5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Eco9 DUO wydłużone działanie - raz na pół roku!

eco-9-wydluzone-dzialanie

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni roboczych

Eco9 DUO to mieszanka starannie dobranych mikroorganizmów, zawierająca bakterie, enzymy i pożywkę w dwóch postaciach:

- Granulki DUO

- Płyn DUO

Dzięki obecności zagnieżdżonych bakterii w granulkach oraz odpowiedniej pożywce uzyskujemy długotrwałe i skuteczne działanie preparatu. To prowadzi do znacznego ułatwienia obsługi oczyszczalni, ponieważ preparat wystarczy stosować dwa razy w roku.

126 zł

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

STOSOWANIE:
Eco9 DUO stosujemy po upływie 4 tygodni od uruchomienia oczyszczalni za pomocą biopreparatu Eco9 START. Dawkowanie wykonujemy w następujący sposób:

  1. Uzupełniamy pojemnik z granulkami DUO o jeden z płynów DUO dostępnych w zestawie. Mieszaninę pozostawiamy na pół godziny. Całą zawartość wlewamy do miski ustępowej w 3 dawkach, jedna po drugiej, naprzemiennie ze spłukaniem. Następnie pojemnik spłukujemy letnią wodą i również wlewamy ją do kanalizacji.
  2. Przed użyciem wstrząsamy pojemnik z płynem DUO. Następnie, najlepiej na noc, wlewamy zawartość do zlewozmywaka kuchennego i spłukujemy następnego dnia letnią wodą. Jest to istotne, ponieważ wewnątrz rur kanalizacyjnych tworzy się warstwa ochronna, która zmniejsza osadzanie się tłuszczów.
  3. Kolejną dawkę stosujemy po upływie 6 miesięcy.

BEZPIECZEŃSTWO:
Preparaty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Bakterie zawarte w nich mają korzystny wpływ na układ pokarmowy człowieka, podobnie jak bakterie w jogurtach i kefirach. Dawka przeznaczona dla oczyszczalni obsługującej od 4 do 8 mieszkańców.

Wyprodukowane przez: ECO9