Moja Woda - odbierz dotację do 6000zł. Sprawdź.

5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Zestaw domowo- ogrodowy EcoLine STANDARD ze zbiornikiem 6000l

Zestaw domowo- ogrodowy EcoLine STANDARD ze zbiornikiem 6000l

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

To kompletny zestaw do zagospodarowania i wykorzystania deszczówki w domu: spłukiwanie w toalecie, pranie w pralkach oraz użycia wody deszczowej w ogrodzie: podlewanie roślin, warzyw, nawadnianie, porządki wokół domu.


Zestaw zawiera:
 • Zbiornik o pojemności 6000l
 • Pokrywę 
 • Rurę wznoszącą
 • Centralę Aquamatic Domestic S Plus
 • Filtr Maxi
 • Rurę przedłużającą do filtra Maxi
 • Przejscie szczelne
 • Pływajacy pobór wody
 • Filtr domowy do wody

Dane techniczne zbiornika:

 • Pojemność : 6000 litrów
 • Średnica dopływu: 110mm
 • Średnica odpływu: 110mm
 • Wysokość odpływu: 1610mm
 • Wysokość całkowita: 2340mm
 • Długość : 2840mm
 • Średnica: 1790mm
 • Waga : 220 kg
 • Materiał : PE (Polietylen)


  GWARANCJA- 10 lat na zbiornik

Oszczędzasz 830 zł15 781 zł brutto 16 611 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 16 611 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

Montaż


Montaże są wykonywane na terenie całego kraju. Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.
Montaż możesz wykonać również sam, poinformuj nas o tym, wyślemy Ci instrukcję.


Warto wiedzieć:

Zbiornik wykonany jest z polietylenu o wysokiej gęstości.
Ma monolityczną konstrukcję, czyli nie ma  połączeń, dzięki temu jest w 100% szczelny.
Możliwość posadowienia w wodach gruntowych do 40cm.
Jest wytrzymały i trwały, posiada 10 lat gwarancji, dodatkowo charakteryzuje się małą wagą i prostym montażem.
Pokrywa i nadbudowa jest w zestawie. Wyposażony w 3 przyłącza ø 110.
 •  
Centrala deszczowa Aqua- Matic Domestic S PLUS

AquaMatic Domestic S Plus to wielostopniowa, samozasysająca pompa odśrodkowa zapewniająca cichą pracę oraz szybki i bezproblemowy rozruch systemu. Jest jednostką centralną wytwarzającą ciśnienie w systemie zagospodarowania wody deszczowej. AquaMatic Domestic S Plus monitoruje i kontroluje system zagospodarowania wody deszczowej. Centrala zabezpiecza pompę przed suchobiegiem oraz pozwala na jej wyłączenie w przypadku osiągnięcia określonego ciśnienia w instalacji.

System zagospodarowania wody deszczowej może funkcjonować poprawnie również przy pustym zbiorniku magazynującym, ponieważ w takiej sytuacji przez urządzenie do odbiornika doprowadzana jest woda wodociągowa. 
Do centrali należy doprowadzić podłączenie wody wodociągowej. W przypadku braku deszczówki w zbiorniku centrala automatycznie przełączy się na tryb pracy z wodą z sieci. Urządzenie spełnia wymagania normy PN-EN 1717 dotyczące swobodnej przerwy powietrznej. Rura ssąca jest zakończona pływającym poborem wody.

Centrala musi znajdować się w pomieszczeniu, gdzie zapewniona będzie przez cały rok dodatnia temperatura. Zalecanym miejscem do jej montażu jest m.in. piwnica, garaż czy też pomieszczenie techniczne.
Istotne, aby odległość, a także różnica wysokości pomiędzy centralą, a dnem zbiornika były jak najmniejsze. Pozwoli to na uniknięcie problemów na ssaniu


Filtr MAXI z rurą przedłużającą

Oczyszcza wodę dopływającą do zbiornika, dzięki temu 
zanieczyszczenia  spływające z wodą z dachu nie dostają się do zbiornika. Filtr znajduje się poza zbiornikiem, więc jego konserwacja jest łatwa, a usuwanie zanieczyszczeń z kosza osadczego jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć pokrywę i wyciągnąć kosz za zamocowaną do niego rączkę. Filtr Maxi może być stosowany do
350 m2 po
wierzchni dachu.
Filtr domowy do wody

Służy do oczyszczania wody metodą wirowania. Podczas oczyszczania nie występują znaczące spadki ciśnienia. Zanieczyszczenia pozostawiane są na dnie przezroczystego klosza, a rękaw filtrujący dalej oczyszcza wodę. Montuje się go na instalacji tłocznej przed rozgałęzieniem na poszczególne punkty poboru, stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed przedostaniem się zanieczyszczeń do instalacji.


Pływający pobór wody

Jest dodatkowym zabezpieczeniem przed zassaniem ewentualnych nieczystości, które przedostały się do zbiornika. Pompa zasysa wodę z najczystszej toni zbiornika.


Szczelne przejście

Niezbędby element, przeznaczony  do wykonania bezciśnieniowych, szczelnych przepustów rurowych w otworach technicznych z uwzględnieniem wodoszczelności.

 

Pokrywa zbiornika

Średnica 60 cm, materiał- polietylen.


Rura wznosząca

Rura wznosząca (nadbudowa) o wysokości 40cm. 
 Zobacz inne pojemności zbiorników EcoLine II: