5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Eko Bio zbiornik na deszczówkę 6000l

eko-bio-zbiornik-na-deszczowke-podziemny-6000-l

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 7 do 10 dni roboczych

Dane techniczne zbiornika:

Pojemność: 6000l
Waga: 265 kg
Grubość ścianki: 8mm
Średnica włazu: 60cm
Wysokość: 174 cm
Materiał: Polietylan


Zbiornik Eko Bio posiada krajową ocenę techniczną ITB-KOT-2020/1415


Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA. Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.8 167 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji


Montaż

Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.Montaż zbiornika pełnego w terenie występowania okresowo wód gruntowych
Montaż wykonujemy w sposób zbliżony do montażu na gruncie stabilnym. Stosujemy zamiast piaszczystej zasyspki zasypkę z mieszanki piasku frakcji 1-3 mm z cementem 32,5 w stosunku 1:3.
W ten sposób wokół zbiornika tworzy się otulina betonowa uniemożliwiająca jego wypłynięcie przy podwyższonym stanie wód gruntowych. Minimalna szerokość otulinybetonowej powinna wynosić 25 cm.
Jeżeli w trakcie prac na dniewykopu pojawia się woda, należy jej poziom obniżyć przez wykonanie w najbliższym sąsiedztwie pogłębienia (minimum 30 cm) i wypompowanie wody.
Warunki gruntowe posadowienia zbiorników: