5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Hotel dla owadów Gardena

hotel-dla-owadow-gardena

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Czy wiesz, że wiele owadów odgrywa bardzo ważną rolę dla środowiska naturalnego? Możesz ugościć wielu małych przyjaciół ziemi stawiając im w ogrodzie, na działce, a nawet na balkonie domki i hotele. Owady są podstawą równowagi ekologicznej. Dając im dom i miejsce , gdzie mogą się rozmnażać możesz sprawić, że twój ogród będzie bardziej niezależny, trwały i naturalny.

Hotel dla owadów firmy Gardena, który zaprojektowany został dla różnych gatunków owadów. Dwa pomieszczenia przeznaczone są dla szczególnie zagrożonych dzikich pszczół, jedno dla motyli i jedno dla biedronek. Pomieszczenia mają mają długość 10 cm i są w środku puste.

Hotel stworzono z myślą o owadach pamiętając o nadrobniejszych szczegółach  i zwyczajach pszczół czy motyli takich jak bambusowe rurki, otwory. Hotel posiada daszek, dzięki któremu może służyć przez cały rok, niezależnie od pogody.
To niepowtarzalne miejsce dla owadów posiada bardzo praktyczny mechanizm, który zamkniesz jednym kliknięciem, możesz go w bardzo prosty sposób dołączyć i odłączyć od trzonka ClickUp. Połączenie między dwoma elementami jest bardzo mocne i stabilne.

Otrzymujesz 5 letnią gwarancję.

297 zł

Darmowa dostawa

Ilość