5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Eco9 OXY START - Rozruch oczyszczalni tlenowych

Rozruch-oczysczalni-tlenowych

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni roboczych

Eco9 OXY START - Biopreparat do Rozruchu Oczyszczalni Tlenowych

Eco9 OXY START jest specjalistycznym biopreparatem przeznaczonym do rozruchu oczyszczalni biologicznych z napowietrzaniem drobnopęcherzykowym. Stosuje się go po każdorazowym opróżnieniu zbiornika oczyszczalni, aby wspomóc szybką odbudowę naturalnej flory bakteryjnej.

60 zł

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

Zastosowanie:

Eco9 OXY START jest dedykowany dla oczyszczalni biologicznych z napowietrzaniem drobnopęcherzykowym, stosowany podczas rozruchu oraz po opróżnieniu zbiornika oczyszczalni.

Skład i Działanie:

Preparat zawiera odżywkę startową oraz starannie wyselekcjonowane mikroorganizmy o działaniu ukierunkowanym. Poprawiają one skuteczność oczyszczania ścieków i redukują nieprzyjemne zapachy, szczególnie w fazie rozruchowej urządzenia.

Dawkowanie i Sposób Użycia:

Rozpuścić 250 gramów preparatu Eco9 OXY START w 5 litrach letniej wody (maks. 32°C) i pozostawić na 30-60 minut. Następnie wlać roztwór do komory napowietrzania ścieków. Jedno opakowanie wystarcza na zaszczepienie oczyszczalni obsługującej do 1,5m³ ścieków na dobę. W przypadku większych oczyszczalni zaleca się zwiększenie dawki. Po użyciu zawsze umyć ręce. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Masa Preparatu: 250g.