5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zestaw House Premium Columbus do wykorzystania wody w domu i ogrodzie - 6500l

zestaw-ze-zbiornikiem-do-deszczowki-do-wykorzystania-wody-w-domu-wc-pralka-umywalka

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 3 do 4 dni


Zestaw zawiera:

  • Zbiornik COLUMBUS 6500 litrów;
  • Szyb z nakładką teleskopową;
  • Pokrywę dwuścienną PE (ruch pieszy) z zamknięciem, kolor zielony (jest możliwość dokupienia pokrywy do ruchu samochodów cieżarowych np. B125)
  • Zestaw filtracyjny SUPRA;
  • Pompę z zabezpieczeniem przed suchobiegiem oraz systemem rezerwowego zasilania wodą pitną,
 - moc silnika 0,66 kW,
 - maks. ciśn. 3,8 bar,
 - wydajność 3600 l/h,
 - wysokość podnoszenia 38 m,
 - głębokość zasysania 3 m;

  • Kosz ssawny pływakowy z zaworem zwrotnym;
  • Wąż ssawny 1" - 10 m;
  • Przepust uszczelniający przez mur.
Wskazówki montażowe:

Wysoka wytrzymałość niemieckich zbiorników Columbus powoduje,że  zamontować pod terenem, gdzie odbywa się ruch samochodów osobowych i nie wymaga to stosowania specjalnych płyt obciążeniowych,  w takim przypadku należy pamiętać, że wystarczy przykrycie gruntem min. 80 cm i założenie szybu włazem klasy B 125 (czyli pokrywą o odpowiedniej wytrzymałości). Zbiorniki mogą być częściowo posadowione poniżej poziomu wód gruntowych - Columbus do 80 cm przy min. przykryciu gruntem 80 cm. Zaletą jest regulowana wysokość komina.


Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

15 777 zł

Ilość

Więcej informacji

Montaż


Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.

 
Do wykorzystania wody deszczowej w domu i ogrodzie.

Pakiet Premium wyposażony jest w trzystopniowy system oczyszczania wody deszczowej oparty na: samoczyszczącym filtrze SUPRA z wkładem filtracyjnym ze stali nierdzewnej (średnica oczka – 0,35 mm), kształtce wlewowej zapobiegającej podnoszeniu się osadów z dna zbiornika, i wreszcie wężu ssawnym pływakowym utrzymującym się cały czas tuż pod powierzchnią wody. Woda tłoczona jest do instalacji przy pomocy pompy z zabezpieczeniem przed suchobiegiem oraz systemem rezerwowego zasilania wodą pitną, sterowanym siłownikiem na zaworze trójdrogowym połączonym z czujnikiem poziomu wody w zbiorniku.

Zobacz dlaczego warto zbierać deszczówkę i jak wykorzystać wodę w Twoim domuWyobraź sobie jak wygląda montaż zbiornika podziemnego na deszczówkę w Twoim ogrodzie.


Zestaw Premium dostępny jest ze zbiornikami serii COLUMBUS o pojemnościach 3700, 4500, 6500, 9000 litrów (2 zbiorniki 4500 połączone rurą kanalizacyjną).