5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zbiornik na deszczówkę Rainbowl 210l, kolor ciemnoszary

rainbowl-zbiornik-na-deszczowke-210-l-kolor-ciemnoszary

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Zbiornik Rainbowl ma prosty i subtelny kształt donicy, jest pięknym elementem ogrodu, tarasu. Dodatkowo na zbiorniku można postawić wiszące kwiaty w doniczce, co doda uroku zbiornikowi i jeszcze piękniej będzie prezentował się. Można też stworzyć kompozycję z mniejszym zbiornikiem z tej serii (150l).


Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa PE, jest odporny na promieniowanie UV.  

Zbiornik ma zabezpieczenie przed dziećmi na pokrywie. Z przodu jest mosiężny gwint ¾”, w który można wkręcić kran w celu wygodnego pobierania wody. Posiada boczny otwór wylotowy do  opróżnienia zbiornika z deszczówki przed okresem mrozów.Dane techniczne zbiornika:

 • Pojemność: 210 litrów
 • Średnica: 40cm (dół),  60 cm (góra)
 • Wysokość: 110 cm
 • Materiał: PE
 • Kolor: ciemnoszary

  2 lata gwarancji na zbiornik  Żeby zbierać deszczówkę  należy dokupić zestaw połączeniowy (zbiornik- rura spustowa) oraz kranik, poniżej znajdziesz gotowe zestawy. Jeśli nie wiesz jaki zbieracz wybrać, skontaktuj się z nami, doradzimy.

  Zestaw połączeniowy do zbiornika naziemnego
  lub
  Zestaw do zbiornika dekoracyjnego
1 070 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Montaż


Montaże są wykonywane na terenie całego kraju. Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.

Montaż możesz wykonać również sam, poinformuj nas o tym, wyślemy Ci instrukcję.Dom i Woda  radzi:
 
Na okres zimowy prosimy o opróżnienie zbiornika z wody, by zamarznięta woda nie spowodowała pęknięcia.