Moja Woda - odbierz dotację do 6000zł. Sprawdź.

5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zestaw Water Garden, ze zbiornikiem 10000l- 10m3

zestaw-ze-zbiornikiem-water-house-garden-6000l

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni roboczych


Zestaw zawiera:

Zbiornik podziemny na deszczówkę - 10000l
Komin/ nadstawka
Pokrywa 
Sito wlewowe
Pompa automatyczna
Skrzynka ogrodowa
Połączenie wężem sztywnym (pompa/skrzynka)


GWARANCJA- 15 LAT NA ZBIORNIK


Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury gratis dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich. Dzięki temu masz pewność, że urzędnicy otrzymają kompletne i poprawne informacje, co skróci czas całej procedury i szybciej otrzymasz swoją dotację.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

 
Montaż

Zapewniamy  doświadczonych instalatorów do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych.
Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.

Montaże wykonujemy na terenie całego kraju. 


Oszczędzasz 1 601 zł11 997 zł brutto 13 598 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 13 598 zł

Ilość

Więcej informacji


Zobacz jak wygląda instalacja zbiornika na wodę deszczową:


Kompletny zestaw do wykorzystania wody deszczowej w ogrodzie. Zaletą zestawu jest automatyczna pompa, która po przekręceniu końcówki węża ogrodowego automatycznie uruchamia się, co oznacza, że natychmiast zaczyna zasysać wodę do węża ogrodowego i możesz przystąpić do podlewania trawników, kwiatów lub warzyw w ogrodzie. Kolejną zaletą jest zabezpieczenie pompy przed suchobiegiem, co oznacza, że pompa nie uruchomi się, jeśli w zbiorniku nie będzie wody, a tym samym nie ulegnie uszkodzeniu. Zmagazynowana wodę możesz wykorzystać również do umycia samochodu lub innych prac wokół domu.
 
 
Dom i Woda radzi:
 
Po wykonaniu montażu zestawu do wykorzystania deszczówki należy dokupić i  podłączyć wąż ogrodowy, który umożliwi podlewanie Twojego ogrodu, ale jest też inne rozwiązanie, nowoczesne i automatyczne. Przeczytaj poniżej.
 
Wraz z zakupem zestawu do zbierania i wykorzystania wody deszczowej warto przy okazji prowadzonych prac zakupić i zamontować zestaw do automatycznego nawodnienia ogrodu, dzięki temu jednocześnie zainstalujesz komplet urządzeń, które obsłużą Twój ogród, a Ty zaoszczędzisz swój cenny czasy, który możesz wykorzystać na koszenie trawy lub relaks w swoim cudnym ogrodzie. Nawodnieniem ogrodu możesz sterować telefonem.