5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Moja Woda- zestaw 2000l. Zbiornik beczka Burgund 500l x4szt., kolor brązowy, zbieracz Rapido x4, kranik x4

zbiornik-na-deszczowke-500-l-burgund-beczka-moja-woda-zestaw-2000-l

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Zestaw zawiera:

zbiornik bębowa beczka Burgund 500l x 4szt.
zbieracz wody deszczowej Rapido x 4szt.
kranik mosiężny x 4 szt.


Dane techniczne:

  • materiał: tworzywo sztuczne
  • pojemność: 500 l
  • średnica: do 78 cm
  • wysokość: 118 cm
  • kolor: ciemny brąz
  • Gwarancja- 2 lata na zbiornik


Jeśli chcesz podłączyć zbiorniki do 4 rur spustowych (pionowe rynny) ten zestaw spełni Twoje oczekiwania. Więcej zbiorników, to więcej zgromadzonej deszczówki.


Zbiornik ma niezwykle naturalny wygląd, do złudzenia przypomina beczkę z prawdziwego drewna. Pięknie prezentuje się, więc oprócz swojej funcji będzie przepiękną ozobą Twojego ogrodu. Można postawić na nim kwiaty w donicy, co doda mu uroku. 


Zestaw kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.
Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

Oszczędzasz 156 zł7 218 zł brutto 7 374 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 7 374 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

WAŻNE

Zbiorniki na deszczówkę retencjonują wodę, co oznacza, że zebrany opad wykorzystujemy w naszych ogrodach, wokół domu, co jest zdrowsze, tańsze i eko, bo oszczędzamy wodę pitną.
Pełnią też funkcję gromadzenia wody deszczowej w zbiorniku, co jest istotne zwłaszcza w sytuacjach intensywnych opadów, ponieważ może ochronić nas przed zalaniem.


Opis produktu:


Naziemna beczka na deszczówkę o rustykalnym wyglądzie przypominająca naturalne beczki z piwem, winem.. Służy do naziemnego zbierania wody deszczowej przy podłączeniu zbieracza wody deszczowej.

Idealnie skomponuje się z drewnianym tarasem, drewnianym domem i bujnym ogrodem. Jest przepiekną ozdobą ogrodu, można na nim postawić kwiaty w donicy.

Odpowiednia dla tych, co cenią sobie estetykę wykonania, tradycyjny wygląd i wysoką jakość.

Wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na działania warunków atmosferycznych, co gwarantuje długoletnie użytkowanie. 

Praktyczna pokrywa dobrze zabezpiecza wnętrze. Wygodny kranik pozwala na łatwe napełnianie naczyń deszczówką.W zestawie znajduje się zbieracz Rapido, który ma prosty montaż. Wystarczy wywiercić otwór w rurze spustowej - podłączyć zbieracz - i gotowe! Wyrzynarka jest w zestawie. Zobacz poniżej film montażowy.

Dostępny jest też zestaw z pompą powierzchniową . Dzięki pompie w zestawie jest ciśnienie, nie musisz zatem dźwigać konewek, wystarczy, że podlączysz do niej wąż ogrodowy, a Twoje podlewanie, czy też porządki wokół domu będą łatwe i przyjemne.
MontażMontaże są wykonywane na terenie całego kraju. Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.
Montaż możesz wykonać również sam, poinformuj nas o tym, wyślemy Ci instrukcję.


Jak podłączyć zbiornik Amfora do rury spustowej
Montaż zbieracza Rapido 
Dom i Woda radzi:

Na okres zimowy prosimy o opróżnienie zbiorników z wody, by zamarznięta woda nie spowodowała pęknięcia zbiornika.