5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Moja Woda- zestaw 2000l. Zbiornik Arcado 500l x4szt., kolor piaskowy, zbieracz Rapido x4, kranik x4, pompa naziemna

zbiornik-na-deszczowke-500-l-arcado-kamienna-studnia-moja-woda-zestaw-2000-l

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Zestaw zawiera:

zbiornik kamienna studnia Arcado 500l x 4szt.
zbieracz wody deszczowej Rapido x 4szt.
kranik mosiężny x 4 szt.
pompa naziemna Gardena x1szt.
zestaw połączeniowy pompa- zbiornik • Dane techniczne:

  Zbiornik: 500l
  Średnica 600 mm 
  Wysokość: 2000 mm 
  Materiał: polietylen
  Kolor: piaskowy


Jeśli chcesz podłączyć zbiorniki do 4 rur spustowych (pionowe rynny) ten zestaw spełni Twoje oczekiwania. Więcej zbiorników, to więcej zgromadzonej deszczówki.Zestaw kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.
Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

Oszczędzasz 374 zł8 150 zł brutto 8 524 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 8 524 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

WAŻNE

Zbiorniki na deszczówkę retencjonują wodę, co oznacza, że zebrany opad wykorzystujemy w naszych ogrodach, wokół domu, co jest zdrowsze, tańsze i eko, bo oszczędzamy wodę pitną.
Pełnią też funkcję gromadzenia wody deszczowej w zbiorniku, co jest istotne zwłaszcza w sytuacjach intensywnych opadów, ponieważ może ochronić nas przed zalaniem.


Opis produktu:Kamienna studnia Arcado, zbiornik na deszczówkę wygląda bardzo realistycznie. Pasuje do każdego ogrodu. Można go zestawić z innym rozmiarem lub rodzajem i stworzyć kompozycję. Na zbiorniku można postawić kwiaty, co z pewnością doda uroku i ładnie wkomponuje się w przestrzeń. Zbiornik wykonany jest z trwałego polietylenu, który nadaje się do recyklingu. Zbiornik świetnie sprawdzi  się różnież w małych ogródkach i tarasach przy domach, bloku, dzięki zbiornikowi zaosczędzisz wykorzystanie wody miejskiej do podlewania trawnika, kwiatów i  zieleni.W zestawie znajduje się zbieracz Rapido, który ma prosty montaż. Wystarczy wywiercić otwór w rurze spustowej - podłączyć zbieracz - i gotowe! Wyrzynarka jest w zestawie. Zobacz poniżej film montażowy.

Zestaw z pompą powierzchniową . Dzięki pompie w zestawie jest ciśnienie, nie musisz zatem dźwigać konewek, wystarczy, że podlączysz do niej wąż ogrodowy, a Twoje podlewanie, czy też porządki wokół domu będą łatwe i przyjemne.
MontażMontaże są wykonywane na terenie całego kraju. Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.
Montaż możesz wykonać również sam, poinformuj nas o tym, wyślemy Ci instrukcję.


Jak podłączyć zbiornik Amfora do rury spustowej
Montaż zbieracza Rapido

Zobacz zbiorniki z serii Arcado Kamienna Studnia:

 


Dom i Woda radzi:

Na okres zimowy prosimy o opróżnienie zbiorników z wody, by zamarznięta woda nie spowodowała pęknięcia zbiornika.