5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Pompa zanurzeniowo- ciśnieniowa Gardena. 4,7 bara, automat

pompa-zanurzeniowo-cisnieniowa-inox

Stan: Nowy produkt

Dostępność: 5-6 dni roboczych

Dane techniczne:

Moc znamionowa    1100 W
Maks. wydajność    6100 l/h
Maks. ciśnienie       4.7 bar
Maks. głębokość zanurzeniowa 17 m
Maks. wysokość podnoszenia     47 m
Maks. temperatura medium         35 °C
Klasa zabezpieczenia elektrycznego     IP X8


1 597 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Najmocniejsza pompa do każdej pracy z funkcją automatyczną
Zaspokoi wszelkie potrzeby w zakresie nawadniania ogrodu i dostarczania wody dla domu. Ta pompa wytwarzająca wysokie ciśnienie, a przy tym niemal bezgłośna, pompuje wodę ze studni i cystern o dużej głębokości.
Chcesz uruchomić kilka zraszaczy jednocześnie? Żaden problem: pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa 6100/5 umożliwia użytkowanie nawet czterech zraszaczy jednocześnie dzięki wydajności do 6100 l/h i ciśnieniu 4,7 bara. Dzięki takim parametrom w niczym nie ustępuje innym sposobom dostarczania świeżej wody. Funkcja automatycznego przełączania zapewnia oszczędność wody i energii, uruchamiając pompę, kiedy woda jest potrzebna i potem automatycznie ją wyłączając - właśnie tego potrzebujemy, korzystając z wody w domu, a w ogrodzie to dodatkowa zaleta. Nie trzeba już czekać na wodę, ponieważ dzięki wbudowanemu zaworowi zwrotnemu zaczyna ona płynąć od razu.
Jeżeli przewód na wodę przecieka, uruchamia się wykrywanie nieszczelności: pompa zostaje zatrzymana, aby nie doszło do jej uszkodzenia. Program do poboru małych ilości wody zapewnia sprawną współpracę z urządzeniami takimi jak pralka czy Micro-Drip-System.
Dzięki średnicy zaledwie 149 mm pompa może być używana w studniach już od 150 mm średnicy. Lina mocująca o długości 23 m i długi kabel 20 m daję wiele możliwości zastosowania. Obudowa oraz połączenie gwintowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej chronią pompę przed korozją i zapewniają stabilność także w połączeniu ze sztywnymi rurami.
Istnieje możliwość użycia pompy zanurzeniowo-ciśnieniowej z pływającym poborem wody. Zintegrowany, łatwy do oczyszczenia filtr zapobiega blokowaniu i uszkadzaniu pompy oraz urządzeń podłączonych do niej.1773-20
6100/5