Od 6 do 15 lipca 2014 przebywamy na urlopie. W tym czasie nasi doradcy nie będą dostępni.
Złożone zamówienia będą zrealizowane po 15 lipca.

5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Moja Woda - zestaw retencyjny 2000l. Zbiornik rustykalna beczka 4x 500l , 4x kranik, 4x zbieracz, 1x pompa naziemna, kolor grafitowy

zbiornik-na-deszczowke-beczka-500-l-moja-woda-zestaw-2000-l-naturalny-wyglad

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Zestaw zawiera:

Dekoracyjną beczkę 500l w kolorze grafitowym x4
Pompę naziemną x1
Wąż ssący 4m x1
Mosiężny kran  x4
Zbieracz wody deszczowej x4


Dane techniczne zbiornika:

  • Pojemność: 500l
  • Wyskokość: 128cm
  • Wysokość kranika: 35cm
  • Średnica otworu na kranik: 7cm
  • Średnica otworu na zbieracz: 7cm
  • Średnica pokrywy: 79,8 cmGwarancja- 2 lata na zbiornik.Zestaw zbiorników kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.
Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

Oszczędzasz 200 zł7 700 zł brutto 7 900 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 7 900 zł

Darmowa dostawa

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

Montaż

Montaże są wykonywane na terenie całego kraju.
Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.

Montaż możesz wykonać również sam, poinformuj nas o tym, wyślemy Ci instrukcję.Jak podłączyć zbiornik do rury spustowej :

Montaż zbieracza Speedy :Zbiornik na deszczówkę RUSTYKALNA BECZKA ma bardzo realistyczny wygląd, do złudzenia przypomina naturalną beczkę. Z pewnością spełni swoją funkcję, a dodatkowo będzie ozdobą domu i ogrodu.
Dzięki zbieraczowi możliwe jest  zbieranie deszczówki do zbiornika. Kranik umożliwia nalewanie wody do konewki lub wiadra, a dołączona do zestawu naziemna pompa sperawi, że szybko i łatwo podlejesz swoje rośliny, umyjesz auto, czy też wykorzystasz deszczówkę do przydomowych prac wokół domu. Dodatkowo pompę możesz wykorzystywać do dwóch zbiorników.

Oferowane przez nas produkty wytwarzane są w procesie formowania
rotacyjnego dzięki czemu każdy nasz produkt posiada znacznej grubości ściankę.
Do produkcji wykorzystywany jest specjalny polietylen wysokiej
gęstości odporny na promienie UV. Wszystko to sprawia, iż konstrukcja naszych produktów jest bardzo wytrzymała oraz stabilna. Wymienione zalety, odpowiednio dobrany kolor tworzywa jak i armatura sprawiają, iż możemy zaproponować Państwu wyroby najwyższej klasy, które doskonale spełniają swoją funkcje będąc przy tym ozdobą dla otoczenia, w którym zostaną zainstalowane.

Dom i Woda radzi

Na okres zimowy nalezy opróżnić zbiornik z wody, co uchroni zbiornik przed uszkodzeniem.

Zobacz jak prezentuje się nasza beczka na wodę deszczową: