5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa Gardena. 3,5 bara, automat

pompa-cisnieniowa-gardena

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 7 do 10 dni roboczych

Dane techniczne:

Moc znamionowa  900 W
Maks. wydajność  5900 l/h
Maks. ciśnienie  3.5 bar
Maks. głębokość zanurzenia 12 m
Maks. wysokość podnoszenia 35 m
Maks. temperatura medium 35 °C
Długość kabla 15 m
Klasa zabezpieczenia elektrycznego IP X8

1 377 zł

Darmowa dostawa

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

Wygodne pobieranie wody na potrzeby domu i ogrodu z funkcją automatyczną

Pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa  inox automatic to bardzo wydajna pompa do nawadniania i dostarczania wody na potrzeby domu. Skutecznie i wydajnie dostarcza ona duże ilości wody ze studni lub cysterny. Pompa potrafi wytworzyć duże ciśnienie, a przy tym jest bardzo cicha.
Bez problemu pobiera wodę nawet z dużych głębokości.

Imponujące możliwości pompy, w której przepływ może wynosić nawet 5900 l/h, a ciśnienie 3,5 bara, mogą być wykorzystane do jednoczesnej obsługi nawet trzech zraszaczy.
Pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa inox automatic zapewnia skuteczniejsze i bardziej ekologiczne nawadnianie dzięki automatycznej funkcji uruchamiającej pompę, kiedy woda jest potrzebna i zatrzymującej ją automatycznie, kiedy nie ma zapotrzebowania - pozwala to oszczędzać zarówno wodę, jak i energię, i jest niezbędne podczas dostarczania wody na potrzeby domowe.
Możliwe jest nawet w pełni automatyczne nawadnianie dzięki zastosowaniu sterownika nawadniania.

Zintegrowany zawór zwrotny sprawia, że woda dostępna jest natychmiast.
W razie nieszczelności rury dostarczającej wodę, system wykrywa problem i zatrzymuje pompę, aby zapobiec jej uszkodzeniu. Opatentowany program do poboru małych ilości wody zapewnia sprawną współpracę z takimi urządzeniami jak pralka czy Micro-Drip-System.

Ta praktyczna pompa ma średnicę zaledwie 149 mm i może być wykorzystana w studniach o średnicy już od 150 mm. Lina mocująca o długości 20 m oraz kabel 15 m są w komplecie, dając użytkownikowi sporą swobodę użytkowania.
Dzięki obudowie oraz połączeniu gwintowanemu z wysokiej jakości stali nierdzewnej, pompa pod wodą nie ulega korozji, a mocowanie rury jest stabilne.
5900/4 automatic
1771-20