5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Murek Kamień Noblesse, zbiornik na deszczówkę 250l kolor antracyt

ozdobny-zbiornik-na-deszczowke

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 5 dni roboczych


Dane techniczne:

Zbiornik: 250l
Szerokość: 790 mm 
Głębokość: 380 mm
Wysokość: 1050 mm 
Materiał: polietylen
Kolor: antracyt


GWARANCJA- 2 LATA NA ZBIORNIK
 
Pamietaj- żeby zbierać wodę z rury spustowej (rynny) i łatwo ją pobierać ze zbiornika kup zestaw połączeniowy do zbiornika dekoracyjnego.
 
 
 
 

1 468 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Montaż

Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.

Dom i Woda radzi:


Należy opróżnić zbiornik na okres zimowy, co uchroni zbiornik przed uszkodzeniem.
Podłączenie zbiornika do rury spustowej:Montaż zbieracza Speedy :

Zbiornik na deszczówkę MUR KAMIEŃ, zbiornik o naturalnym, stonowanym wyglądzie. Z jednej strony wygląda jak kamień lub mur, a z drugiej dekor ma wzór nakładających się na siebie kamieni. Możesz wybrać, która stRONAzbiornika będzie zdobiła Twój ogród lub taras. Dzięki swoim rozmiarom idealnie nadaje się do małych i wąskich przestrzeni.  Na górze zbiornika można postawić kwiaty w doniczce. Zbiornik wykonany jest z trwałego polietylenu, który nadaje się do recyklingu. Zbiornik dekoracyjny świetnie nadaje się również do małych ogródków i tarasów przy domach, bloku, dzięki zbiornikowi zaosczędzisz wykorzystanie wody miejskiej do podlewania trawnika, kwiatów, zieleni.