5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zbiornik Columbus 6500 l

Zbiornik Columbus 6500 l

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni roboczych

 

Dane techniczne zbiornika :
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • pojemność: 6500 l
  • długość: 268 cm
  • szerokość: 201,5 cm
  • wysokość: 229 cm
  • waga: 260 kg
  • kolor: zielony

GWARANCJA- 10 LAT NA ZBIORNIK
Uwaga!
Wskazane jest dokupienie zestawu filtrującego SUPRA, który uzdatnia wodę deszczową, by nadawała się do prania lub spłukiwania w toaletach. Warto też zaopatrzyć się w filtrujące sito wlewowe d410 / h175.


Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 


 
 

Oszczędzasz 557 zł8 700 zł brutto 9 257 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 9 257 zł

Ilość

Więcej informacji


Montaż
Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.Wskazówki montażowe:

Wysoka wytrzymałość niemieckich zbiorników Columbus powoduje,że  zamontować pod terenem, gdzie odbywa się ruch samochodów osobowych i nie wymaga to stosowania specjalnych płyt obciążeniowych,  w takim przypadku należy pamiętać, że wystarczy przykrycie gruntem min. 80 cm i założenie szybu włazem klasy B 125 (czyli pokrywą o odpowiedniej wytrzymałości). Zbiorniki mogą być częściowo posadowione poniżej poziomu wód gruntowych - Columbus do 80 cm przy min. przykryciu gruntem 80 cm. Zaletą jest regulowana wysokość komina.


Zobacz jak wygląda montaż zbiornika podziemnego na deszczówkę:


Opis produktu:


Zielony zbiornik podziemny Columbus o pojemności 6500 litrów pozwala na zbieranie dużych ilości deszczówki, która może być potem zastosowana do celów gospodarczych.

Stabilna konstrukcja nadaje się do umieszczenia poniżej poziomu wód gruntowych (z przykryciem przez minimum 80 cm gruntu).

Wykonanie z jednej formy gwarantuje stuprocentową szczelność.

Ściany są gładkie, dlatego wnętrze czyści się bardzo łatwo.

Zbiornik został zaprojektowany tak, by wytrzymywał duże obciążenie, na przykład ruch samochodów osobowych na powierzchni.

Posiada specjalną nakładkę teleskopową o regulowanej wysokości, umożliwiającą łatwe dostosowanie położenia pokrywy do ukształtowania terenu.

By uzyskać większą objętość, warto połączyć ze sobą kilka zbiorników.