5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Water Garden Strong 2,4m3 - 2400 litrów na wysokie wody gruntowe

Water Garden Strong 2,4m3 - 2400 litrów na wysokie wody gruntowe

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa od 7 do 14 dni roboczych

Dane techniczne zbiornika:

Pojemność: 2400l
Długość: 148cm
Szerokość: 160cm
Wysokość: 175 cm
Waga: 21-kg
Średnica włazu rewizyjnego: 60cm
Zbiornik posiada pokrywę.

Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury gratis dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich. Dzięki temu masz pewność, że urzędnicy otrzymają kompletne i poprawne informacje, co skróci czas całej procedury i szybciej otrzymasz swoją dotację.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

7 198 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Montaż


Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.Zobacz jak wygląda instalacja zbiornika na wodę deszczową:

Zbiornik Water Garden 2,4m3 służy do gromadzenia i magazynowania wody deszczowej którą możesz wykorzystać do podlewania ogrodu, prac porządkowych wokół domu. Wytrzymała konstrukacja zbiornika daje gwarancję na jego długoletnie użytkowanie. Odporny na korozję.