Od 6 do 15 lipca 2014 przebywamy na urlopie. W tym czasie nasi doradcy nie będą dostępni.
Złożone zamówienia będą zrealizowane po 15 lipca.

5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Nowoczesna ziemianka, piwnica ogrodowa, winiarnia, wejście od przodu, średnica 2,2m, wysokość 2,60m

piwniczka-ogrodowa-ziemianka-nowoczena-piwniczka

Stan: Nowy produkt

Dostępność: 2- 3 miesiące, proszę o kontakt przed zakupem.

To najlepszy sposób na przechowywanie  zapasów żywności, piwniczka jest przyjazna dla środowiska, bo działa bez zużycia energii.

Dane techniczne:

Waga: ok. 380 kg
Pojemność: 2500L
Materiał – laminat poliestrowo szklany
Półki: 4 rzędy
Materiał półek: sklejka brzozowa
Kolor półek: do wyboru
Schody z poręczą
Szczelność: 100%
Wentylacja
Oświetlenie elektryczne LED
Gniazdo elektryczne wewnątrz
 
Wymiary zewnętrzne:

Podłoga: ok. 2,20m
Wysokość: ok. 2,6m

Właz:

Wysokość: ok. 1,55m
Szerokość: ok. 0,97m
Wysokość klatki schodowej: ok.  1,92m
Kolor drzwi: biały, szary, zielony

27 600 zł

Ilość

Więcej informacji

Nie masz miejsca w domu, zainstaluj piwniczkę ogrodową w swoim ogrodzie, kilka kroków od swojego domu. Dzięki temu będziesz mieć zawsze pod ręką zdrowe, własne warzywa, przetwory, wina i co tylko chcesz  przechowywać w swojej ziemiance.

Piwniczka ogrodowa ma kształt jajka, co nie jest przypadkowe, zapewnia jej wytrzymałość i sztywność konstrukcji. Dodatkowo kształt jajka tworzy  piękny wygląd w środku i daje najlepsze wykorzystanie powierzchni do przechowywania. W efekcie mamy wysokiej jakości miejsce do przechowywania, pięknie urządzone, pod ziemią w naszym ogrodzie.

Materiał, z którego jest wykonana gwarantuje  100% szczelność i długowieczność.

Wentylacja piwnicy działa jak komin. Cyrkulacja powietrza następuje między drzwiami, a wystającą do góry rurą wentylacyjną.

Zobacz wnętrze piwniczki:

 

Jeśli kiedyś zmienisz zdanie, co do umiejscowienia piwniczki, możesz ją wykopać i przenieś w inne miejsce.


Zobacz jak wygląda piwniczka zaraz po montażu:
 
 
 

Montaż:

Ziemianka  dostarczana jest  gotowa do instalacji.
Montaż piwniczki jest niezwykle prosty, zajmuje około 4-5 godzin. Na zainstalowanie tej nowoczesnej ziemianki potrzebujesz ok. 5m2 w swoim ogrodzie. Jeśli montaż będzie wykonywany samodzielnie prześlemy instrukcję. 

Montaże są wykonywane na terenie całego kraju. Polecamy doświadczonych instalatorów do wykonania instalacji, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty.Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi. Możesz również dokonać montażu samodzielnie, w razie potrzeby prześlemy instrukcję.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Przekazujemy kontakt do zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.

Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne rozszczenia czy reklamcje.
Dostawa:
Koszt dostawy wyceniany indywidualnie, zależy od ilości kilometrów.
 
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku, gdzie rozmawiamy o piwniczkach ogrodowych, montażu, aranżacji. Wymieniamy się doświadczeniem korzystania z piwniczki, pokazujemy jak prezentują się w ogrodzie, na działce:  Link do grupy