5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Automatyczny system nawodnienia, do ogrodu 300m2

Automatyczny system nawodnienia, do ogrodu 300m2

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 7 do 10 dni roboczych

W skład zestawu wchodzi:

1.    Sterownik serii esp 1szt.
2.    Moduł LNK WIFI 1 szt.
3.   Czujnik deszczowy 1szt.
4.   Studzienka osłonowa na zawory 1szt.
5.   Przewód sterujący 7 żyłowy 50mb
6.   Kolektor kablowy 10szt.
7.   Kolektor teleskopowy z 3 wejściami 1szt.
8.   Kolanko teleskopowe 1szt.
9.   Kształtki przelot z gwintem zew. 5 szt
10. Elektrozawory na 4 sekcje 4szt.
11. Taśma teflonowa 15szt.
12. Zraszacz 20szt.
13. Dysze 20szt.


 

4 320 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Automatyczny system nawadniania, do ogrodu 300m2
 
To kompletny zestaw  do nawodnienia Twojego ogrodu sterowany smartfonem lub tabletem. Dzięki modułowi Wifi, który jest w zestawie, sterownik pobiera z Internetu dane o pogodzie i automatycznie dostosowuje codzienne harmonogramy nawadniania, zapewniając nawet 30% oszczędność wody, to bardzo ważne, pozwala na oszczędność wody i prawidłowe nawadnianie roślin. Teraz możesz obsługiwać zdalnie  swój system nawadniania, z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, ze zainstalujesz mobilną aplikację, która jest dostępna dla systemów operacyjnych iOS 8.0 (lub nowsza wersja) oraz  Android 6.0 (lub nowsza wersja).


Sterownik ma szerokie zastosowanie i wiele funkcji. Posiada przyłącze do czujnika deszczu, który jest w zestawie. Możesz ustawić automatyczne nawadnianie poprzez wybranie programów, czas pracy sekcji od 1- 199minut, możesz wykonać ustawienia wg dni tygodnia, dni parzystych, nieparzystych, albo cyklicznie. Ma wodoodporną obudowę, więc możesz zainstalować go na zewnątrz, jest wbudowany transformator 230 / 24 V AC. Wymiary:  20,1 cm szer. x19,9 cm wys. x 3,9 cm gł. Z opcją modułu masz wszystko w swoich rękach gdziekolwiek będziesz.


Montaż

Zapewniamy doświadczonych instalatorów do montaży zakupionych u nas produktów, również zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Montaże wykonujemy na terenie całego kraju. Po zakupie przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.