5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Rustykalna beczka na wodę deszczową 500l, kranik, kolor grafitowy

montaz-beczki-na-deszczowke-500-litrow

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Rustykalna beczka na deszczówkę


Dane techniczne zbiornika:
  • Pojemność: 500l
  • Wyskokość: 128cm
  • Wysokość kranika: 35cm
  • Średnica otworu na kranik: 7cm
  • Średnica otworu na zbieracz: 7cm
  • Średnica pokrywy: 79,8 cm


1 600 zł

Darmowa dostawa

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji


Montaż


Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.

Jak podłączyć zbiornik do rury spustowej :Montaż zbieracza Speedy :Dekoracyjna beczka na wodę deszczową 500l, kolor grafitowy

Zbiornik ma bardzo realistyczny wygląd, do złudzenia przypomina naturalną beczkę. Z pewnością spełni swoja funkcje, a dodatkowo będzie ozdobą domu i ogrodu.
Dzięki zbieraczowi możliwe jest  zbieranie deszczówki do zbiornika. Kranik umożliwia nalewanie wody do konewki lub wiadra, a dołączona do zestawu zatapialna pompa sprawi, że szybko i łatwo podlejesz swoje rośliny, umyjesz auto, czy tez wykorzystasz deszczówkę do przydomowych prac wokół domu.

 

Oferowane przez nas produkty wytwarzane są w procesie formowania rotacyjnego dzięki czemu każdy nasz produkt posiada znacznej grubości ściankę.

Do produkcji wykorzystywany jest specjalny polietylen wysokiej gęstości odporny na promienie UV. Wszystko to sprawia, iż konstrukcja naszych produktów jest bardzo wytrzymała oraz stabilna. Wymienione zalety, odpowiednio dobrany kolor tworzywa jak i armatura sprawiają, iż możemy zaproponować Państwu wyroby najwyższej klasy, które doskonale spełniają swoją funkcje będąc przy tym ozdobą dla otoczenia, w którym zostaną zainstalowane.

 

Dom i Woda radzi

Na okres zimowy należy opróżnić zbiornik z wody, co uchroni zbiornik przed uszkodzeniem.
Zobacz jak prezentuje się nasza rustykalna beczka na wodę deszczową:


Gwarancja- 2 lata na zbiornik.

Kolor brązowy lub grafitowy wyposażony w ozdobny kran czerpalny 3/4'
Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.