5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Klapa burzowa - zawór WaStop DN 225 Stal nierdzewna

zasuwa-burzowa-klapa-zwrotna-wapro-wastop

Stan: Nowy produkt

Dostępność: do 14 dni roboczych - magazyn Niemcy

  •  

    Zalety zaworu WaStop®


    100% zadowolonych klientów w okresie od początku instalacji zaworów
    Bardzo dobrej jakości materiały z jakich wykonany jest WaStop®
    Bardzo niskie straty przepływu
    Niskie koszty utrzymania i łatwy montaż
    Brak części ruchomych-praktycznie nie wymaga konserwacji
    Szeroki zakres średnic od DN 80 do DN 1500
    Zatrzymuje ścieki, gazy, odór, insekty oraz małe gryzonie
    Duże możliwości montażu( pionowo bądź poziomo)
    WaStop redukuje koszty i czas pracy
 

10 442,70 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Dom i Woda radzi obejrzeć film jak działa zasuwa burzowa WaStop
 Jak to działa?
WaStop® to unikalna opatentowana konstrukcja zapobiegająca cofkom w sieciach kanalizacyjnych i deszczowych. Klapa burzowa może zostać zainstalowana w przeciągu kilku minut na sieci lub w studzienkach kanalizacyjnych w pozycji pionowej lub poziomej. Przepływ ścieków, wody w normalnym kierunku powoduje niewielkie spiętrzenie na membranie co z kolei powoduje otwarcie membrany i swobodny przepływ bez żadnych przeszkód. W przypadku cofania się wody w kanalizacji, membrana wypełnia się wodą i działa jak korek, blokuje przepływ wsteczny dociskając do ścianek zaworu. WaStop® jest tak skonstruowany aby wytrzymać ciśnienie wsteczne do 0,8 bar.

Zastosowanie WaStop®
Zalewanie piwnic, garaży Poprzez zainstalowanie zaworu WaStop® w systemie kanalizacji przydomowej bądź w instalacji drenażu zabezpieczamy posesje przed zalaniem lub podtopieniem. Oszczędzamy przy tym czas i pieniądze dzięki skuteczności WaStopów oraz bardzo prostej instalacji.

Kontrola odoru
Wydzielanie się odoru w kanalizacji może być poważnym problemem na obszarach zamieszkałych. WaStop® skutecznie chroni przed wydzielaniem się nieprzyjemnego zapachu.

Ścieki, wody powierzchniowe oraz tereny zalewowe
Zawór WaStop® chroni systemy kanalizacji sanitarnej, burzowej oraz drenażowej przed cofaniem się i wysokim poziomem wody w rzekach, jeziorach i obszarach zalewowych.

Nagły wylew
Powódź jest częstym zjawiskiem w przewodach ściekowych i burzowych, wywołana w skutek cofki.

Tereny podmokłe
Zapobiega przedostawaniu się wody słonej oraz każdej inne niepożądanej wody podczas cofki, zapobiegając tym samym zalewaniu wrażliwych terenów rolniczych powodując cofanie się wody na naturalne tereny zalewowe.

WaStop ®
Procedura testu
Napływ cieczy powinien trwać 10minut.
Test powinien zostać uznany jeżli wyciek wody nie bedzie większy niż 500 cm3, po osiągnięciu odpływu należy utrzymać zwiększone ciśnienie.
Warunki testu
Test powinien być przeprowadzony wodą.
Ciśnienie wsteczne powinno wynosić 1 kPa.
Podczas testu rura powinna być całkowicie wypełniona wodą.

Gwarancja
Firma Wapro AB zobowiązuje się do naprawienia wady
Produktu wynikającej z materiału i/lub jego wykonania p
rzez okres 2 lat od daty zakupu pod warunkiem, że produkt był używany zgodnie z zaleceniami Wapro AB w normalnych warunkach pracy. Każdy produkt oznaczony jest numerem seryjnym, który należy podać w przypadku składania reklamacji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń produktów spowodowanych zewnętrznymi siłami mechanicznymi przez człowieka, zwierzęta lub maszyny. Gwarancja traci ważność w
momencie wprowadzenia jakiejkolwiek zmiany poprodukcyjnej w WaStop®. Ponadto gwarancja zostaje unieważniona, jeśli uszkodzenie zaworu powstało w wyniku narażenia go na działanie substancji chemicznych o wysokich stężeniach. Gwarancja staje się nieważna, jeśli uszkodzenie zaworu powstało w wyniku nagłego wzrostu ciśnienia i/ lub próżni w zaworze. O ile nie ustalono inaczej gwarancja przestaje obowiązywać w przypadku wystąpienia prędkości przepływu przez zawór przekraczającej 1,5 m/s. Nabywca powinien, w ciągu stosownego czasu od momentu zauważenia usterki, skontaktować się z dealerem WaStop®, od którego zakupił produkt w kwestii jakichkolwiek reklamacji i informacji odnoszących się do napraw/wymiany produktu.

Wapro AB może jedynie wymienić wadliwy produkt na nowy lub poddać go naprawie. Wapro AB nie pokrywa kosztów związanych z usunięciem wadliwego produktu lub instalacją wymienionego produktu. Wapro AB nie pokrywa kosztów transportu uszkodzonych produktów lub wymienionych produktów. W najszerszym prawnie dopuszczalnym zakresie niniejsza gwarancja zastępuje i anuluje wszystkie inne gwarancje, bez względu na toczy w sposób wyraźny czy dorozumiany i w żadnym wypadku Wapro AB nie ponosi odpowiedzialności za szkody następcze. Żaden pracownik, agent ani inny przedstawiciel Wapro AB nie jest upoważniony do przedłużenia niniejszej gwarancji.