5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Naziemny zbiornik na deszczówkę Grande1000l, piaskowy, zbieracz Speedy, zestaw do poboru wody, pompa naziemna, połączenie pompa- zbiornik

naziemny-zbiornik-na-deszczowke-grande-1000-l-moja-woda-dotacja-zestaw-2000-l-piaskowy-kolumnowy

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 2-3 tygodni

Naziemny zbiornik na deszczówkę Grande 1000l ma kolumnowy kształt, wystepuje w kilku kolorach, dzięki temu łatwo wpasuje się w każdy styl domu i ogrodu. 


Zestaw zawiera:

 • Zbiornik o pojemności 1000 litrów
 • Zbieracz wody Speedy
 • Zestaw do poboru z wężem
 • Pompa ogrodowa powierzchniowa Gardena
 • Zestaw połączeniowy pompa- zbiornikDane techniczne zbiornika:

 • materiał: polietylen (PE)
 • pojemność: 1000 l
 • średnica: 85 cm
 • wysokość: 193 cm
 • właz rewizyjny: 30cm
 • korek spustowy 3/4''
 • wlot/wylot: 1''
 • waga: 25kg
 • kolor: piaskowy
Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.


Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

Oszczędzasz 310 zł3 050 zł brutto 3 360 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3 360 zł

Darmowa dostawa

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

WAŻNE

Zbiorniki na deszczówkę retencjonują wodę, co oznacza, że zebrany opad wykorzystujemy w naszych ogrodach, wokół domu, co jest zdrowsze, tańsze i eko, bo oszczędzamy wodę pitną.
Pełnią też funkcję gromadzenia wody deszczowej w zbiorniku, co jest istotne zwłaszcza w sytuacjach intensywnych opadów, ponieważ może ochronić nas przed zalaniem.
Opis produktu: 


Zbiornik na deszczówkę Grande 1000l służy do naziemnego zbierania wody deszczowej przy podłączeniu zbieracza wody deszczowej.

W zestawie znajduje się zbieracz Speedy, który ma prosty montaż. Wystarczy wywiercić otwór w rurze spustowej - podłączyć zbieracz - i gotowe! Wyrzynarka jest w zestawie.
Zobacz poniżej film montażowy.

Naturalny kolor oraz uniwersalny wygląd sprawia, że pasuje do każdego stylu domu i ogrodu. Zbiorniki Grande wystepują w czterech kolorach: granitowym, zielonym,

ciemnym granicie oraz piaskowym, dzieki temu można dobrać kolor do koloru elewacji, dodatków.

 

Zestaw do poboru z wężem zamiast kranika, umożliwia grawitacyjne napełnienie, np. konewki. Wąż jst przezroczysty, o długości 2m, ma zawór odcinający.
Ma też inną użyteczną funkcję, jeśli zamontujesz go na ścianie budynku możesz kontrolować ile wody jest w zbiorniku.

Uchwyt jest w zestawie.

Korek gwintowy jest to nagwintowany, zaślepiony otwór, należy go udrożnić i wkręcić zestaw do poboru. Na zimę można zdemontować zestaw do poboru zdemont i wkręcić korek, który również jest w zestawie.

 Dzięki pompie w zestawie jest ciśnienie, nie musisz zatem dźwigać konewek, wystarczy, że podlączysz do niej wąż ogrodowy, a Twoje podlewanie, czy też porządki wokół domu będą łatwe i przyjemne.Użyte do produkcji tworzywo sztuczne - polietylen, charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia wynikające z działania warunków atmosferycznych.

 

Zbiornik na wierzchu ma otwierany otwór rewizyjny o średnicy 30cm.

MontażMontaże są wykonywane na terenie całego kraju. Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.

Montaż możesz wykonać również sam.


Jak podłączyć zbiornik Grande do rury spustowej
Montaż zbieracza Speedy


 


Dom i Woda radzi:

Na okres zimowy prosimy o opróżnienie zbiorników z wody, by zamarznięta woda nie spowodowała pęknięcia zbiornika.

Zbiornik należy ustawić na solidnej, prostej i gladkiej powierzchni.