5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Moja Woda - zestaw retencyjny 2000l. Naziemny zbiornik na deszczówkę, kolumna 2x 1000 litrów (1m3), 2x zbieracz z filtrem, 2x kranik miedziany, pompa powierzchniowa, kolor beż- piaskowy

 zbiornik-na-deszczowke-kolumna

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 2 do 3 dni roboczych

Zestaw zawiera:


2 x Zbiornik w kolorze kamienno- szarym 1000l
2 x Zbieracz wody opadowej uniwersalny z filtrem
2 x Mosiężny kranik w kolorze złotym
1 x pompa powierzchniowa (naziemna) przenośna
1x zestaw połączeniowy pompa- zbiornikDane techniczne:

  • materiał: tworzywo sztuczne (PE)
  • pojemność: 1000 l
  • szerokość: 91 cm
  • wysokość: 222 cm
  • waga: 44 kg
  • kolor: kamienno- szary

Gwarancja- 5 lat na zbiornik

Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.
Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku. 

Oszczędzasz 129 zł6 438 zł brutto 6 567 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6 567 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Montaż


Montaże są wykonywane na terenie całego kraju. Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.


Montaż możesz wykonać również sam, poinformuj nas o tym, wyślemy Ci instrukcję.Jak podłączyć zbiornik do rury spustowejPrzeznaczenie:

Zestaw służy do naziemnego zbierania wody deszczowej, podłączając zbieracz wody deszczowej. W zestawie jest pompa naziemna (powierzchniowa), przenośna, dzieki niej możesz łatwo korzystać ze zgromadzonej wody w każdym zbiorniku. Podłącz pompę do tego zbiornika, gdzie jest zebrana deszczówka. Wykorzystaj wodę do podlewana i przydomowych porządków. Pompa posiada wygodną rączkę do jej przenoszenia. Ma odpowiednie ciśnienie do podlewania ogrodu, kwiatów, wystarczy, że podłączysz do niej swój wąż ogrodowy.

Dom i Woda radzi:

Na okres zimowy należy opróżnić zbiornik, by zamarznięta woda nie spowodowała jego pęknięcia. W dolnej części przy dnie zbiornika jest korek, przez który można opróźnić wodę opadową.