Od 6 do 15 lipca 2014 przebywamy na urlopie. W tym czasie nasi doradcy nie będą dostępni.
Złożone zamówienia będą zrealizowane po 15 lipca.

5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zestaw, zbiornik przepompowni 250 litrów + pompa furiatka + akcesoria

Przepompownia-zestaw-250l

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 7 do 10 dni roboczych

Dane techniczne zbiornika:

Pojemność: 250l
Wysokość całkowita: 185cm


Zestaw zawiera:
zbiornik 250 litrów
pompa furiatka 550W z rozdrabniaczem
rura PE/50 1,50m
uszczelka wargowa wlotowa fi 110
uszczelka wargowa wylotowa fi 50
kolano PE fi 50/2" g.z.
kolano PE fi 50
 
 
Zbiornik studni w kształcie pionowym mocno ożebrowany pierścieniami poziomymi oraz pionowymi jest formowany z polietylenu PEHD metodą rotomoldingu w piecach przy wysokiej temperaturze. Konstrukcja jest wytrzymała na naprężenia gruntu, szczelna i łatwa w montażu oraz eksploatacji. Studzienki powinny być lokalizowane poza pasami ruchu ciężkiego.

GWARANCJA- 5 lat na zbiornik

2 097 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Montaż zbiornika
Montaż zbiornika do przepompowni wykonuje się w wykopie. Zbiornik należy umieścić na wyrównanym dnie wykopu, na 10 cm warstwie piasku. Przed zamontowaniem zbiornika na wykopie należy przygotować otwór pod rurę wlotową. Otwór wlotowy należy wykonać na wypłaszczeniu montażowym pomiędzy żebrami, wysokość wykonania otworu powinna odpowiadać wysokości rury kanalizacyjnej, która będzie doprowadzać ścieki do zbiornika. Otwór wlotowy powinien odpowiadać średnicy montowanej uszczelki. Po wykonaniu otworów naleŻy w wykopie umieścić zbiornik do przepompowni . Należy zwrócić uwagę, aby w wykopie nie znajdowały się elementy, które mogłyby uszkodzić studnie np. ostre kamienie. Po umieszczeniu zbiornika w wykopie należy wypoziomować zbiornik i częściowo
go zasypać, po czym zamontować części składowe przepompowni, rurę wlotową oraz wylotową. Po zamontowaniu części składowych przepompowni zbiornik należy zasypać na całej wysokości studni, należy zastosować obsypkę piaskową, wykonywaną równomiernie na całym obwodzie studni. Obsypkę należy zagęszczać co 30 cm, do uzyskania zagęszczenia 93%. Do każdej z przepompowni może zostać dołączona zabezpieczona klapa.Budowa zbiornika:


1. Zabezpieczona klapa zbiornika
2. Trzon wznoszący
3. Wypłaszczenie montażowe
4. Użebrowanie
5. Komora zbierająca