5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zestaw do zbierania deszczówki DENVER ze zbiornikiem 5300l

zestaw-do-deszczowki-zbiornik-najazdowy-na-wysokie-wody-gruntowe

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Zestaw zawiera:

Zbiornik o pojemności 5300l
Pompę zatapialną LIFT 45 AUTOMAT
Pokrywę zbiornika
Kosz filtrujący
Przewód nawodnieniowy
Skrzynkę ogrodową

Gwarancja- 50 lat na zbiornik


Zbiornik DENVER jest w 100% szczelny, odporny na korozję. Wyprodukowany zgodnie z normą DIN EN 12566-3. Charakteryzuje się wysoką trwałością dzięki zastosowaniu żeber wzmacniających, które są użyte w jego kontrukcji. Przyjazny dla środowiska,w 100% nadaje się do recyklingu. Możesz go zainstalować przy wysokich wodach gruntowych.
Zainstalujesz go zarówno w ziemi, jak i na powierzchni.

Zestaw kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA. Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.

8 997 zł

Darmowa dostawa

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

Dane techniczne zbiornika:

Pojemność: 5300l
Długość: 240cm
Szerokość:198cm
Wysokość:237,5cm
Waga:200kg
Wodoszczelność: 100%
Materiał pokrywy:Polietylan

W zestawie otrzymujesz standardową pokrywę w kolorze czarnym lub zielonym. Jeśli zależy ci na pokrywie wzmocnionej, do 200 kg obciążenia SPRAWDŹ TUTAJ:Montaż:

Polecamy doświadczonych zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi od Dom i Woda, działającymi na własny rachunek podmiotami prawnymi, do montaży zakupionych u nas zbiorników na deszczówkę: naziemnych i podziemnych. Polecani przez nas instalatorzy wykonują montaże na terenie całego kraju. Po zakupie zbiornika przekazujemy kontakt do instalatora, który podczas bezpłatnej wizyty zaplanuje profesjonalną instalację urządzeń w ogrodzie i przygotuje propozycję kosztu montażu.