5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zbiornik na deszczówkę Bolt Blue Rain 1000l - 1m3

Zbiornik na deszczówkę Bolt Blue Rain 1000l - 1m3

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni roboczych

Dane techniczne zbiornika:

Pojemność: 1000l
Długość: 202cm
Szerokość : 78 cm
Wysokosć całkowita zbiornika: 119cm
Wysokość odpływu:80cm
Wysokość dopływu: 121,5cm
Średnica dopływu: 11cm
Średnica odpływu: 11cm
Średnica otworu rewizyjnego: 27 cm
Średnica otworu inspekcyjnego: 44cm
Materiał:
Polietylan liniowy

2 157 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacjiMontaż

Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.


Montaż zbiornika


Przykładkład zbiornika został pokazany na podstawie zbiornika Bolt 2500. Montaż pozostałych zbiorników powinien odbywać się w ten sam sposób.
Przed montażem zbiornika sprawdź czy zbiornik nie posiada wad fabrycznych lub uszkodzeń powstałych podczas transportu. Zabrania się zalewania zbiornika przed jego zakopaniem.


Wyznacz miejsce montażu zbiornika według podanych zaleceń.
Wykonaj wykop o wymiarach większych od zbiornika , o 50cm z każdej strony. Projektowaną głębokość wykopu powiększ o 20cm, jest to wysokość warstwy podsypki piaskowo-cementowej, na której zostanie posadowiony zbiornik.
Dno wykopu wypoziomuj, pozbądź się ostrych kamieni, elementów, które mogłyby podczas montażu uszkodzić zbiornik.Na dnie wykopu umieść wspomnianą wcześniej warstwę mieszaniny pisaku z cementem. Mieszaninę wykonaj w proporcjach 150 kg cementu na 1m3 piasku.