5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

BALIA DREWNIANA 220cm, piec wewnętrzny

ruska-brania

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostępne w ciągu 14 - 21 dni

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostępne w ciągu 14 do 21 dni

Balia drewniana

Balia ogrodowa do kąpieli, to sposób na spędzanie czasu z rodziną i znajomymi. Zabiegi w bali poprawiają krążenie, układ odpornościowy oraz jakość skóry. Relaks i odprężenie gwarantowane i to kilka kroków od Twojego domu, spełnij swoje marzenie. Beczka kąpielowa jest wyjątkowym sposobem na spędzanie czasu. Wykonana jest ze świerku syberyjskiego, który dzięki pochodzeniu odporny jest na wiele niekorzystnych czynników, a do tego balia jest zaimpregnowana i solidnie wykonana, wygląda pięknie, cieszy nie tylko ciało, ale i oczy.

Dane techniczne:
Rekomendowana dla 4- 8osób
Średnica: 220 cm
Wysokość: 110 cm
Pojemność: 2700 litrów

Standardowe wyposażenie:
Piec wewnętrzny ze stali nierdzewnej, płot ochronny z mini barem  na napoje, drewniane ławki, zawór do odprowadzania wody, pokrywa do balii drewniana, wiosło drewniane, parapet na balii, dwuetapowe drewniane schody, taśmy zaciskowe ze stali nierdzewnej.

Dostawa:
Podana cena obejmuje odbiór z naszego magazynu. Oferujemy również dostawę bez wyładunku. Do zdjęcia bali oraz ustawienia w dowolnym miejscu na działce lub w ogrodzie potrzebne jest 4-5 osób. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie.

 

 

 

17 607 zł

Ilość

Więcej informacji

Zobacz jak wygląda balia ogrodowa:Warto wiedzieć:
Przygotuj równą i stabilną powierzchnię przed postawieniem bali. Ważne jest również cyrkulacja powietrza pod balią, zalecamy podłoże żwirowe, płyty kamienne lub płytki. Postawienie bali na trawie nie jest najlepszym pomysłem. Po ustawieniu w miejscu docelowym rozpakuj balię i sprawdź czy obejmy nie są poluzowane, w razie potrzeby dokręć. Teraz czas na zalanie beczki kąpielowej wodą, w ciągu 2-3 dni beczka pęcznieje i staje się szczelna. Nie nalewaj wody do pełna, ponieważ po wejściu zwyczajnie przeleje się. Piec do podgrzania wody rozpalamy tylko wtedy, kiedy beczka jest napełniona. Do 40°C woda będzie nagrzewała się 2-4 godziny Możesz  stosować chemię basenową, aby woda zachowywała dłuższą świeżość.  Wymieniaj co 2 tygodnie wodę w okresie letnim. Beczka bez wody narażona jest na rozeschnięcie się. Zimą i przy niskich temperaturach należy spuścić wodę po kąpieli lub ją stale podgrzewać, jeśli woda zamarznie, balia może ulec uszkodzeniu. Dbaj o swoją balię poprzez  zewnętrzną  impregnację każdego sezonu, to naturalne drewno, więc narażone jest na działania atmosferyczne, impregnacja utrzyma walory drewna. Dodatkowo czyść ją wewnątrz, żeby nie powstawał osad. Naturalne drewno z upływem czasu ciemnieje, co jest naturalnym efektem.

Nasi klienci tworzą sobie ogrodowe spa dokupując saunę lub domek grillowy z sauną.