5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zbiornik na wodę deszczową Rainstore Pro 4500l

zbiornik-na-deszczowke-kingspan

Stan: Nowy produkt

Dostępność: do 14 dni

Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.
Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.
 
Montaż

Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.

Dane techniczne:

Rainstore Pro 4500 l:

Długość: 2,4m

Szerokość: 1,8m

Wysokość: 2,86m-3,16m

 

Waga: 210kg

Oszczędzasz 2 680 zł5 317 zł brutto 7 997 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 7 997 zł

Ilość

Więcej informacji

Producentem zbiornika jest międzynarodowy producent Kingspan, mający ponad 60 latnie doświadczenie w produktach branży wodnej.

Zbiornik na deszczówkę jest prosty, precyzjnie wykonany i ma solidną konstrukcję.

Zbiornik został metodą formowania rotacyjnego, co gwarantuje ich monolityczność i tą samą grubość ścianki na całej powierzchni. Doskonale sprawdzą się w ciężkich warunkach gruntowych, gdzie jakość wykonania i grubość zbiornika ma kluczowe znaczenie.
 
Do największych zalet systemu należą:

-Duża waga i moc zbiorników
-Mała powierzchnia instalacji
-Estetyka po montażu, właz jest w kolorze zieleni więc nie wyróżnica sie w ogrodzie, a licuje się z powierzchnią, nie przeszkadza też w koszeniu trway
-Bezpieczeństwo, solidny właz, jest też możliwość zamknięcia włazu na kluczyk, co z pewnością daje dodatkowe zabezpieczenie dbając o bezpieczeństwo dzieci.