5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Pompa odpompowująca nadmiar deszczówki ze zbiornika

Pompa odpompowująca nadmiar deszczówki ze zbiornika

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 2 do 3 dni roboczych


PARAMETRY TECHNICZNE

  • Moc 400 W
  • Zasilanie 230 V / 50Hz
  • Max wyd. wody 7000 L / h
  • Max wysokość podnoszenia 7 m
  • Kabel zasilający 5 mb.
  • elektroniczny sensor poziomu wody
  • osuszanie aż do 1mm od podłoża
  • Gwarancja: 12 miesięcy.

397 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Pompa Malec pozwala na wypompowanie nadmiaru wody ze zbiornika na deszczówkę.

Pompa zatapialna z elektronicznym sterowaniem pływakowym mogąca wypompować wodę z zalanych powierzchni 

Pompa wyposażona jest w wyłącznik termiczny zabezpieczający pompę przed przegrzaniem w przypadku niewłaściwej jej pracy. W przypadku przegrzania silnika urządzenie automatycznie wyłącza pompę.

Pompa została specjalnie zaprojektowana do stosowania w wąskich otworach (studzienkach).

Pompa może wypompować wodę do wysokości 2-3mm od zalanej powierzchni przy założeniu, że podstawa pompy jest osadzona na tym podłożu. Pompa została dodatkowo wyposażona w wbudowany wyłącznik termiczny zabezpieczający pompę w sytuacji awaryjnej przed przegrzaniem. Pompa posiada wbudowany elektroniczny włącznik pływakowy, dzięki, któremu można umiejscowić je w wąskich trudno dostępnych miejscach i w odróżnieniu do tradycyjnych pomp zatapialnych wyposażonych w sterowanie pływakowe na kablu mogą pracować w trybie automatycznym w studzienkach lub wąskich nieckach. Pompy idealnie nadają się do odwadniania zalanych powierzchni.

Pompy przeznaczone są wyłącznie do użytku domowego. Nie należy ich stosować do zadań wymagających ciągłej pracy np. pracy w oczku wodnym.

Pompa Malec posiada 2 funkcje pracy AUTO i MANUAL, wyposażona jest w elektroniczny  sensor z możliwością regulacji poziomu załączania ( 3 poziomy trybu AUTO oraz MANUAL)

W trybie AUTO pompa uruchamia się gdy poziom cieczy osiągnie wysokość zaznaczoną sensorem a wyłączy się gdy poziom cieczy osiągnie 1mm od podstawy pompy. Po ponownym napływie wody do poziomu zaznaczonego sensorem , cykl pracy się powtórzy.

W trybie MANUAL pompa pracuje non stop, bez automatycznego wyłączania. W tym trybie użytkownik zobowiązany jest do kontroli pracy pompy oraz jej ręcznego wyłączenia