrać je tak, aby razem tworzyły pewnego rodzaju jedność, to już nieco bardziej skomplikowana sprawa. Pojemniki ozdobne to jedne z tych dekoracji, które poza swoją rolą zbierania wody, (a więc bardzo istotna i potrzebna kwestia związana z utrzymywaniem i gospodarowaniem naszego ogrodu), pełni również rolę dekoracyjną, dlatego też można śmiało powiedzieć, że zakup takich zbiorników to dwa w jednym! Nasi specjaliści cenią sobie takie rozwiązania, z których czerpać można jak najwięcej i zależy im na tym, aby wszelkie zastosowania wykonanych przez nich produktów były połączeniem wygody i funkcjonalności. Posiadamy zaufanych partnerów, z którymi z wielką chęcią współpracujemy, a współpraca tak przynosi wiele korzyści, nie tylko nam, ale również i naszym klientom.
Nasz sklep internetowy, a przede wszystkim specjaliści pracujący w nim, wyróżniają się unikalną wiedzą na temat zbierania, wykorzystywania, czy też rozsączania wody do gruntu. Oprócz tego, oferujemy bezpłatne doradztwo w doborze odpowiednich produktów, takich jak właśnie pojemniki dekoracyjne i nie tylko. Podpowiemy z czego zrobić kompostownik, przedstawimy szacowany koszt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, a także wyjaśnimy etapy oczyszczania ścieków. Jeśli masz jakiś problem z dokonaniem wyboru, bądź nie rozumiesz pewnych schematów technologicznych - bez obaw, wszystko wyjaśnimy w jak najprostszy, zrozumiały sposób. Zapewniamy miłą i rzetelną obsługę klienta, zarówno przedsprzedażową jak i posprzedażową. Dzięki naszym produktom, Twój ogród zakwitnie w niebywale szybkim tempie, a jego wygląd oczaruje wszystkich Twoich gości. Poza produktami typowo ogrodowymi, nasz sklep oferuje również akcesoria, takie jak wiadro plastikowe czy też krany ogrodowe. Na stronie można dowiedzieć się także ważnych informacji na tematy takie jak mała retencja dofinansowanie. Dlatego też serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.