5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Naziemny, wąski zbiornik na wodę deszczową ThinTanks 2000l (2m3), kolor szary

naziemny-waski-zbiornik-dekoracyjny-na-deszczowke-thintanks

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Zbiornik na wodę deszczowąDane techniczne zbiornika:


Pojemność: 2000l (2m3)
Długość: 239,5 cm
Szerokość: 47 cm
Wysokość: 197,5 cm
Waga: 112 kg
Materiał : Polietylen (PE)
Kolor: szary (dostępne również inne kolory, zobacz poniżej)8 616 zł

Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator

Więcej informacji

Naziemny zbiornik ThinTanks 2000l, to niezwykle smukły zbiornik na deszczówkę, który zmieści się nawet w bardzo wąskich miejscach. Wykorzystując ten zbiornik do zbierania deszczówki zaoszczędzisz miejsce w ogrodzie. Jest estetyczny, a dzięki dodatkowym elementom ThinPots, czyli zawieszanym doniczkom, stworzysz piękną, zieloną ścianę. 

Zbiornik doskonale nadaje się do instalacji w miejscach z ograniczoną przestrzenią. ThinTanks można ustawić przy ścianie lub jako wolnostojącą konstrukcję. Zbiorniki można ze sobą łączyć,  a tym samym zwiększać jego pojemność. Dostępny jest w kilku kolorach. Wyprodukowany jest  z wysokiej jakości polietylenu odpornego na promieniowanie UV.Dostawa


Koszt dostawy wyceniamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami.


Montaż


Montaże są wykonywane na terenie całego kraju.
Polecamy doświadczonych instalatorów do wykonania instalacji, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi. Możesz również dokonać montażu samodzielnie, w razie potrzeby prześlemy instrukcję.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Przekazujemy kontakt do zewnętrznych instalatorów, którzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.

Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne rozszczenia czy reklamcje.Sposoby montażu zbiornika ThinTanks

W razie potrzeby prześlemy szczegółową instrukcję montażu.


Dostępne kolory  zbiorników ThinTanks

Inne kolory są na zamówienie, czas realizacji  ok. 3 tygodni.

Montaż doniczek ThinPotsStylowe ThinPots można zamontować po dowolnej stronie zbiornika za pomocą dołączonych adapterów. Zalecamy montowanie ich z linią nawadniania kropelkowego (dostępną w większości centrów ogrodniczych). Adapter ThinPot jest wprowadzany do otworu drenażowego. Otwór na hak jest otwarty u góry i ustawiony poziomo. Doniczki ThinPots można zawiesić na tym haku za pomocą pręta (13 mm / 1/2") lub węża do nawadniania kropelkowego (13 mm / 1/2"). Doniczki ThinPots mają z tyłu otwór do ułożenia węża kroplującego. W celu zamontowania, ThinPots są zawieszane na wężu lub alternatywnym pręcie.