5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Kamienna studnia Arcado, zbiornik na deszczówkę 230l, 0,23m3, kolor czarny granit

ozdobny-zbiornik-na-deszczowke

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Kamienna studnia, zbiornik na deszczówkę wygląda bardzo realistycznie. Pasuje do każdego ogrodu. Można go zestawić z innym rozmiarem lub rodzajem i stworzyć kompozycję. Na zbiorniku można postawić kwiaty, co z pewnością doda uroku i ładnie wkomponuje się w przestrzeń. Zbiornik wykonany jest z trwałego polietylenu, który nadaje się do recyklingu. Zbiornik świetnie sprawdzi  się różnież w małych ogródkach i tarasach przy domach, bloku, dzięki zbiornikowi zaosczędzisz wykorzystanie wody miejskiej do podlewania trawnika, kwiatów i  zieleni.

GWARANCJA- 2 LATA NA ZBIORNIK

Dane techniczne:

Zbiornik: 230l
Średnica 600 mm 
Wysokość: 1050 mm 
Materiał: polietylen
Kolor: czarny granit
 

Pamietaj- żeby zbierać wodę z rury spustowej (rynny) i łatwo ją pobierać ze zbiornika kup zestaw połączeniowy do zbiornika dekoracyjnego.
 
 
 

Oszczędzasz 73 zł854 zł brutto 927 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 927 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Montaż


Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.

Dom i Woda radzi:


Należy opróżnić zbiornik na okres zimowy, co uchroni zbiornik przed uszkodzeniem.


KOD PRODUKTU: 9000637