5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Oczyszczalnia Biologiczna Bio DUO-Hybryda 6

oczyszczalnia-biologiczna-bio-duo-hybryda-6

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Od 2 do 10 dni


Dane techniczne oczyszczalni:

Ilość RLM: 6 osób
Pojemność: 3000l
Dzienne ilość ścieków: 0,9 m3/d
Wysokość: 160cm
Szerokość: 140cm
Długość: 230cm
Wywóz osadów tylko raz na 12 – 24 miesiące.
Produkowane są zgodnie z normą PN-EN 12566-3+A2:2013 oraz posiadają oznakowanie CE.
Materiał: zbiornik wykonany jest z  polietylenu

Zastosowanie podwójnej technologii hybrydowej- niskoobciążony osad czynny + samoczyszczące fluidalne złoże biologiczne w dwóch niezależnych od siebie bioreaktorach.
Niskie zużycie energii elektrycznej.
Oczyszczalnię można montować w trudnych warunkach gruntowo-wodnych

30 lat gwarancji na zbiornik
Oczyszczalnia działa na zasadzie niskoobciążonego osadu czynnego i samoczyszczącego fluidalnego złoża biologicznego. Jest to bardzo skuteczne, trwałe i tanie w eksploatacji rozwiązanie przeznaczone w miejscach pozbawionych dostępu do systemu kanalizacji zbiorczej.
Zastosowanie podwójnej technologii hybrydowej – niskoobciążony osad czynny + samoczyszczące fluidalne złoże biologiczne w dwóch niezależnych od siebie bioreaktorach – oczyszczalnia Bio DUO-Hybryda osiąga bardzo wysoki stopień redukcji zanieczyszczeń.


Oczyszczalnie hybrydowe są również odporne na okresowe braki prądu, na przeciążenia, wahania temperatury i chwilowy brak dopływu ścieków.

Oszczędzasz 1 303 zł10 197 zł brutto 11 500 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 11 500 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Montaż:


Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas oczyszczalni ścieków. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie oczyszczalni przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.