5,0 Opinie w GoogleSprawdź oceny naszych Klientów

Moja Woda. Naziemny zbiornik na deszczówkę Cubus 1000l, kolor betonowoszary

Moja Woda. Naziemny zbiornik na deszczówkę Cubus 1000l, kolor betonowoszary

Stan: Nowy produkt

Dostępność: od 7 do 10 dni roboczych

Naziemny zbiornik na deszczówkę Cubus 1000l ma prosty, elegancki kształt, dzięki temu łatwo wpasuje się w otoczenie nowoczenego oraz tradycyjnego domu i ogrodu. 


Dane techniczne zbiornika:

  • materiał: tworzywo sztuczne (PE)
  • pojemność: 1000 l
  • szerokość: 80 cm
  • głębokość: 80 cm
  • wysokość: 184 cm
  • waga: 26 kg
  • kolor: betonowo-szaryUwaga!

Nalezy dokupić zbieracz wody deszczowej oraz kranik. Zobacz.

Możesz kupić gotowy zestaw ze zbiornikiem Cubus i akcesoriami.Zbiornik kwalifikuje się do zakupu w programie dotacji MOJA WODA 

Na fakturze są opisy produktów zgodnie z wymaganiami w/w programu, dodatkowo do faktury dołączamy specyfikację zakupionych produktów zgodnie z regulaminem dotacji programu Moja Woda i programów dotacji miejskich.

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację, skorzystaj z naszej usługi przygotowania wniosku.

 

Oszczędzasz 110 zł1 830 zł brutto 1 940 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 1 940 zł

Darmowa dostawa

Ilość

Więcej informacji

WAŻNE

Zbiorniki na deszczówkę retencjonują wodę, co oznacza, że zebrany opad wykorzystujemy w naszych ogrodach, wokół domu, co jest zdrowsze, tańsze i eko, bo oszczędzamy wodę pitną.
Pełnią też funkcję gromadzenia wody deszczowej w zbiorniku, co jest istotne zwłaszcza w sytuacjach intensywnych opadów, ponieważ może ochronić nas przed zalaniem.Opis produktu: 


Zbiornik na deszczówkę Cubus 1000l służy do naziemnego zbierania wody deszczowej przy podłączeniu zbieracza wody deszczowej.

Naturalny kolor  oraz uniwersalny wygląd sprawia, że pasuje do każdego styl domu i ogrodu.


Praktyczny kranik (nalezy dokupić) pozwala na wygodne napełnianie naczyń wodą, dzięki temu można wygodnie korzystać ze zgromadzonej deszczówki.
Użyte do produkcji tworzywo sztuczne - polietylen, charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia wynikające z działania warunków atmosferycznych.

Pozostanie trwałe nawet w przypadku wysokich temperatur i szkodliwego wpływu promieni słonecznych.

Zbiornik posiada trzy otwory z gwintem.

Jeden otwór jest miejscem na kranik (niw wchodzi w skład zbiornika), dwa pozostałe otwory spustowe są po obu stronach zbiornika, które zaślepione są korkami.

Korki spustowe służą do opróżniania wody ze zbiornika, służą też jako miejsca do podłączenia pompy naziemnej, a także można je wykorzystać do podłączenia dwóch zbiorników, wtedy deszczówka wpływa z rury spustowej do zbiornika i napełnia obydwa jednocześnie (zestaw połączeniowy nie wchodzi w skład zestawu).

Zbiornik na wierzchu ma otwierany otwór rewizyjny.


Dostępny jest też zestaw z akcesoriami: kranik i zbieracz wody deszczowej oraz inne z  pompą powierzchniową i zatapialną.

Dzięki pompie w zestawie jest ciśnienie, nie musisz zatem dźwigać konewek, wystarczy, że podłączysz do niej wąż ogrodowy, a Twoje podlewanie, czy też porządki wokół domu będą łatwe i przyjemne.

MontażMontaże są wykonywane na terenie całego kraju. Przekazujemy kontakt do doświadczonych instalatorów, żeby skrócić czas poszukiwania montażysty. Instalator przyjedzie na bezpłatną wizytę, omówi szczegóły montażu i przygotuje wycenę usługi.

Dom i Woda nie wykonuje usług montażu zakupionych produktów. Instalatorzy są odrębnymi firmami, a skorzystanie z ich usług jest oczywiście dobrowolną decyzją każdego Klienta.
Klient kupujący w sklepie Dom i Woda może otrzymać kontakt do doświadczonego instalatora, jednak umowę na montaż Klient powinien podpisać z firmą instalacyjną, która wycenia zleconą usługę,  wystawia oddzielną fakturę i ta firma ponosi odpowiedzialność za swoją pracę, rozpatruje ewentualne roszczenia czy reklamacje.
Montaż możesz wykonać również sam, poinformuj nas o tym, wyślemy Ci instrukcję.


Jak podłączyć zbiornik Cubus do rury spustowej
Montaż zbieracza Rapido 
Dom i Woda radzi:

Na okres zimowy prosimy o opróżnienie zbiorników z wody, by zamarznięta woda nie spowodowała pęknięcia zbiornika.

Zbiornik nalezy ustawić na solidnej, prostej i gladkiej powierzchni.